[quote name='qeram']Majka jest już po sterylizacji, wszystko ładnie się wygoiło. Dziś majka się popisała, nigdy wcześniej tego nie robiła. Powyciągała z szafki w kuchni ryż, makaron, przyprawy, wszystkiego sprubowała. teraz chodzi i pije wodę.[/QUOTE]
Cwaniara. :razz: