Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. [quote name='jusstyna85']Psiak nie ma imienia,ja nigdy nie wymyślam,ale Castorek? wydaje mi sie, że pasuje...:) DEKLAROWANE WPŁATY CO MIESIĄC Madcat1981 5 zł 245 zł...brakuje tylko 5 zł.... A TERAZ WAŻNE PYTANIE,czy os,które tutaj wymieniłam zgodzą się wpłacać co miesiąc deklarowane sumy na tego 2. beżowego pogryzionego,bo Dingo będzie miał dom za miesiąc,więc wystarczy go tylko przetrzymać i opłacić tylko ten miesiąc...? nie wiem czy wysyłać po prostu konto... [/quote] No właśnie dlatego zapytałam o imię dla Castora - na wątku zrobiło się zamieszanie i już sama nie byłam pewna na kogo mam płacić;):stupid: Od lutego, jeżeli wszystko wypali z domkiem, będę wspierać Castora, no problem:bigok:
  2. Ja się deklarowałam b. drobną sumą, gdy na wątku była mowa tylko o tym bardziej misiowatym piesku. To zdaje się Dingo. Jak nazywać tego drugiego piesia, o krótszej sierści? Żeby nam się nie myliło...
  3. Ja ciągle czekam na nr konta. Pozwólcie pomóc:roll:
  4. Dlaczego nie jestem zdziwiona :niewiem: hehehe;)
  5. Ja wpłacę już teraz za styczeń tylko prosze o konto:)
  6. [quote name='jusstyna85'] Wtedy gdyby ludzie sie zgodzili co miesięczne wpłaty poszłyby na tego jamnikowatego...[/quote] Ja bym się zgodziła:)
  7. Deklaruję piątaka miesięcznie. Tylko błagam, przypominajcie mi na pw w okolicach 29 dnia miesiąca... No i dajcie znak gdzie te pieniądze wpłacać jak by co:cool3:
  8. Jestem tu, dzięki wysyłce Oleny84:cool3: Zapisuję wątek i postaram się jakoś pomóc.
  9. :lol::lol::lol: Rychu, rządzisz:)
  10. T[quote name='gagata']Aleksander Gudzowaty - ten od gazu też twierdzi,że kocha zwierzęta....ostatnio na discovery...[/quote] Też o nim pomyślałam po tym programie:p
  11. Na Forum Owczarka Szkockiego Collie chyba powoli wyjaśnia się ta sprawa - mam przynajmniej taką nadzieję... Forum Owczarka Szkockiego Collie :: Zaloguj
  12. [quote name='Isadora7'] [quote name='Isadora7'] Ostatnio Aktywny: 09-12-2008 14:29 na liście znajomych: madcat1981 może coś wie? O, ktoś mnie wywołał do tablicy;) Przykro mi ,ale w sprawie kontaktu z panią Ewa nie mogę pomóc. Poprosiłam ja o dołączenie do mojej listy podczas poszukiwań domu dla innych suczek. Odwiedzam ten wątek po długiej nieobecności... przykro czytać ...
  13. Boję się, że po zimie w schronisku te zdjęcia będą już nieaktualne - Leo, jak ty się tam trzymasz biedaku,,,
  14. Najpierw podskoczyłam pod sufit z radości a potem zaczęłam szukać wpisu Oleny, dzięki której tu trafiłam:) I znalazłam ten wpis... nie dało się nie zauważyć:) :loveu::laola:
  15. Rychuuuu naaaprawdę?:crazyeye::-o
  16. Na końcu język mam przykład z naszej polityki...:evil_lol:
×
×
  • Create New...