[quote name='kuba123'][URL="http://www.glitterfy.com/"][IMG]http://img35.glitterfy.com/356/glitterfy132405331D36.gif[/IMG][/URL]
ale jaja :crazyeye:
udało się:loveu:[/quote]
Średnio się udało, bo link pod Alfem prowadzi do strony z gwiazdkami;)
Do rzeczy. Narzeczonek obejrzał zdjęcia Alfa. Baaaardzo mu się spodobał:loveu: On taki sam niewymiarowy jak i ja i TZ:evil_lol:Niestety, tak jak pisałam, drugi pies na stancji 20 mkw, bez samochodu, na typowym betonowym blokowisku, nadal nie mieści mu się w glowie. Trudno nie przyznac mu racji:shake::shake: Ale będę bardzo marzyc o dobrym domu dla psiaka:D Może Mikolaj mnie usłyszy?
Wesołych Świąt, Cudaczku i Twym fankom również oczywiście!:loveu: