Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Nie smoła a smołek. :loveu: Cudnie wygląda chłopak. :)
  2. Ja dzisiaj frytki miałam. :grins: Ona powinna mieć na imię PIŁKA. [url]http://img402.imageshack.us/img402/8288/1044720.jpg[/url] :evil_lol:
  3. [quote name='Sonka95']Jak na złość :evil_lol:[/QUOTE] No padłam jak to zobaczyłam. :lol: [quote name='unikatowydiament']u Nas zapowiadają na sobotę i niedzielę załamanie się pogody,ma być zimno i padać,na razie sobie słoneczko świeci[/QUOTE] Nie ma to jak piękny tydzień, a brzydki weekend. :roll:
  4. Miłego weekendu. :)
  5. [quote name='Sonka95']U was padało ;) u nas nadal nic ... duchota potworna :-o[/QUOTE] Lało. :loveu: Dzisiaj te mam nadzieję w nocy spadnie deszcz. A jutro ma nie padać, bo do schroniska jadę. :evil_lol: A najśmieszniejsze jest to, że 3 osoby produkty moje kupiły i wszystkie płaca tym PayU. :roll::evil_lol:
  6. [quote name='magdabroy']Dlatego ja nie lubię tego całego PayPal'a :shake: Wolę płacić normalnym przelewem ;)[/QUOTE] Ja nawet nie wiem o co chodzi. :niewiem: [quote name='rashelek']Wiesz co, no ja sprzedawałam kilka rzeczy przez PayU i wchodziły szybko przelewy, ale to taty konto, więc może on coś tam ustawiał dodatkowo ;) [/QUOTE] Ja też korzystam z taty konta, ale on nie zna się na tym, a ja coś porobiłam, ale się boję, że coś sknocę.. Dlatego już napisałam do tej dziewczyny. Nawet w domu Żabcia dycha i dycha.... [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tugZTzhOTTE/UYzIHKhMVgI/AAAAAAAAA_4/oOSF_TgWWjw/s700/DSCF8958.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Fop4qDGAR-I/UYzIH-5ViMI/AAAAAAAAA_8/rQpaYk9VKcw/s700/DSCF8960.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_8YhtVzmJ_s/UYzIIvwQhFI/AAAAAAAABAI/RTKAIX-v5Mg/s700/DSCF8961.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_AlsBaWpUiA/UYzIJCXXK3I/AAAAAAAABAM/8OUBogXnrqA/s700/DSCF8962.JPG[/IMG]
  7. Ostatnia jest the best. :D:D:D
  8. [quote name='understandme']Nad Niemnem... o matko, toż to straszne jest i na moje szczęście/nieszczęście jeszcze przede mną :mdleje: [/QUOTE] Podzielam Twoja opinię na ten tej jakże wspaniałej książki... Miałam ją dawno, ale jakoś do niej nie wracam. :evil_lol:
  9. [url]https://lh6.googleusercontent.com/-CxOPR5v9of0/UYevNVN1UFI/AAAAAAAAGHM/HHLeWj6vpeM/s640/5%20maja%20%2883%29.JPG[/url] pięęęęęęęęęęęękne zdjęcie. :) Mice to chyba nigdy się nie kończy energia.:):D
  10. [url]http://img01.taobaocdn.com/bao/uploaded/i1/650011263/T2Bde3XgVXXXXXXXXX_!!650011263.jpg_310x310.jpg[/url] ten kombinezonek bardzo ładny. :)
  11. [quote name='Pixeloza']jak śmiesz?! :-x :evil_lol: czeszę go codziennie, ale ten i tak ma swoje zdanie na temat tyłka cóż poradzić? :evil_lol:[/QUOTE] Może on chce być samowystarczalny. :evil_lol: [quote name='Ty$ka']Pada? Gdzie?!!!! U nas dzisiaj upał niezmierny, piesek po 10min spaceru w lesie odmówił posłuszeństwa :( No ale on ma jeszcze zimowe futro na sobie.[/QUOTE] Nie dziwię mu się, ja ledwo wytrzymuję a co Morusław w takim "kubraku". Dzisiaj duchota. I gdzie ten deszcz, który zapowiadali od rana?? [quote name='Pixeloza']u nas była burza, błyskało jakby ktoś robił zdjęcia z fleszem :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: [quote name='rashelek']To poczekaj do jutra, może jeszcze nie zaksięgowało wpłaty :) Deszcz jest fajny, o ile pada w nocy - za dnia ma być ładnie :loveu:[/QUOTE] Dzisiaj też zakupiła inna osoba produkt, napisałam do niej wprost i zobaczymy może mi wytłumaczy o co chodzi. Chociaż wczoraj coś próbowałam tam zdziałać, mam nadzieję, że już wszystko będzie OK. Bo kasę się przyda. :evil_lol:
  12. Ach. :) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-U_c3yrQ2TQA/UYeu2XqAKBI/AAAAAAAAGEk/iqRnf5oeDWg/s640/5%20maja%20%2862%29.JPG[/url] Ale w sumie to Ty zostajesz w tyle. :diabloti:
  13. Przed wieczorkiem jeszcze widok Theosia daje uśmiech na twarzy. :)
  14. [quote name='rashelek']Teraz sobie wejdź w allegro w zakładke Payu i zobacz, czy masz hajs :P I potem to się chyba wypłaca na konto. Tylko teraz zmienili allegro, to musisz tej zakladki w Mojeallegro poszukać :lol:[/QUOTE] Wchodzę w tą zakładkę, widzę, że facet zakupił to, ale nic na konto mi nie wpływa. :( [quote name='Pixeloza']Jednorazowo ;) Prawdopodobnie zakrztusił się kłakami, które sobie wygryzł z tyłka :lol:[/QUOTE] Pańcia nie dba to piesecek sam musi wziąć to w swoje łapy. :evil_lol: PADA, PADA, PADA, PADA!!! :loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  15. Jaki zmokły piesek. :loveu: [url]http://img208.imageshack.us/img208/4778/1044772.jpg[/url] pięknaaaaaa. :loveu:
  16. Oj tam, przynajmniej zwróciłby na siebie uwagę. :evil_lol:
  17. [quote name='Sonka95']Dzisiaj też jest juz ponad 25 , ale coś zapowiadają burze na dzisiaj to trzeba dzień wykorzystać na spacerek ;)[/QUOTE] U nas zapowiadają już od kilku dni i NIC, A NIC! :mad: Nie zdziwię się jak na złość w weekend będzie padać. :roll: [quote name='understandme']hahaha padłam :D:D:D:D Przykro mi z powodu Dżiguni :candle:[/QUOTE] :diabloti: Dzięki kochaniutka. [quote name='DomixX']Witam się ;) Przyszłam do Was a tu takie smutne wiadomości, przykro mi bardzo z powodu Dżigi :( aż mi się płakać znów chcę, bo na każdego musi przyjść pora, raz szybciej, nieraz trochę później, trudno się z tym pogodzić, starości nie wyprzedzimy, a ból i smutek jest ten sam :-( Bo to nasz kompan, nasz przyjaciel.. oczywiście od cioteczki Żal, że psy i wszystkie zwierzęta żyją stosunkowo tak krótko :shake: Co do upału to tak daje ostatnio mocno popalić, niby w cieniu pokazuje 27stopni, a tu pomyśleć, że za troche będzie jeszcze gorzej.. Głaski dla kochanej Żabuni :loveu: Pozdrawiamy i trzymajcie się cieplutko :calus:[/QUOTE] Hejka, tak ładnie to napisałaś.. Nic dodać nic ująć.. Dziękuję , wy też się trzymajcie! [quote name='Sarunia-Niunia']A może jednak państwo dadzą Dom, jakiejś innej bidusi w potrzebie... Ja wiem, że teraz to wszystko jest świeże i ból rozrywa serce, a głowie tucze się myśl [I]"nigdy więcej, nikt i nic nie jest w stanie zapewnić nam pustki po Dżiguni"[/I], ale ten bolesny czas minie... a jest tyle jamniorków w potrzebie, wiem ile nieszczęść czekających na domy jest choćby w naszej Fundacji Jamniki Niczyje... jak bardzo te Psiaki i my potrzebujemy dla nich domów... Phase, ucałuj i wyściskaj ode mnie Żabulindę:loveu: - Słodziak z Niej jest taki, że tylko przytulać, kochać i rozpieszczać:)[/QUOTE] Jak pytałam, to i nie chcą i nie są gotowi. Może kiedyś, ale jednak też już to "dziadki". Z przyzwyczajenia jak się obudzą to odruchowo patrzą pod stół czy jest Dżiga, a tam pustka. :( Grubas leży przy mnie, więc jak się obudzi to ją od razu wyciskam od Cioteczki. :) [quote name='Pixeloza']Dzisiaj myślałam że Pixel mi zejdzie :shake: O 5.30 do 6.20 - straszny kaszel połączony z chęcią wymiotowania, na szczęście teraz już dobrze... z ciężkim sercem szłam do szkoły :shake:[/QUOTE] O mamo, a wiadomo co to było, czy tak "jednorazowo"? Ja to już jestem przewrażliwiona jeśli chodzi o Żabę od tamtego wypadku. :lol: Dziewczyny wiecie może jak ktoś płaci na allegro formą PayU to trzeba coś zatwierdzić czy jak? Bo facet zakupił moją obrożę, ale teraz nie wiem co robić, bo dostałam meila, że zapłacił.
  18. Fajna ta obróżka. :) łoooooooooo [url]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/21110_158875774283649_1979398014_n.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. Najważniejsze, że Luncia wraca do formy. :) Bardzo się cieszę! I uśmiech jej wraca. :loveu: Cudaki. [url]http://img521.imageshack.us/img521/7246/lucody.png[/url] :loveu:
  20. Mokry najlepszy. :evil_lol::loveu:
  21. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-j75TsLAPR00/UYeuSh_25qI/AAAAAAAAGAs/pOlZzO-HMqk/s640/5%20maja%20%2831%29.JPG[/url] Mika jak pilnuje od tyłu.:) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-M4iwugtNGHo/UYeuo5piuII/AAAAAAAAGDE/4ASDOY9P7vk/s640/5%20maja%20%2850%29.JPG[/url] beztroski piesecek. :loveu:
×
×
  • Create New...