Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Ja bym zadzwoniła ale siem wstydzem:oops::oops::oops:;)
  2. Zaczyna sie nowe życie w każdym z tych przypadków :D
  3. [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/LORCIA-miniaturowe-3-5-kilo-samej-milosci:)-Szukamy-domciu!,14570]LORCIA - miniaturowe 3,5 kilo samej miłości:) Szukamy domciu! - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] Takie cudo trzeba ogłosić całemu światu! Postaram się jeszcze gdzieś powstawiać ogłoszenia, ale wszelka pomoc mile widziana!!! :modla: Lorka, mizianka dla CIEBIE!:loveu:
  4. Agata51 - ale sobie wnusia czas wybrała :D Trzymam kciuki, pochwal nam się jak już mała będzie wśród was :D Timo - psiaku, trzymaj się!!!
  5. Ja zrobię jej miejsce na cafeanimal jak najszybciej się da:)
  6. Miło mi poinformować o kolejnych dwóch wpłatach: [B]Agata51 - 50 zł[/B] :multi: oraz zapowiadana wpłata z Wrocławia od pani [B]MK - 10 zł[/B]:multi: Wg moich obliczeń przekroczyliśmy magiczną barierę 300 zł:multi: i jeśli jutro wszystko wypali (tfu tfu tfu prze lewe ramię :kciuki:) to chyba poproszę o nr konta Wiosnę, no nie?:cool3::cool3::cool3:
  7. To widać, niestety, to widać. :-( Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, że się cieszy, uśmiecha i merda ogonem... a dużo bym dała za taki widok:-(
  8. Wiosna, fajne rzeczy masz na allegro :) Chyba będę musiała namówić TZ na internetowe zakupy dla mojej psinki :D
  9. Wiecie co, ja od grudnia przeszukuję dogo w poszukiwaniu wątku psa, który miał być uśpiony... przez jakiś czas nie miałam internetu, nie zapisałam wątku, nie pamiętałam jego imienia, nie wiedziałam co się z nim dalej działo... czarna dziura w mózgu. I dziś cię Agatku znalazłam :D:loveu: i co widzę - moja Olena84 na tym wątku... ech, a nie prościej było jej spytać:lol::roll::stupid: Jak zobaczyłam jak się jego los potoczył dalej... po prostu rozryczałam się jak bóbr przed monitorem:oops:
  10. Tak?:-o ja widzę tylko link do filmu 9 z telefonem) i do aukcji na allegro... ale wzrok mam słaby to może ktoś mnie podprowadzi?;)
  11. Wiosna, czy ty masz jakąś stronę internetową hoteliku?
  12. Spoko, przelewy piątkowo-popołudniowe i tak będą dopiero w poniedziałek:evil_lol: Trzymam kciuki TIMOOOOOOOO!
  13. Uwaga, mamy na koncie dostawę kolejnych pieniążków:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Magda222[/B] (styczeń)[B] - 50 zł :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Ocelot - 20 zł :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: bico - 50 zł[/B] :happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1::happy1: [CENTER][U][FONT=Palatino Linotype]Dzięki! [/FONT][/U][/CENTER]
  14. TO PRZESTAWIONY POST: Aktualnie Timo ma więc u mnie 245 zł:cool1:
  15. Z tego co wiem jest wątek "ślepaczków":loveu: tylko czy sunia tam pasuje to już pojęcie względne:roll:
  16. Łeee, no to takiego ja akurat nie przyjmuję...:shake: ale dzięki za informację:bigok:
  17. Witam z rańca :) Z pracy wyśle info o SWIFT na pierwszą stronę - może jeszcze więcej "zagramanicznych" sponsorów się znajdzie:cool3::cool3::cool3: A tak na poważnie - Sabina02, bardzo doceniam półroczną składkę:loveu: jeżeli Timo znajdzie wcześniej dom to po prostu daj mi znak gdzie pozostałe pieniądze mam przelać. Dziękuje też Ocelot:loveu::loveu::loveu: i w ogóle wszystkim dzięuję:loveu::loveu::loveu:.... i lecę już do pracy...:scared:
  18. [quote name='jkp']Witam, lek dla Tima na niedoczynność tarczycy ( ?)jest faktycznie niedrogi ale jesli psy używaja ten sam preparat co ludzie moge przysłac zapas na długo i będzie problem z głowy. Prosze o wiad na PW jaka dawkę dzienną bierze i jesli sie przyda to adres do wysyłki . Pozdrawiam[/quote] Jeśli to euthyrox to mnie też wyślij bo ja mam kolejkę do lekarza na kwiecień a zapasy się kończą:cool3: Oczywiście żart:diabloti: Jeżeli to rzeczywiście będzie euthyrox to ja mogę od czasu do czasu podrzucić, poproszę lekarza o większą ilość na recepcie. Acha, Za opakowanie 50 tabl. z ryczałtem płacę chyba ok. 12 zł.
  19. Wielkie dzięki również za wpłatę od [B]magda z.[/B] - 15 zł:multi::multi::multi: już jest :) Przepraszam za OFF ale pilna sprawa: Kochani, dostałam linka z prośbą, by coś zrobić bo dziewczyna jest spod mojego miasta, jej rodzina chce ukatrupić szczeniaki (jeszcze się chyba nie urodziły)... [url=http://czyste-zlo.deviantart.com/journal/22860637/]deviantART: czyste-zlo's Journal: :/ cos do was[/url] ...co powinnam zrobić, od czego zacząć? :nerwy::niewiem::Help_2::zly7:
  20. Zgadza się :) [B]Bumel - 40 zł[/B] Dzięki:loveu:
  21. Bobi fajniutki jesteś :D Jeszcze ktoś cię znajdzie, zobaczysz...
×
×
  • Create New...