-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Kostek łagodny Mix ASTa w Psim Aniele. Szukamy domu!
phase replied to winter7's topic in Już w nowym domu
Ja jestem ciągle u Kostka, tylko nic nie piszę.. Tyle już chłopak czeka.... -
[quote name='leónowa'][URL]http://i.wm.pl/00/04/38/71/n/gcz-1720-1083045.jpg[/URL] uhuhu gorący chłopcy:loveu::evil_lol:[/QUOTE] Jeszcze byli lakersi :cool3: [url]http://m.wm.pl/2011/10/n/foto-archiwum-klubu-74993.jpg[/url] ale nie ma żadnych ich zdjęć. :-(:evil_lol:
-
[quote name='leónowa']Ja także bez żadnych podtekstów, ale naprawde bardzo ładna z ciebie dziewczyna, zawsze zazdrościłam innym tego typu urody, bo ze mnie całkowite przeciwieństwo:eviltong:[/QUOTE] Dopiero teraz zauważyłam post. :oops: Dzięki kochana. No aż się chyba zarumieniłam. :oops: Nie mów tak, na pewno z Ciebie laska!
-
[IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/76/n/dsc-6837-1083286.jpg[/IMG] [IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/76/n/dsc-0986-1083304.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/76/n/dsc-6685-1083254.jpg[/IMG] [IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/76/n/dsc-6689-1083255.jpg[/IMG] [IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/76/n/dsc-6690-1083256.jpg[/IMG] [IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/76/n/dsc-1005-1083224.jpg[/IMG] [IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/76/n/dsc-6672-1083252.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/71/n/gcz-1720-1083045.jpg[/IMG] [IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/71/n/gcz-1772-1083048.jpg[/IMG] [IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/71/n/gcz-1787-1083049.jpg[/IMG] [IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/71/n/gcz-1857-1083057.jpg[/IMG] [IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/76/n/dsc-6661-1083248.jpg[/IMG]
-
[quote name='Luzia']U nas rano słoneczko było, ale teraz się zaczęło chmurzyć.[/QUOTE] Dzisiaj koniec Kortowiady a wyszło słońce. :roll: Fakt, że jest chłodno, ale jak się stoi na słońcu to ciepło jest. W końcu się zbiorę i zagoszczę do Waszej galerii. :) W lipcu dopiero mam urodziny, ale tatuś dał mi już prezent, tj. nowy telefon. :oops: Jest idealny. :loveu: [IMG]http://www.t-mobile.co.uk/common/img/products/phones/samsung/galaxy-ace-2/galaxy_ace_2_SC_large_first.jpg[/IMG] A tu jeszcze parę zdjęć z Kortowiady. :loveu::loveu: [IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/71/n/gcz-1578-1083031.jpg[/IMG] [IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/71/n/gcz-1639-1083034.jpg[/IMG] [IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/71/n/gcz-1664-1083037.jpg[/IMG] [IMG]http://i.wm.pl/00/04/38/71/n/gcz-1684-1083039.jpg[/IMG]
-
[quote name='paoiii']Dziękuję :) Jak na 11letnią babcię całkiem dobra z niej modelka :)[/QUOTE] Oj naprawdę dziewczyna pięknie się trzyma! :)
-
[quote name='Pauliii']jak Weronika poszaleje z Holy to i pewnie tam kiedyś zajadą : D ![/QUOTE] Tego im życzę, z Żabcią będziemy wiernymi kibickami w Olsztynie. :cool3:
-
Ten jej jęzorek. [url]http://img407.imageshack.us/img407/1360/1045158.jpg[/url] :loveu:
-
Hej Oscareczki. :)
-
Uwielbiam oglądać ją na zdjęciach, wolałabym na żywo, ale przynajmniej na fotkach mogę. :lol: Jest niezwykle fotogeniczna, cudna. :)
-
Piękniutka mordeńka. :loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-0yWNSUiOomA/UZ-1xEuP3SI/AAAAAAAACcI/W3fSm-5bBlY/s512/SN851499.JPG[/url] I róż pasuje do niej. :)
-
[quote name='Luzia']mrrr niezła z Ciebie laska :cool3: bez podtekstów oczywiście :diabloti:[/QUOTE] Hahaha. Dziekuje pieknie. :oops::buzi: U nas brzydko .:(
-
Bardzo piekna jest. Robisz bardzo ladne zdjecia.
-
Jaki dumny oscar. :)
-
[quote name='Sonka95']Mi też się bardzo podobaja fotki :)[/QUOTE] Dziekuje pieknie. Bardzo milo. :):) U nax bardzo brzydko i zimno. Wrocilam z kortowiady, ale jutro mam zamiar sie pobawidz do nocy.
-
O matko, nie takich wieści się spodziewałam. :( Bardzo, ale to bardzo mi przykro. [*]
-
[quote name='unikatowydiament']świetne focie:loveu: całuski dla Żabusi zasyłamy:)[/QUOTE] Dziękuję. :) I dzięki w imieniu Żabci.
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-8_mZgdR-kNA/UZ5xCuTsPyI/AAAAAAAABP8/n6BvNNGtaIc/s700/_DSC0188.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dcqkXAmkEC4/UZ5xCmY5EyI/AAAAAAAABQI/WneVNR3Z5n4/s700/_DSC0189.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-uCHLdIhW4Bg/UZ5xC7BvNGI/AAAAAAAABQA/6vM9HBbAJ9k/s700/_DSC0203.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ywmsfXjWOOA/UZ5xEIjbF3I/AAAAAAAABQM/7-1zz1cO_E8/s700/_DSC0285.JPG[/IMG]
-
A co tam, pochwalę się. :):) Ja w czapce jak coś. :lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-I3cCLElrrwk/UZ5w54LmfpI/AAAAAAAABPU/NdvVn1f14mk/s700/_DSC0088.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_ZhYpsOs7tg/UZ5w6PWE6RI/AAAAAAAABPY/nbL2idfPN94/s700/_DSC0115.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1KP4elwTIqI/UZ5w7-KRtrI/AAAAAAAABPs/DiZgURLbSCw/s512/_DSC0131.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GOavFTv2Djs/UZ5w7E3XCcI/AAAAAAAABPo/VbYfTLGBiUA/s512/_DSC0125.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dipO5BR-MgM/UZ5w6Kt19xI/AAAAAAAABPg/daXYj2BIcfI/s512/_DSC0090.JPG[/IMG]
-
O Jezu co za wieści.... Na pewno daliście jej najlepsze dni, jakie mogła sobie wymarzyć! :(:(:( Sabuniu [*] [*]
-
[quote name='kamilqax95x']Niestety tytułu raczej nie da się zmienić. Chyba, że moderator zmieni, bo ja nie mogę.. :/[/QUOTE] To pisz do modów. :)
-
Ona jest sama jak taka skacząca piłka. :loveu: