Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Pięknota. :):)
  2. Brawo, brawo!!
  3. Dziewczyny trzymajcie się! I dawaj znać czy lepiej jest..
  4. [quote name='Ty$ka'] Imię Glizda mi się podoba, powinnam tak nazwać Milkę :siara:[/QUOTE] Przynajmniej takie oryginalne. :)
  5. Fenomenalna modelka. :loveu:
  6. [quote name='Ty$ka']Nie marudzcie, dzisiaj jest pięknie :P Fakt, trochę duszno, ale miło :)))[/QUOTE] Ale u mnie było brzydko. :hmmmm: Wiatr był naprawdę silny no a pod wieczór deszcz padał. :roll::shake: Liczę na to, że jednak Majówka będzie słoneczna i ciepła...
  7. Az łzy w oczach są ze szczęścia oczywiście!
  8. [quote name='Sonka95']Doberek , ale dzisiaj u nas chłodno ;)[/QUOTE] Heja. :) U nas też a taki wiatr wieje cały dzień, że masakra. Mam nadzieję, że na Majówkę się rozpogodzi..
  9. Jak zielono już. :loveu:
  10. Świetna ona jest!! [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/311088_447797001969887_2128944563_n.jpg[/url] :loveu: Frugo pychota. :grins:
  11. [quote name='masdamerka']Coś kiepsko z nią dzisiaj. Wlecze się za mną na spacerach, dwa razy się przewróciła w domu. Jedziemy na 16 do weterynarza prawdopodobnie umówić się na zabieg. Trzymajcie kciuki :roll:[/QUOTE] Dziewczyny zaciskam mocno kciuki i czekam na wieści.
  12. [quote name='lula2010']nas tez zdziwil werdykt....:cool3:....tym bardziej ,ze na FB doczytalam ,ze wygrany udal sie do szpitala na badania....:crazyeye:(po walce ).....a przegrany zostal wygwizdany:razz:...[B]przydalby sie tam waleczny molos jakim jest buldog francuski :diabloti:,pogonil by ich obu[/B] :evil_lol:[/QUOTE] Dobre. :grin: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: U nas jak dzisiaj przywiał wiatr o porządny. :shake: Teraz ciemno się zrobiło, pewnie zaraz leszcz lunie. :shake:
  13. Diegula nie dawaj takich wielkich zdjęć, bo ciężko korzystać ze strony. OLSZTYN Imię: Maja Numer rejestru: 320/2013 Wiek: 3 lata W schronisku od: 04.2013 Wielkość: duża Uwagi: domowa. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LMYA6febBE4/UXQzM4Ch1_I/AAAAAAAACOc/Nxke50LQUCg/s640/IMG_7418.JPG[/IMG]
  14. Powodzenia na maturze. ;) [url]http://img404.imageshack.us/img404/7454/dscf9704i.jpg[/url] :loveu:
  15. Dzień doberek. :)
  16. [quote name='Ty$ka']Miłego weekendu :D I gratuluję karnetu :P[/QUOTE] Dzięki. :) [quote name='Ptysiak']Hej Żabunie :loveu:[/QUOTE] Heeeeeej. :loveu: [quote name='Wercia40'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-WGUhHMtfIIQ/UXfFtC2ywTI/AAAAAAAAAp8/GFJb0hwlVZM/s640/DSCF8603.JPG[/URL] ''czujeee.. czuje.. w końcu czuje wiosne ! :D ''[/QUOTE] :evil_lol:
  17. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  18. Ja też trzymam, by wszystko wróciło do normy.
  19. A tu "jak zwykle" idealnie. :loveu:
  20. Jak widzę ten inny tytuł wątku to od razu mam uśmiech na twarzy. :)
  21. To pewnie wybierasz się na Pitbull show? :razz:
  22. Marzy mi się ratować takie piękne i mądre stworzenia! [url]http://img203.imageshack.us/img203/7665/1043890.jpg[/url]
  23. [quote name='doris66']A co to jest TTB? Fajne świnki, ale ja niestety jak widzę takie świnki, to juz jestem zsikana w gacie ze strachu. Wiem, że to głupie ale nic nie poradzę. Sa psy przed którymi mam pietra jak cholera.[/QUOTE] Terriery Typu Bull. ;) Dla mnie to są prze wspaniałe psy. :loveu: najpiękniejsza. :loveu: [url]http://imageshack.us/a/img21/433/p4270156.jpg[/url] Fajne spotkanko i czworonożni kumple. :)
  24. [quote name='Sonka95']No to super :) nie dość , ze sie wybawiłas to i karnet dostałaś :multi:[/QUOTE] nooo. :loveu::grins: [quote name='Pixeloza']uuu to się napatrzyłaś :evil_lol:[/QUOTE] Moje oczy miały na co patrzeć. :evil_lol::diabloti:
  25. Mam nadzieję, że sunia szybko znajdzie swojego ludzia! Szkoda, tak wspaniałego charakterku!
×
×
  • Create New...