-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
[quote name='Ty$ka']Nie rozumiem dlaczego takie psy jak Glut, tak długo kisną w schronie... :( U nas też pięknie :loveu: Aż chce się żyć :D A Żabkę możesz zawsze ponieść jak się zmęczy ;][/QUOTE] Oj ja też nigdy tego nie zrozumiem.... Dziś też ma być 20 stopni. :loveu: Buhahahaha, jasne, aż tak rozpieszczona to ona nie jest, Bozia łapki dała? dała. :diabloti: Na spacerek nie poszłyśmy, ale poczesałyśmy i na słonku leżałyśmy. :) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vvOh9C7UyD0/UYdQu6Ek3jI/AAAAAAAAA90/33--q9JLXpM/s640/DSCF8909.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5MFVOMAojvU/UYdQum75JWI/AAAAAAAAA98/mDSlIewHPXI/s640/DSCF8910.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KXP0Cu06Oew/UYdQuj5MFeI/AAAAAAAAA94/ax3kzSKYDJw/s640/DSCF8911.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4Y30HUTZxhY/UYdQwZi3tlI/AAAAAAAAA-E/f0gBgckH4ZM/s640/DSCF8912.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-lvONjdKgCvg/UYdQx_g-VWI/AAAAAAAAA-U/5CJ__vO4C7g/s512/DSCF8915.JPG[/IMG]
-
[quote name='pawel11'][FONT=arial] Nazywa się Sachem. To piękny owczarek z długą [/FONT][FONT=arial]sierścią. Na Psiaka spadło nieszczęście - niedawno [/FONT][FONT=arial]jego Pan poważnie zachorował i nie jest już w stanie [/FONT][FONT=arial]opiekować się swoim ulubieńcem. "kobieta", z którą mieszka nie chciała się zająć Sachemem i bez chwili zastanowienia oddała Go do schroniska kończąc 12-letnią przyjaźń. [/FONT][FONT=arial]Kiedyś miał dom, ogródek, a teraz jest w małej klatce i nawet nie wie dlaczego.[/FONT] [FONT=arial]Siedzi tam, płacze i nawet się nie domyśla, że nie zobaczy już nigdy [/FONT][FONT=arial]swojego Pana... Kontakt: 605 614 001 [/FONT][FONT=arial] [/FONT][video=youtube;bdFT0qUpnNA]http://www.youtube.com/watch?v=bdFT0qUpnNA[/video] [quote name='bela51']Sachem miał szczescie ! Ze schroniska odebrali go jego sąsiedzi ! Jest u nich na dt !!!:loveu: Psiak niestety za TM...
-
[quote name='szafra']Zapraszam na watek 10- letniego Nixona oddanego przez właścicieli do schroniska : http://www.dogomania.pl/forum/threads/236683-Nixon-oddany-jak-zbędny-przedmiot-czym-sobie-na-to-zasłużył Nixonek w nowym domku!
-
[quote name='phase']OLSZTYN KORI 1,5roku Znowu w schronisku....
-
No i super! Tak ma być! :)
-
Co tu pisać, idealnie wygląda w tym komplecie. :) No i widzę, że do Was pogoda też piękna przybyła. :)
-
Z każdym to nowym postem coraz piękniejsze zdjęcia. :)
-
[quote name='rashelek']U nas też cieplutko, chociaż nie tak jak u Was ;) Weeeź Żabcię, najwyżej będziecie dużo przerw robić na odpoczynki :)[/QUOTE] Jak na razie padam na.... twarz po basenie. :lol: Wczorajszy zmęczony piesecek. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sr3uqGoY7IE/UYZEsCxjPUI/AAAAAAAAA9c/wDjj-Pl6q2A/s640/DSCF8900.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-323BJ6U9osU/UYZEsPMEu1I/AAAAAAAAA9Y/GFC1sIyhgHw/s640/DSCF8901.JPG[/IMG]
-
[quote name='dOgLoV']a ja ide dzisiaj na grilla , bardzoooooooooo mięsnego :diabloti:[/QUOTE] Udanego grilla. :) Baw się dobrze i oby pogoda dopisała. ;)
-
Fajna fotka, coś w sobie ma. :) [url]http://images.tinypic.pl/i/00378/97mf790y0bn5.jpg[/url]
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
phase replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
Hej kochani. :loveu: Nie traćcie nadziei! Moje ulubione. :loveu: https://lh5.googleusercontent.com/-UjhcxjORd28/UYU9AUX-WcI/AAAAAAAACTU/J_rBsT-Rwd8/s640/2.JPG -
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
phase replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Cichutko u 'malutkiej'... -
W tym spojrzeniu jego od razu idzie się zakochać. :lol::loveu:
-
Biedny piesecek. :( Zła Pańcia:evil_lol: [url]http://imageshack.us/a/img577/2264/s5002134k.jpg[/url] Świetnie wygląda w tej obróżce, za pewne wszystkie szerokie ładnie na niej leżą. :) [url]http://imageshack.us/a/img577/604/s5002151.jpg[/url]
-
Cieszę się, że wyjazd się udał. :) Czekam na foteczki. :lol:
-
Dzięki cioteczki za przybycie! :) No co na nią patrzę to od razu myślę o Ciapku. :lol: Cieszę się, że znalazł się DT, trzymam kciuki!!
-
Do niego jednak każdy kolor pasuje. :lol: Cudowny. :loveu:
- 173 replies
-
- bordercollie
- collie frisbee
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Miloard piękny mieszaniec Bernardyna czeka w schronisku
phase replied to gosiaczek1984's topic in Już w nowym domu
Powodzenia chłopaku! -
Hej kochani. :) Wszystko będzie dobrze! Po burzy zawsze jest słońce. :)
-
Hej Sonieczki. :)
-
Zdziwienie. :razz::loveu: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-v0GLEPUx1eM/UYVXbic92NI/AAAAAAAAF7w/ra3Hm03LB0E/s640/4%20maja%20%286%29.JPG[/url] No i oby było tych wspólnych lat jeszcze, jeszcze więcej! :)
-
[quote name='Pixeloza']Pixel dzisiaj 6 godzin na dworze, zrobiliśmy sobie "Agility podwórkowe" :evil_lol: Pokonaliśmy z 5km na pewno, zwłaszcza, że uciekaliśmy przed Borysem, biegaliśmy po parku, a ten jeszcze latał z Sonią po ogródku. Padamy z nóg :mdleje:[/QUOTE] Chociaż przygoda była. :evil_lol: [quote name='understandme']Hej :) Ale Żabcia miała fajny spacerek! :) Cesarek pozazdrościłby terenów :)[/QUOTE] Kogo moje oczy widzą. :loveu: Łooo na pewno, miałby trochę jak w raju. :) Bo tereny naprawdę muszę przyznać mamy fantastyczne. I jestem dumna, że mieszkam w Krainie Wielkich Jezior. :) [quote name='Ty$ka']Hej Żabki :loveu: Gluuutek :loveu:[/QUOTE] Czeeeeeść. :loveu: Ciągle czekam na ładne zdjęcia Gosiaka, może dzisiaj będę miała, mam nadzieję, bo sama się nie mogę ich doczekać. :) Schudł chłopak, niby się cieszę, ale od razu myślę, że chory jest czy coś.. Ale nadal jest z niego wielka, naładowana energia, więc chyba nie mam czym się martwić. :lol: [quote name='unikatowydiament']hej Kochane:loveu:[/QUOTE] Hej Oscareczki. :loveu: [quote name='rashelek']Glut! :loveu: Super, że Żabcia sobie tak dzielnie radzi na spacerach i jeszcze możecie połazić :loveu:[/QUOTE] Nie znam osobiście innego prawie 10letniego psa, któremu nigdy nie kończy się energia.. :loveu: Noooooo. Może dzisiaj pójdziemy do parku. :) Zobaczymy. [quote name='szalej']mój jest młodszy a sobie tak nie radzi :D[/QUOTE] To tym bardziej mogę być z niej dumna. :lol: [quote name='magdabroy']Dzień dobry :)[/QUOTE] Witanko. :) Wyszłam z Żabą na dwór, a normalnie bluza była zbędna, jest naprawdę bardzo ciepło! Może później pójdziemy do parku, ale nie wiem czy z Żabcią, bo nie chcę, by mi padła..