Jump to content
Dogomania

phase

Members
  • Posts

    31746
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by phase

  1. Zazdroszczę Wam pogody, ja mam juwenalia i beznadziejna pogoda. :( Deszcz, zimno, zero słoneczka..
  2. phase

    Moon po irlandzku

    Nie dość, że przeurocza mordeczka, to zdjęcie za...iste!! [url]http://img51.imageshack.us/img51/7016/img6612r.jpg[/url]
  3. [quote name='Sonka95']Teraz to się taka pogoda zaniosła , że ciągle pada :roll:[/QUOTE] Tylko, że u nas najśmieszniejsze jest to, że CO ROKU akurat na Kortowiadę pada, tylko, że teraz już w ogóle nie dość, że deszcz to zimno. :roll: Czekam na fotki, bo trochę koleżanka zrobiła na paradzie. :)
  4. phase

    Moon po irlandzku

    Popcorn CUDO! Dio już w ogóle. [url]http://img543.imageshack.us/img543/6104/30204810200263260881547.jpg[/url] :loveu:
  5. [quote name='Sonka95']Hej dziewczyny :)[/QUOTE] Heeeja. :) No i zaczęła się KORTOWIADA! :) Wróciłam właśnie z parady przez miasto, Pada deszcz. :angryy: Mam nadzieję, że chociaż od jutro do niedzieli nie będzie padało...
  6. Co się stało?
  7. Olsztyn SZARIK Niemal całe swoje siedmioletnie życie przeżył na łańcuchu, jedynie ostatni rok miał ciut lepszy – mógł swobodnie biegać po ogrodzie. Teraz z kolei Szarika zamknięto za siatką schroniskowego boksu... Psiak jest łagodny i przyjazny, wychował się z dziećmi, nie przepada jedynie za psim i kocim towarzystwem. Nie nadaje się do mieszkania, lecz może mógłby zamieszkać na Twojej posesji – w kojcu lub ciepłej budzie? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rEvDHhaiTTw/UZuc4nffLyI/AAAAAAAABbQ/hDL3K5BsKJA/s640/DSC_0067.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-HTxLuEqXFIQ/UZudDbTzSHI/AAAAAAAABbo/WKeRZ5CmBaw/s800/DSC_0070.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mSF0Ua23R8Q/UZudAOLuHmI/AAAAAAAABbg/q8wJK3ctkuU/s800/DSC_0072.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-S3ylM12yF0U/UZudGqnp81I/AAAAAAAABbw/NRwYnMmrflA/s800/DSC_0073.JPG[/IMG]
  8. [quote name='Sonka95']Wszystkie psiaki do adopcji sa piękne :loveu: i kazde z nich ma to coś :cool3: U nas to już 3 dzień , gdzie rano świeci słońce po południu już się chmurzy a na wieczór burza :crazyeye:[/QUOTE] [quote name='Błyskotka']Mam nadzieję że szybko znajdą domy :)[/QUOTE] Też mam nadzieję, że psiaki znajda szybko domki, chociaż Skiper jest nieziemsko przystojny, ale już sporo dosyć jak na takiego psa czeka.. Trzymajcie kciuki za pogodę! :lol:
  9. Wszystkiego co tylko naj, naj, naj!!:tort::BIG::new-bday:
  10. [quote name='Pixeloza'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-T0LWVtTmEi0/UX1nRvjSucI/AAAAAAAACXU/pEWGwN9Mn8s/s599/DSC_0050.JPG[/URL] - daj daj daj, pokocham całym sercem :loveu: ehh, szkoda że nie mam ogródka :shake: chociaż? 10 lat błagałam o Pixela, więc wątpię żeby rodzice zgodzili się na drugiego psa nawet gdybym go miała :evil_lol:[/QUOTE] To jak u mnie, rodzice nie godzą się na żadne zwierzę oprócz Żaby a co dopiero na kolejnego psa.. [quote name='Luzia']Skiper :loveu:[/QUOTE] [quote name='Ptysiak']Cześć Żabunie :) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-T0LWVtTmEi0/UX1nRvjSucI/AAAAAAAACXU/pEWGwN9Mn8s/s599/DSC_0050.JPG[/URL] cudo :loveu: jak można zostawić takiego psiaka.... :([/QUOTE] Ludzie oczu nie mają.... Głupi sa wręcz, że mogli porzucić takiego psiaka... [quote name='monia&nero']komunia w takich okolicznościach przyrody - suuuuuuuuper! A Żabcia też była? :)[/QUOTE] Żabcia nie, ale Borys, czarny psiak na zdjęciach to psiak Ani i Bartka, rodziców Krzysia, który miał Komunię, więc miejsce tym bardziej czarujące, że pozwalają przyjeżdżać ze swoimi zwierzakami. :) [quote name='rashelek'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-30pIyBYIuBg/UYarAj6nTEI/AAAAAAAACc8/ufssu0ufIw8/s512/DSC_0260.JPG[/URL] piękna :loveu:[/QUOTE] śliczniutka. :) U nas brzydko, zimno, padało, była burza, jutro KORTOWIADA, o 10 parada wydziałów przez miasto, chyba muszę zatańczyć jakiś taniec słońca, by jutro pogoda dopisała!!
  11. [quote name='Ptysiak'] Znowu Cię nie poznałam przez avatar :evil_lol:[/QUOTE] Jakbyś bywała wcześniej to byś wiedziała kto to. :mad::evil_lol: Słodziaczek. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-UGM6jg3kS5s/UZufqtz_RFI/AAAAAAAAJG0/fLVbtoXRvAE/w689-h517-no/IMG_0120.JPG[/url] :)
  12. Ile zdjęć. :loveu::loveu: Mój tata byłby w 7 niebie widząc takie cuda. :) [URL]http://images10.fotosik.pl/4159/88ade4649e716688.jpg[/URL] Ale piękne umaszczenia. :loveu: [URL]http://images10.fotosik.pl/4159/4263312241bb7787.jpg[/URL] Piękniutka mordka. :loveu: [URL]http://images10.fotosik.pl/4159/bcbbcc9c340aa7c1.jpg[/URL] [quote name='lula2010']przed chwila zadzwonili z lecznicy ,ze wyniki Luli sa dobre :multi:[/QUOTE] Bardzo, bardzo się cieszę!!!!
  13. REWELACYJNIE wygląda!! [url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/941122_10151407421021587_420392370_n.jpg[/url]
  14. Oj już jestem ciekawa co wyrośnie z tych brzdąców, wyglądają pięknie!!
  15. Taka spokojniutka wydaje się na zdjęciach. :) To czekam na wieści czy Pani się odezwała. ;)
  16. No i tak swoją droga, kolejne cuda w naszym schronisku.... JAGA [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MhcE-tatBMA/UYarAlppIKI/AAAAAAAACc0/InH5y9dvOkA/s512/DSC_0271.JPG[/IMG] KAJA [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-30pIyBYIuBg/UYarAj6nTEI/AAAAAAAACc8/ufssu0ufIw8/s512/DSC_0260.JPG[/IMG] KIER [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ufTVqaAnov4/UY_3TJNTUhI/AAAAAAAAChk/5Sa_ISePoUk/s512/DSC_0419.JPG[/IMG] SKIPER [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-T0LWVtTmEi0/UX1nRvjSucI/AAAAAAAACXU/pEWGwN9Mn8s/s599/DSC_0050.JPG[/IMG] RODI [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-jmqUjSmRhuI/UX1nS0-MGxI/AAAAAAAACXk/AmxCI2cIQ0A/s512/DSC_0077.JPG[/IMG]
  17. Wycałować. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-iaJCEcHQHdA/UZui09uyYkI/AAAAAAAAEbk/qAPuNtWM5a8/w397-h495-no/DSCF1082.JPG:loveu::loveu:[/url] :loveu:
  18. [quote name='phase']Imię: Tiki Numer rejestru: 352/2013 Wiek: 4 lata W schronisku od: 05.2013 Wielkość: duży [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wP8Z8cy0_mQ/UY_3UTasjnI/AAAAAAAACh4/mYKipNXV-cw/s640/DSC_0458.JPG[/IMG][/QUOTE] W nowym domu!
  19. Imię: Kaja Numer rejestru: 360/2013 Wiek: 3 lata W schronisku od: 05.2013 Wielkość: duża Uwagi: Nie lubi innych psów [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-30pIyBYIuBg/UYarAj6nTEI/AAAAAAAACc8/ufssu0ufIw8/s512/DSC_0260.JPG[/IMG]
  20. No co Ty gadasz, bardzo ładnie! :)
  21. [quote name='Wercia40']dzięki :D Phease - a skąd jesteś ? ;d Jak by co będziemy we Wrocławiu na DCDC i w Poznaniu :)[/QUOTE] I tu i tam kawał drogi. :lol: Ja to Olsztyn (warm.-maz.)
  22. [quote name='Marta1990']taką komunie to bym chciałą :D[/QUOTE] Ja będę bardzo miło ją wspominała. :) [quote name='Luzia']no u mnie od zawsze alkohol na komuniach był nawet jak ksiądz zabronił jak miałam swoją :diabloti: tatuś sprawę olał i kupił wódkę :diabloti:[/QUOTE] To się nazywa tatuś. :diabloti: [quote name='Błyskotka']Mnie czeka wesele w czerwcu. Znowu wydatki.[/QUOTE] Oj to prawda. A najśmieszniejsze jest już to, że nawet na Komunii zbierają w kościele na tacę. :roll: Ania nawet spotkała się z tym, że na pogrzebie tez zbierali. :shake: [quote name='Pixeloza']u mnie w domu :roll: Moja komunia odbyła się jak należy, bez jakiegokolwiek alkoholu :lol:[/QUOTE] Ja to nie pamiętam jak u mnie był. Jedyne co pamiętam to "mogę zdjąć już tą albę?":diabloti: [quote name='Sonka95']Miejsce idealne na komunię :) a torcik wygląda smakowicie :loveu:[/QUOTE] I był przeeeeeeepyszny. :loveu: [quote name='unikatowydiament']świetna fotorelacja,kaczuszki ślodziutkie:loveu: komunia extra:p[/QUOTE] Dziękuję. :) Nie chciałam jechać na tą Komunię, ale byłabym głupia gdybym tam nie pojechała. :) Ogólnie dzieci nie lubię, ale Krzysiu, który przystępował do Komunii to bardzo fajny chopak i chyba też mnie polubił, bo gadał, nie wstydził się mnie. :) I szukał mnie wszędzie, by dać mi pamiątkowego aniołka. :) A ja w sumie żyję Kortowiadą, bo to już w czwartek. :) Pogodę niby mamy, zobaczymy jak będzie jutro. Dzisiaj znowu mieliśmy terenowe i było cholernie beznadziejne. Jak zwykle komary nie dawały spokoju, poszliśmy na torf, gdzie bagno było. Beznadzieja!!
×
×
  • Create New...