-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Ja miałam na myśli te z początku wątku:oops: -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Lora, nie ma żartów. Wędrujesz mi do sygnaturki mała:loveu: A jak jutro będę miała wolniej w pracy to spróbuję ci jeszcze zrobić banerek z mojego ulubionego zdjątka na śniegu... choć obiecać na jutro nie mogę, rozumiesz. -
REKS odszedł...Biega za Tęczowym Mostem
madcat1981 replied to BajkaB's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
['] Taka wielka szkoda, że to właśnie teraz. Właśnie teraz, gdy wszystko miało się dobrze ułożyć... -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry :) -
[quote name='Olena84'] Jestem wsciekła, bo pousuwali wszystkie moje ogłoszenia z pajeczyna.pl:angryy:, jak pomysle, ze mam robic je od nowa to plakac mi sie chce:placz:. [/quote] Oj biedniusia, biedniusia :glaszcze::glaszcze::glaszcze:Znalazłam jedno i już chciałam cię pocieszyć ale jak widzę ... robiła je Mada... [url=http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/173582-spokojny_starszy_piesek_kt.html]SPOKOJNY, STARSZY PIESEK, KTÓRY CHCE KOCHAĆ, LECZ NIE MA KOGO!!, Katowice - Śląsk, Społeczność, zwierzaki, Tychy / Śląsk[/url]
-
Kochani, wpłaciłam już pieniądze na hotelik Wiosny. Chciałam czekać aż przyjdą wszystkie zadeklarowane stałe wpłaty, ale skoro uzbieraliśmy całą sumę dzięki dodatkowym jednorazowym datkom a Timo szczęśliwie dotarł w swoje nowe miejsce, to nie było już chyba na co czekać:evil_lol: Wykonałam przelew na 290 zł, czyli po 10 zł za dzień 31 stycznia oraz cały 28-dniowy luty. W tej sumie mamy 230 zł z zadeklarowanych wpłat comiesięcznych: Agata 51 (50 zł), Ocelot (20 zł), Magda222 (50 zł), bumel (40 zł), ala123 (30 zł), bumerang (30 zł), madcat1981 (10 zł). Poratowały nas dodatkowo: Pani Marta K. z Wrocławia (10 zł), bico (50 zł), [B]Na koncie wciąż pozostają do dyspozycji środki od magdy z. (15 zł)[/B] i czekam na wpłaty, które są w drodze - Gogonek (15 zł), dogo07 (30 zł), Sabina02 (6x30zł). Nasz chłopak jest więc zabezpieczony na zapas:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Oczywiście są to podziały umowne, które ułatwiają mi panowanie nad sytuacją na koncie:roll:. Proszę się nie gniewać, że ktoś w tym miesiącu "niewykorzystany". Będzie jeszcze rachunek za leki, można się będzie wykazać;) Jeżeli coś się nie zgadza, są jakieś wątpliwości, to proszę pisać, będę wyjaśniać. Dziękuję Wam wszystkim za pomoc i wsparcie. W najśmielszych snach nie marzyłam, że tak się wszyscy sprężymy:evil_lol: [B]Olenko,[/B] sprawa rozliczenia kosztów podróży to już u Ciebie, prawda?:cool3::cool3::cool3: [B]Agata51[/B] - czy rozważasz nadanie Wnuczusi imienia Tymona, ewentualnie Tymoteusza? Tima? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak tam maleństwo i szczęśliwi rodzice ORAZ BABUSIA sie czują?
-
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Może przegapiłam ale Lorcia allegro nie ma, prawda? Spróbuje kogos znaleźć w tej sprawie, bo sama nie uzywam - a może w końcu założę hehe -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Lorciu:loveu: -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Ej, nie smuć się. Są telefony, to ważne. W końcu się trafi jakiś jeden sensowny i może nawet więcej niż tylko telefon :kciuki: -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
no nie... a codziennego karmienia się nie wystraszyła?:eviltong: na spacery pewnie też by sie bała wychodzić... eeeee tam, nie tej pańci szukamy (tudziez pańcia:cool1:) -
[quote name='bumel'] Madcat1981, w pon (jak przyjdą pozostałe wpłaty) możesz chyba przelewać pieniądze za hotel Wiośnie. I wstaw może krótkie podsumowanie, ile pieniędzy pozostało... [/quote] Oczywiście, już się robi ;) Już uzgodniłam szczegóły z Wiosną. Zaraz wpłacę 290 zł, czyli luty plus wczorajszy dzień. Jutro, jak tylko podochodzą wpłaty piątkowo-weekendowe zrobię Wam podliczenie. Wracam do pytania Wiosny o umowę hotelową - kto z nas podpisuje? Proponowałabym swoją skromną osobę:cool3:, by było wiadomo kto odpowiada za pieniądze, które przesyłacie. Ale każdy z nas ma tutaj swój wkład w historię Tima i jeśli są inne propozycje to ja jestem otwarta.
-
Te uszka poznam wszędzie:loveu::loveu: Kochani moi czy mam słać już kaskę:cool3::cool3::cool3:? Czy możemy przeznaczyć jednorazową "nadwyżkę" na leki? W jaki sposób je zakupimy - bo chyba potrzebna jest recepta??? :???: Nie chcę sama decydować. Dobrej nocy, Timo niech ci się dobrze śpi w nowym miejscu :)
-
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
:roll:Gram...:roll: bez powodzenia...:roll: -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Pewnie, bierz tekst i cieszę się ze się podoba:p Ja bym drugiego psa - zwłaszcza taką słodziutką dziewczynkę Lorcię:cool3: - wzięła z miłą chęcią ale mam ostatnio problemy z pracą i kasą (kryzys:roll:), nie mam swojego kawałka ziemi, wynajmuję tylko mała stancję w blokowisku i niestety jest mi trudno nawet z tym jednym psiochem...choć bardzo go kocham i staram się dbac jak mogę najlepiej... :/ Może keidyś wygram w totka:cool3::cool3::cool3: - mam tu swoją listę faworytów i Lorcia jest na niej w czołówce do adopcji... Naprawdę nikt o nią nie pyta?:-( Ludzie, gupi jesteście, tyle powiem... Dobrej nocy...:) -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że można;) Chyba trzeba skupić się na tych najbardziej popularnych (n-k:roll:, allegro:cool3:) i poświęconych zwierzętom, prawda?