[quote name='phase'][B]SPRITE[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246989-Sprite-wierny-i-oddany-owczarek-niemiecki-szuka-domu[/URL]
[SIZE=3][B]Sprite[/B] w typie owczarka niemieckiego krótkowłosego zamieszkał w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie 1 lipca 2013r. po tym jak odłowiony został z ul. Grójeckiej w Koninie. Przybłąkał się na jedną z posesji. Niestety do tej pory nikt go nie szukał. [B]To 7-letni (ur. ok. 07.07.2006r.)[/B] łagodny i przyjazny pies. W pierwszych dniach był przerażony, mało kontaktowy i wycofany. Jednak czas robi swoje. W tej chwili nabrał pewności siebie, bardzo chętnie wychodzi na spacery u boku człowieka, prosi o pieszczoty i głaskanie. A przechodząc koło jego boksu lubi zwracać na siebie uwagę. Potrafi żyć w zgodzie z innym psem, nawet samcem, toleruje suczki. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Szukamy dla niego nowego domu i odpowiedzialnych właścicieli. Podaruj mu nowe życie. Jest po kastracji.
Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.
[/SIZE][IMG]http://imageshack.us/a/img28/8691/xfrb.jpg[/IMG]
[IMG]http://img854.imageshack.us/img854/8522/wzx5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img571.imageshack.us/img571/399/m5w6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/2447/txd9.jpg[/IMG][SIZE=3]
[/SIZE][/QUOTE]
[quote name='phase'][IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q80/s720x720/1377489_483400821758883_682049808_n.jpg[/IMG]
[/QUOTE]
W nowym domku! :):)