-
Posts
5609 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by madcat1981
-
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
[url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/LORCIA-miniaturowe-3-5-kilo-samej-milosci:)-Szukamy-domciu!,14570]LORCIA - miniaturowe 3,5 kilo samej miłości:) Szukamy domciu! - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] Takie cudo trzeba ogłosić całemu światu! Postaram się jeszcze gdzieś powstawiać ogłoszenia, ale wszelka pomoc mile widziana!!! :modla: Lorka, mizianka dla CIEBIE!:loveu: -
miniaturowy mutancik-paluszki policzone!!Lorcia MA DOM!!
madcat1981 replied to szuwar's topic in Już w nowym domu
Ja zrobię jej miejsce na cafeanimal jak najszybciej się da:) -
Miło mi poinformować o kolejnych dwóch wpłatach: [B]Agata51 - 50 zł[/B] :multi: oraz zapowiadana wpłata z Wrocławia od pani [B]MK - 10 zł[/B]:multi: Wg moich obliczeń przekroczyliśmy magiczną barierę 300 zł:multi: i jeśli jutro wszystko wypali (tfu tfu tfu prze lewe ramię :kciuki:) to chyba poproszę o nr konta Wiosnę, no nie?:cool3::cool3::cool3:
-
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
madcat1981 replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To prawda :D -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
madcat1981 replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiecie co, ja od grudnia przeszukuję dogo w poszukiwaniu wątku psa, który miał być uśpiony... przez jakiś czas nie miałam internetu, nie zapisałam wątku, nie pamiętałam jego imienia, nie wiedziałam co się z nim dalej działo... czarna dziura w mózgu. I dziś cię Agatku znalazłam :D:loveu: i co widzę - moja Olena84 na tym wątku... ech, a nie prościej było jej spytać:lol::roll::stupid: Jak zobaczyłam jak się jego los potoczył dalej... po prostu rozryczałam się jak bóbr przed monitorem:oops: -
Uwaga, mamy na koncie dostawę kolejnych pieniążków:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Magda222[/B] (styczeń)[B] - 50 zł :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Ocelot - 20 zł :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bico - 50 zł[/B] :happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1: [CENTER][U][FONT=Palatino Linotype]Dzięki! [/FONT][/U][/CENTER]
-
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
madcat1981 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Z tego co wiem jest wątek "ślepaczków":loveu: tylko czy sunia tam pasuje to już pojęcie względne:roll: -
Witam z rańca :) Z pracy wyśle info o SWIFT na pierwszą stronę - może jeszcze więcej "zagramanicznych" sponsorów się znajdzie:cool3::cool3::cool3: A tak na poważnie - Sabina02, bardzo doceniam półroczną składkę:loveu: jeżeli Timo znajdzie wcześniej dom to po prostu daj mi znak gdzie pozostałe pieniądze mam przelać. Dziękuje też Ocelot:loveu::loveu::loveu: i w ogóle wszystkim dzięuję:loveu::loveu::loveu:.... i lecę już do pracy...:scared:
-
[quote name='jkp']Witam, lek dla Tima na niedoczynność tarczycy ( ?)jest faktycznie niedrogi ale jesli psy używaja ten sam preparat co ludzie moge przysłac zapas na długo i będzie problem z głowy. Prosze o wiad na PW jaka dawkę dzienną bierze i jesli sie przyda to adres do wysyłki . Pozdrawiam[/quote] Jeśli to euthyrox to mnie też wyślij bo ja mam kolejkę do lekarza na kwiecień a zapasy się kończą:cool3: Oczywiście żart:diabloti: Jeżeli to rzeczywiście będzie euthyrox to ja mogę od czasu do czasu podrzucić, poproszę lekarza o większą ilość na recepcie. Acha, Za opakowanie 50 tabl. z ryczałtem płacę chyba ok. 12 zł.
-
Wielkie dzięki również za wpłatę od [B]magda z.[/B] - 15 zł:multi::multi::multi: już jest :) Przepraszam za OFF ale pilna sprawa: Kochani, dostałam linka z prośbą, by coś zrobić bo dziewczyna jest spod mojego miasta, jej rodzina chce ukatrupić szczeniaki (jeszcze się chyba nie urodziły)... [url=http://czyste-zlo.deviantart.com/journal/22860637/]deviantART: czyste-zlo's Journal: :/ cos do was[/url] ...co powinnam zrobić, od czego zacząć? :nerwy::niewiem::Help_2::zly7:
-
Bobi dla osoby aktywnej w Azylu Pod Psim Aniołem już ROK :( Ma dom
madcat1981 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Bobi fajniutki jesteś :D Jeszcze ktoś cię znajdzie, zobaczysz...