Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Taaaaka sesja, taaaaaka modelka:cool1: Tylko gdzie te tłumy wielbicieli, gdzie ten jeden najważniejszy wielbiciel? :shake::-(
  2. O, dzięki :) A ja do tej pory myślałam że ma tylko allegro.
  3. [quote name='selenicereus']Biegnij, Lorko, na pierwszą stronę...[/quote] Run, Lora, run:cool1:;)
  4. Jak tylko znajdę kogoś kto ma konto na allegro:look3:
  5. [quote name='Dogo07'] Gdyby tak wszyscy oddawali swoje psy bo im nasiusiały albo koopcie zrobiły to nie wiem czy by się jaki psiak w domu uchował ;). [/quote] A ja zastanawiam się czy to prawdziwy powód oddania Tima. Szczerze pisząc, mój przygarnięty pies na początku po prostu zalewał mi mieszkanie (i to w dodatku wynajęte). Olewał mnie;) Myślę, że to był stres nowego miejsca, bo ze zdrowiem wszystko było jak najbardziej oki. Ledwo się to skończyło, zaczął tak linieć, że kłaki były po prostu wszędzie, WSZĘDZIE:p I choć nie planowałam tej adopcji, nie miałam dla niej miejsca i miałam gdzie w razie czego oddać psa - nawet przez głowę mi nie przeszło oddanie go.:crazyeye: Dla mnie byłaby to osobista porażka, nie mogłabym sobie spojrzeć potem w oczy. Powiecie, że to co innego, bo my jestesmy z dogo... otóż nie, uważam że każdy człwoeik podskórnie musi czuć, że robi źle. To po prostu zbyt trywialny problem. Czy ktoś ma jeszcze kontakt do byłej "pańci"? Jeżeli było coś, co naprawdę stało się przeszkodą - niech to powie szczerze:angryy: Żeby kolejny właściciel - bo wierzę że się znajdzie - był na to przygotowany. Jeżeli nie było nic ważnego - niech się chociaz spali ze wstydu przyznając do własnej niedojrzałości.:angryy::angryy::angryy: Przepraszam, że tak nie o Timie na jego wątku - ale chociaż podniosłam;)
  6. [IMG]http://images6.fotosik.pl/135/4af4ba7b0589930e.jpg[/IMG]
  7. Jakie to cholernie przykre... rok temu Timo dostał swój wątek, z końcem roku dostał dom... a teraz wszystko wraca do punktu wyjścia... tylko pies i starszy, i bardziej chory i psychicznie zniszczony... :-(
  8. Już jestem. Sz..g mnie trafił. Zróbcie - kto umie - nowy banerek, proszę...To się musi rozejść po całym dogo szybciutko.
  9. [quote name='sleepingbyday']jaki welsh corgi :crazyeye:??? chyba falenicki corgi :evil_lol:.....[/quote] Falenish Corgie of Very Hungry ?:lol:
  10. nika28 przepraszam za off ale co to za psinka w twoim banerku pierwszym od lewej? Link - jeśli miał być - to u mnie nie działa...
  11. [quote name='agatkia']Z wrazenia? [/quote] Z przerażenia:shake: Czytam już dalej, że wracają do zdrowia... trzymam kciuki...
  12. :shake::shake::shake: :nerwy: napisz jak się czegoś więcej dowiesz:shake:
  13. Może i zboczenie ale wiesz jak fajnie ciepło w głowę ? :p:diabloti:
  14. Mój pies tak samo siada mi na głowie:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Słodkości:loveu:
  15. Mnie się podoba:loveu: zapisuję wąteczek
  16. Śliczności, Ślepaczku ty nasz słodziutki :(
  17. Gosia17 - dostałaś już nr konta? bo ja mam a nie chcę powielać informacji...
  18. Ciekawa jestem co u Okruszka. Będzie to dla mnie zawsze Bardzo Ważny Pies, choć nigdy go nie widziałam:lol:.
  19. Naprawdę :)? No to by super było :D
×
×
  • Create New...