Nie żartuj sobie;) Ja tu ciągle zaglądam, chociaż niewiele piszę kibicuję wam dzielnie i jestem pewna, że takich osób jest więcej:) Jak trzeba będzie to możemy podbijac wątek, a co;)
A do tego szpitala... to na długo? coś poważnego? bo ja się martwię i o Ciebie i o to kto się psiakami zaopiekuje:shake:, zwłaszcza tym czarnym diabełkiem - chucherkiem:evil_lol: