Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Że też taki wspaniały pies jeszcze sam:shake:
  2. Spoczywaj w pokoju pieseczku ['] Mam nadzieję, że tam gdzie jesteś - nic ci już nie grozi.
  3. Śpij spokojnie, zmęczony walką piesku...Niech ci się śnią łąki kolorowe...Niech cię kołyszą do snu psie anioły... ['] Z wielkim żalem zdejmuję banerek. Te święta już nie są takie radosne.
  4. :ban: [email][email protected][/email] gg 7921034 wciąż czekam na płytę :) Spokojnych Świąt, Oktawio!
  5. Wysłuchaj Rycha, Boża dziecinko....
  6. Ech... nigdy nie wiem co w takich chwilach powiedzieć, ale milczeć i udawać że nie czytam tez nie potrafię... To takie trudne, takie trudne.
  7. O, to dobrze. Bo póki co sprawa wygląda nieciekawie:shake:
  8. Ale się małej prezent na Święta trafił:cool3::cool3::cool3::loveu: :modla:
  9. [quote name='kuba123'][URL="http://www.glitterfy.com/"][IMG]http://img35.glitterfy.com/356/glitterfy132405331D36.gif[/IMG][/URL] ale jaja :crazyeye: udało się:loveu:[/quote] Średnio się udało, bo link pod Alfem prowadzi do strony z gwiazdkami;) Do rzeczy. Narzeczonek obejrzał zdjęcia Alfa. Baaaardzo mu się spodobał:loveu: On taki sam niewymiarowy jak i ja i TZ:evil_lol:Niestety, tak jak pisałam, drugi pies na stancji 20 mkw, bez samochodu, na typowym betonowym blokowisku, nadal nie mieści mu się w glowie. Trudno nie przyznac mu racji:shake::shake: Ale będę bardzo marzyc o dobrym domu dla psiaka:D Może Mikolaj mnie usłyszy? Wesołych Świąt, Cudaczku i Twym fankom również oczywiście!:loveu:
  10. Z tego samego powodu ja mam 4 banerki panel się uparł, że jest ich 5:angryy: Chętnie sie dowiem o co chodzi - może mam banerek, którego nie ma juz na żadnym serwerze????
  11. Dziadku, twarda z ciebie sztuka:kciuki: Obyś szybko znalazł dom :kciuki:
  12. Jedna tańczy na stole, druga wylądowała pod stołem:roll::roll::roll: Coś mi się wydaje, że na cześć MUŃKA będzie imprezzzza:cool3::razz:
  13. Ojczulku, ty mi zrób prezent na Święta i wydobrzej choć troszkę...
  14. magdalena ->Tym bardziej się cieszę, bo ja teraz finansowo nie mogę:shake::( Ojciec, trzymam za Ciebie kciuki, trzymam...
  15. Pewnie, że będzie:kciuki:
×
×
  • Create New...