Jump to content
Dogomania

madcat1981

Members
  • Posts

    5609
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madcat1981

  1. Pewnie nie jest mu łatwo, ale przepraszam... tak mnie rozbawiła wizja Gibsona zaskoczonego szczenięcymi całusami... że aż się uśmiechnęłam sama do siebie... :)
  2. [quote name='osho'][COLOR=DarkSlateGray]lot pixie miał miejsce w poznaniu, artykuł jest o radomiu[/COLOR][/quote] też mi się to nie zgadzalo:) poza tym bardzo dużo podobieństw. Ech, tak tylko sobie pisze bo czekam na informacje...
  3. Sprawy niemal jakby identyczne... i jeszcze ta data taka ważna...to nie chodzi o Pixie?
  4. Patrzcie co znalazłam:-o: [url=http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6076370,Stanal_przed_sadem_za_wyrzucenie_psa_z_balkonu.html]Stan
  5. Oj maleńki, pewnie ci bardzo dokucza tęsknota za Pańciem:-(
  6. hihihi masz taka sama kosmetyczkę jak ja i tak samo wisi sobie na zaworze w łazience
  7. [CENTER]:scream7::scream_3::talker::scream7::scream_3::talker::scream7::scream_3::talker::scream7::scream_3::talker::scream7::scream_3::talker::scream7::scream_3::talker::scream7::scream_3::talker::scream7::scream_3::talker::scream7::scream_3::talker::scream7::scream_3::talker::scream7::scream_3::talker: ... no to ja sobie trochę pokrzyczę;) [/CENTER]
  8. Ja myślę, ze to m.in. zasługa jego smakowitego imionka:cool3::cool3::cool3: każdy sposób jest dobry jeżeli pomagać zainteresować ludzi tym psiaczkiem :-(
  9. No co Ty:) Przecież gdyby psiaki za TM były nieszczęśliwe, to by TM nie miał sensu... I trzeba by było coś innego pieskom wymyśleć ;)
  10. Apeluję również o ciepły dom dla biedaka! I o czyjeś dobre serce...
  11. Apeluję o przyznanie Nobla dla Parszywka :)
  12. Nie żartuj sobie;) Ja tu ciągle zaglądam, chociaż niewiele piszę kibicuję wam dzielnie i jestem pewna, że takich osób jest więcej:) Jak trzeba będzie to możemy podbijac wątek, a co;) A do tego szpitala... to na długo? coś poważnego? bo ja się martwię i o Ciebie i o to kto się psiakami zaopiekuje:shake:, zwłaszcza tym czarnym diabełkiem - chucherkiem:evil_lol:
  13. :crazyeye: psiaku, trzymaj się :crazyeye: podnoszę bo tyle tylko póki co mogę
  14. Polski język to jest jednak trudna:p Czytam post Fizi i tez się zastanawiam - czy to pies szuka, czy ona szuka czy też może ona szuka psu;) To oczywiście żarcik;)
  15. Jest piękny. I wygląda na zadbanego - na zdjęciach... Mam cichą nadzieję, że tylko się zagubił... i niedługo odnajdzie się jego Pańcio:thumbs:
  16. O rany, to za dużo kłopotów jak na jedna głowę...
  17. Pierwszy film mi ruszył:loveu::loveu::loveu::loveu: Drugi niestety nie, ale pewnie jest gdzieś w pozostałych filmach Oktawii:loveu:
  18. Jest coś takiego jak "kontekst" wypowiedzi - chyba nikomu na forum miłośników psów nie przyszło do głowy, że ten tytuł to namowa do bicia psa.:-o Mnie przynajmniej nie przyszło:shake:. Zauważyłam jednak tytuł, wstrząsnął mną i od razu tu zajrzałam - choć bałam się co zastanę:-(
×
×
  • Create New...