-
Posts
31746 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by phase
-
Zazdroszczę Wam pogody, ja mam juwenalia i beznadziejna pogoda. :( Deszcz, zimno, zero słoneczka..
-
Nie dość, że przeurocza mordeczka, to zdjęcie za...iste!! [url]http://img51.imageshack.us/img51/7016/img6612r.jpg[/url]
-
[quote name='Sonka95']Teraz to się taka pogoda zaniosła , że ciągle pada :roll:[/QUOTE] Tylko, że u nas najśmieszniejsze jest to, że CO ROKU akurat na Kortowiadę pada, tylko, że teraz już w ogóle nie dość, że deszcz to zimno. :roll: Czekam na fotki, bo trochę koleżanka zrobiła na paradzie. :)
-
Popcorn CUDO! Dio już w ogóle. [url]http://img543.imageshack.us/img543/6104/30204810200263260881547.jpg[/url] :loveu:
-
[quote name='Sonka95']Hej dziewczyny :)[/QUOTE] Heeeja. :) No i zaczęła się KORTOWIADA! :) Wróciłam właśnie z parady przez miasto, Pada deszcz. :angryy: Mam nadzieję, że chociaż od jutro do niedzieli nie będzie padało...
-
Olsztyn SZARIK Niemal całe swoje siedmioletnie życie przeżył na łańcuchu, jedynie ostatni rok miał ciut lepszy – mógł swobodnie biegać po ogrodzie. Teraz z kolei Szarika zamknięto za siatką schroniskowego boksu... Psiak jest łagodny i przyjazny, wychował się z dziećmi, nie przepada jedynie za psim i kocim towarzystwem. Nie nadaje się do mieszkania, lecz może mógłby zamieszkać na Twojej posesji – w kojcu lub ciepłej budzie? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rEvDHhaiTTw/UZuc4nffLyI/AAAAAAAABbQ/hDL3K5BsKJA/s640/DSC_0067.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HTxLuEqXFIQ/UZudDbTzSHI/AAAAAAAABbo/WKeRZ5CmBaw/s800/DSC_0070.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mSF0Ua23R8Q/UZudAOLuHmI/AAAAAAAABbg/q8wJK3ctkuU/s800/DSC_0072.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-S3ylM12yF0U/UZudGqnp81I/AAAAAAAABbw/NRwYnMmrflA/s800/DSC_0073.JPG[/IMG]
-
[quote name='Sonka95']Wszystkie psiaki do adopcji sa piękne :loveu: i kazde z nich ma to coś :cool3: U nas to już 3 dzień , gdzie rano świeci słońce po południu już się chmurzy a na wieczór burza :crazyeye:[/QUOTE] [quote name='Błyskotka']Mam nadzieję że szybko znajdą domy :)[/QUOTE] Też mam nadzieję, że psiaki znajda szybko domki, chociaż Skiper jest nieziemsko przystojny, ale już sporo dosyć jak na takiego psa czeka.. Trzymajcie kciuki za pogodę! :lol:
-
Wszystkiego co tylko naj, naj, naj!!:tort::BIG::new-bday:
-
[quote name='Pixeloza'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-T0LWVtTmEi0/UX1nRvjSucI/AAAAAAAACXU/pEWGwN9Mn8s/s599/DSC_0050.JPG[/URL] - daj daj daj, pokocham całym sercem :loveu: ehh, szkoda że nie mam ogródka :shake: chociaż? 10 lat błagałam o Pixela, więc wątpię żeby rodzice zgodzili się na drugiego psa nawet gdybym go miała :evil_lol:[/QUOTE] To jak u mnie, rodzice nie godzą się na żadne zwierzę oprócz Żaby a co dopiero na kolejnego psa.. [quote name='Luzia']Skiper :loveu:[/QUOTE] [quote name='Ptysiak']Cześć Żabunie :) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-T0LWVtTmEi0/UX1nRvjSucI/AAAAAAAACXU/pEWGwN9Mn8s/s599/DSC_0050.JPG[/URL] cudo :loveu: jak można zostawić takiego psiaka.... :([/QUOTE] Ludzie oczu nie mają.... Głupi sa wręcz, że mogli porzucić takiego psiaka... [quote name='monia&nero']komunia w takich okolicznościach przyrody - suuuuuuuuper! A Żabcia też była? :)[/QUOTE] Żabcia nie, ale Borys, czarny psiak na zdjęciach to psiak Ani i Bartka, rodziców Krzysia, który miał Komunię, więc miejsce tym bardziej czarujące, że pozwalają przyjeżdżać ze swoimi zwierzakami. :) [quote name='rashelek'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-30pIyBYIuBg/UYarAj6nTEI/AAAAAAAACc8/ufssu0ufIw8/s512/DSC_0260.JPG[/URL] piękna :loveu:[/QUOTE] śliczniutka. :) U nas brzydko, zimno, padało, była burza, jutro KORTOWIADA, o 10 parada wydziałów przez miasto, chyba muszę zatańczyć jakiś taniec słońca, by jutro pogoda dopisała!!
-
Ile zdjęć. :loveu::loveu: Mój tata byłby w 7 niebie widząc takie cuda. :) [URL]http://images10.fotosik.pl/4159/88ade4649e716688.jpg[/URL] Ale piękne umaszczenia. :loveu: [URL]http://images10.fotosik.pl/4159/4263312241bb7787.jpg[/URL] Piękniutka mordka. :loveu: [URL]http://images10.fotosik.pl/4159/bcbbcc9c340aa7c1.jpg[/URL] [quote name='lula2010']przed chwila zadzwonili z lecznicy ,ze wyniki Luli sa dobre :multi:[/QUOTE] Bardzo, bardzo się cieszę!!!!
-
REWELACYJNIE wygląda!! [url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/941122_10151407421021587_420392370_n.jpg[/url]
-
Oj już jestem ciekawa co wyrośnie z tych brzdąców, wyglądają pięknie!!
-
Taka spokojniutka wydaje się na zdjęciach. :) To czekam na wieści czy Pani się odezwała. ;)
-
Siema laski. :)
-
No i tak swoją droga, kolejne cuda w naszym schronisku.... JAGA [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MhcE-tatBMA/UYarAlppIKI/AAAAAAAACc0/InH5y9dvOkA/s512/DSC_0271.JPG[/IMG] KAJA [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-30pIyBYIuBg/UYarAj6nTEI/AAAAAAAACc8/ufssu0ufIw8/s512/DSC_0260.JPG[/IMG] KIER [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ufTVqaAnov4/UY_3TJNTUhI/AAAAAAAAChk/5Sa_ISePoUk/s512/DSC_0419.JPG[/IMG] SKIPER [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-T0LWVtTmEi0/UX1nRvjSucI/AAAAAAAACXU/pEWGwN9Mn8s/s599/DSC_0050.JPG[/IMG] RODI [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jmqUjSmRhuI/UX1nS0-MGxI/AAAAAAAACXk/AmxCI2cIQ0A/s512/DSC_0077.JPG[/IMG]
-
Wycałować. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-iaJCEcHQHdA/UZui09uyYkI/AAAAAAAAEbk/qAPuNtWM5a8/w397-h495-no/DSCF1082.JPG:loveu::loveu:[/url] :loveu:
-
[quote name='phase']Imię: Tiki Numer rejestru: 352/2013 Wiek: 4 lata W schronisku od: 05.2013 Wielkość: duży [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wP8Z8cy0_mQ/UY_3UTasjnI/AAAAAAAACh4/mYKipNXV-cw/s640/DSC_0458.JPG[/IMG][/QUOTE] W nowym domu!
-
Imię: Kaja Numer rejestru: 360/2013 Wiek: 3 lata W schronisku od: 05.2013 Wielkość: duża Uwagi: Nie lubi innych psów [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-30pIyBYIuBg/UYarAj6nTEI/AAAAAAAACc8/ufssu0ufIw8/s512/DSC_0260.JPG[/IMG]
-
No co Ty gadasz, bardzo ładnie! :)
-
[quote name='Wercia40']dzięki :D Phease - a skąd jesteś ? ;d Jak by co będziemy we Wrocławiu na DCDC i w Poznaniu :)[/QUOTE] I tu i tam kawał drogi. :lol: Ja to Olsztyn (warm.-maz.)
-
[quote name='Marta1990']taką komunie to bym chciałą :D[/QUOTE] Ja będę bardzo miło ją wspominała. :) [quote name='Luzia']no u mnie od zawsze alkohol na komuniach był nawet jak ksiądz zabronił jak miałam swoją :diabloti: tatuś sprawę olał i kupił wódkę :diabloti:[/QUOTE] To się nazywa tatuś. :diabloti: [quote name='Błyskotka']Mnie czeka wesele w czerwcu. Znowu wydatki.[/QUOTE] Oj to prawda. A najśmieszniejsze jest już to, że nawet na Komunii zbierają w kościele na tacę. :roll: Ania nawet spotkała się z tym, że na pogrzebie tez zbierali. :shake: [quote name='Pixeloza']u mnie w domu :roll: Moja komunia odbyła się jak należy, bez jakiegokolwiek alkoholu :lol:[/QUOTE] Ja to nie pamiętam jak u mnie był. Jedyne co pamiętam to "mogę zdjąć już tą albę?":diabloti: [quote name='Sonka95']Miejsce idealne na komunię :) a torcik wygląda smakowicie :loveu:[/QUOTE] I był przeeeeeeepyszny. :loveu: [quote name='unikatowydiament']świetna fotorelacja,kaczuszki ślodziutkie:loveu: komunia extra:p[/QUOTE] Dziękuję. :) Nie chciałam jechać na tą Komunię, ale byłabym głupia gdybym tam nie pojechała. :) Ogólnie dzieci nie lubię, ale Krzysiu, który przystępował do Komunii to bardzo fajny chopak i chyba też mnie polubił, bo gadał, nie wstydził się mnie. :) I szukał mnie wszędzie, by dać mi pamiątkowego aniołka. :) A ja w sumie żyję Kortowiadą, bo to już w czwartek. :) Pogodę niby mamy, zobaczymy jak będzie jutro. Dzisiaj znowu mieliśmy terenowe i było cholernie beznadziejne. Jak zwykle komary nie dawały spokoju, poszliśmy na torf, gdzie bagno było. Beznadzieja!!