[quote name='Molowe']Te nasze sunie to są jednak wygodnickie moja kiedyś ułożyła się nawet na pościeli w łazience,która była przygotowana do prania,[B]Księżniczka [/B]:diabloti:[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol:
:roflt:
[quote name='rashelek']Nie pokażę Mice tych zdjęć, bo też postanowi spać na pościeli :shake: A nie, sorry, już za późno :diabloti:[/QUOTE]
Hahahahah :eviltong::evil_lol:
[quote name='marra']Dzień dobry :) a ja mam to w domu:
[IMG]http://e-fotek.pl/images/66684671472416305135.jpg[/IMG]
i jeszcze takie o:
[IMG]http://e-fotek.pl/images/08677190575505223896.jpg[/IMG]
WSZYSTKO DO ADOPCJI-KOMU ???[/QUOTE]
No nie!!! Przeprowadzam się do Ciebie! :diabloti:
[quote name='Sonka95']Mięciutkie i wygodne posłanko :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-VXF6WoZyXUI/UnfPR7CMMWI/AAAAAAAAItw/vZuHEJReL-k/s640/DSCF3257.JPG[/URL][/QUOTE]
I brudne :loveu::diabloti: Ale to fakt, Żabka jednak to wygodny piesecek. :)
[quote name='unikatowydiament']hej Kochane:)
takie domowe posłanko jest najlepsze,Księciunio ma podobne:)[/QUOTE]
Dzień dobry :loveu:
Jak na Księcia przystało. :grins:
[quote name='Błyskotka'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-VXF6WoZyXUI/UnfPR7CMMWI/AAAAAAAAItw/vZuHEJReL-k/s640/DSCF3257.JPG[/URL]
Już nie odda ;)[/QUOTE]
Ona i jej te pomysły :lol: