[quote name='jusstyna85']Psiak nie ma imienia,ja nigdy nie wymyślam,ale Castorek? wydaje mi sie, że pasuje...:)
DEKLAROWANE WPŁATY CO MIESIĄC
Madcat1981 5 zł
245 zł...brakuje tylko 5 zł....
A TERAZ WAŻNE PYTANIE,czy os,które tutaj wymieniłam zgodzą się wpłacać co miesiąc deklarowane sumy na tego 2. beżowego pogryzionego,bo Dingo będzie miał dom za miesiąc,więc wystarczy go tylko przetrzymać i opłacić tylko ten miesiąc...? nie wiem czy wysyłać po prostu konto...
[/quote]
No właśnie dlatego zapytałam o imię dla Castora - na wątku zrobiło się zamieszanie i już sama nie byłam pewna na kogo mam płacić;):stupid:
Od lutego, jeżeli wszystko wypali z domkiem, będę wspierać Castora, no problem:bigok: