Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. phase

    galeria Vato :)

    Brawo, brawo! ;) A co do fotek - Vato jak zawsze i jak zwykle przystojniacha. Z miłą chęcią zobaczyłabym go na żywo, na pewno robi duże wrażenie. :) pzdr.
  2. Świeeeeeetne!! :loveu:[url]http://img818.imageshack.us/img818/4782/1044247.jpg[/url]
  3. Wczoraj zadzwoniła do mnie ciocia, której rodzice mieli jamniczkę Dżigę. W tamtym roku wyleczyli u niej raka, niestety 15 letnia sunia w tym roku znowu złapała guza. Nie udało jej się uratować. Wczoraj została uśpiona... [*] To była prze fantastyczna jamniorka, codziennie szła z Panem po gazetę i z powrotem do domu niosła ją w pysku. Jeździła z nimi wszędzie, do dzieci anioł nie pies. Jadę dzisiaj po miski, zabawki, karmę Dżigi i zawiozę je do schroniska, nie mogą tego trzymać, bo ciągle im przypomina to Dżigę... Dżiguniu biegaj tam szczęśliwa...... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GarPOhhhx38/UYi-4nhfkFI/AAAAAAAAA_U/VZ69agDVwMM/s640/Dżiga.jpg[/IMG]
  4. [quote name='szafra']Zapraszam Ciotki i Wujkowie do pięknej Biuti : Dziękuję za pomoc :loveu: http://www.dogomania.pl/forum/threads/242604-Nie-potrafię-ładnie-chodzić-ani-ładnie-biegać-pomożesz-mi-pokochasz-mnie-taką https://www.facebook.com/events/580221445330434/ Dziewczyna w nowym domu.
  5. Oby do przodu! :)
  6. Najważniejsze, że wyszła na prostą. :) Ma naprawdę niezwykłą urodę, jeszcze komuś skradnie serducho.
  7. No proszę chłopak bez smoczka. :) minka. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/WEB_9672_zpsd240f0e7.jpg :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/WEB_9694_zps4e8fce24.jpg o to jest po prostu cuuuuudowne! :loveu:
  8. [quote name='Bgra']:watpliwy: myślałam,ze to nazwa miejscowości:oops: dziękuję:loveu:[/QUOTE] :evil_lol: Nie ma sprawy. :)
  9. Dzień doberek Oscarki. :)
  10. My też jesteśmy z Wami. Kciukam by wszystko wróciło do normy! :calus:
  11. No proszę jak wygodnie. :loveu: [url]http://img19.imageshack.us/img19/9273/28042013048.jpg[/url]
  12. Dzień doberek. :) Jak tu fotkowo się zrobiło. :loveu: Szczęki 8. :diabloti: [url]http://img12.imageshack.us/img12/3265/atak4.png[/url] Miłego dnia życzymy. :loveu:
  13. Dzień doberek. :) Parno coś u nas, chyba zanosi się na deszcz...
  14. Dzień doberek. :)
  15. [quote name='Bgra']ważna wiadomość,jak mi jeszcze powiesz w którym miejscu to można zobaczyć byłabym wdzięczna:razz: też mam taką nadzieję:lol:[/QUOTE] Pod nickiem. :) Na przykład na tym wątku shera została zbanowana. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228353-Megi-Lampo-vel-pimpu%C5%9B-i-ja?p=19267990#post19267990[/url]
  16. [quote name='Pixeloza']a potem po niego zapierniczasz i wyrzucasz do kosza :evil_lol:[/QUOTE] Marka problem. :diabloti: [quote name='Ty$ka']Czeeeść :loveu:[/QUOTE] Heloooooł. :loveu: [quote name='kalyna'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/--bOoBj30blg/UYdQ3iPNnkI/AAAAAAAAA_A/ez5A1igMlq4/s640/DSCF8923.JPG[/URL] idź do sklepu i takie mi przynieś :evil_lol:[/QUOTE] :roflt:
  17. [quote name='Bgra'] bana chyba nie dostała?bo niby za co:crazyeye:[/QUOTE] Bana na pewno nie, bo by było widać, że została zbanowana. :) Ale mam nadzieję, że niedługo dadzą znać, co tam u nich. :)
  18. Odpukać jeszcze nigdy nie miałam kleszcza. Dziadostwo to takie. :shake: Pięknie ten nasz Tymonek. :loveu:
  19. [quote name='monia&nero'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-NWwXd8QwAsQ/UYdQx0nG5uI/AAAAAAAAA-Q/d01vl7uxn_A/s640/DSCF8916.JPG[/URL] ale minka :loveu:[/QUOTE] Zadowolona wiosną. :loveu:
  20. phase

    Diabły dwa.

    [quote name='trabeska']No niestety my też mamy z tym wielki problem :roll: [/QUOTE] A najgorsze jest to, że raz już potrącił ją quad a ona i tak nie wzięła sobie tego do główki. Dalej ujada i gania za nimi. Oczywiście teraz i tak mam nauczkę, już rzadziej puszczam ją ze smyczy, ale jednak na starość nie mądrzeje.
  21. Kamień spadł z serca. :)
  22. [quote name='understandme']Ot niedobry pańcio :evil_lol:[/QUOTE] A dokładnie wyglądało to tak (Marek): Żaba patrz i ucz się. Masz kapsla, bierzesz go o tak.. I rzucasz hen daaaaaaaleko." :diabloti: :evil_lol:
  23. [quote name='understandme'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/--bOoBj30blg/UYdQ3iPNnkI/AAAAAAAAA_A/ez5A1igMlq4/s640/DSCF8923.JPG[/URL] Co ty pańcia robisz. tutaj powinien być smaczek, a nie kapsla mi podsuwasz :D ;)[/QUOTE] To "Pańcio" ma takie pomysły. :diabloti:
×
×
  • Create New...