Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Majku,On był u weta najpierw z Jostel,a potem z Elmirką.Bierze karsivan i Rymadyl na stawy.No ale nie oszukujmy się,przy takich pogodach to i zdrowego by łupało w kościach,a co dopiero takiego starego,powichrowanego psa
  2. [quote name='Javena']Witam Renatke,witam Opalika. Nie gniewaj się Opalisiu,ale ciocia wpłaci swoją deklaracje dopiero po 15 tym maja. :-( Cioteczki zapraszam na bazarek dla Lenki. Może cos znajdziecie dla siebie?;) http://www.dogomania.pl/threads/185441-Ksi%C4%85%C5%BCkowi-bazarek-na-op%C5%82acenie-hoteliku-Lenki-zapraszmy Opaliś się nic,a nic nie gniewa,to kochane,dobre psisko:) Ciocia Apsa przyjedzie w sobote 22 maja:) W srodę Elmirka przywiozła mi 15-letniego Fifka:),no i nasz Królewicz zgadnijcie co zrobił?:cool3:Podszedł do cioci Elmirki i tradycyjnie zaznaczył...nogę Elmirki:p.Spoko,był w pieluszce;)
  3. Buziaczki dla Wszystkich:loveu: Dzisiaj prawie cały dzień pada,Fifi gorzej chodził,pewnie te stawy mu dokuczają w taką mokrą pogodę.Przepalamy w piecu,więc kaloryfery są ciepłe i Fifuś prawie cały czas grzał kosteczki na kocyku pod kaloryferem.Morusek dołączył do Fifka i obaj wygrzewali kosteczki:) Podobno taka gówniana pogoda jeszcze się utrzyma:shake:
  4. Jestem:),mogę tez robić za dobrą duszę:) Jak duży jest Bartuś?
  5. Dziewczyny nie znam się,tylko pytam,czy byłaby taka możliwośc,żeby ktoś ze schroniska,albo jakaś inna osoba uprawniona zrobiła wizytę.No bo w końcu pies został wyrzucony/zgubiony,jak zwał tak zwał,ale faktem jest ze sunia była niedopilnowana,a to taka kruszynka...No i czy jest jakieś prawo,żeby skontrolować faceta,czy odpowiednio sie sunią teraz zajmuje,czy sunia ma adresówkę.No wiecie o co mi chodzi,nie?
  6. Łatus wreszcie jest w swoim żywiole,jak nie pada deszcz,to prawie całe dnie spędza z Dzerusiem na dworku.Do domu przychodzi zmęczony,ale i zadowolony i od razu kładzie sie spać:)Dzisiaj jest deszczowo i pochmurno,ale jak będzie ładniejszy dzień,to nakręcę filmik jak Łatuś szaleje na dworku:)
  7. Akurat,juz to widze jak sie rozmyslasz:eviltong::lol: Bardzo się cieszę,że jest u Ciebie,wreszcie Majusia odżyje i będzie miała świety spokój:loveu:
  8. Pod koniec maja jestem umówiona z fryzjerem,bo będę strzygła swoja osobistą sunię.Mysle,ze obciachałby Mietuska po rozsądnej cenie.jeżeli transport byłby wcześniej niz fryzjer,to Mietusek moze przyjechac i obetniemy go u mnie.Decyzja jednak jest Wasza:)
  9. Syla dzwoniła wczoraj i zdała mi relację,dziękuję:):loveu: Jestem wniebowzięta,że Dziunia i Maja trafiły do takiego super domku:loveu: Syla ma mnóstwo cierpliwości,bo przy Majusi jest troche roboty,a Edziu jest rozpaprany do nieprzytomności:razz:.Jeszcze raz Syla dziekuje za Twoje serce i miłość do tych psiaków:loveu:
  10. Cześc Wszystkim:) U nas stara bida,dobrze,że nie ma nowej;) Jesteśmy po spacerku,śniadanku i po lekach.Wczorajszy dzień był strasznie śpiacy dla moich starowinek,Fifek tez przespał prawie cały dzień.Padało deszczysko,była burza,także u psiaków były szybkie sikania koło domu i spanko.Może dzisiaj będzie lepszy dzień na filmik.Fifka dokładnie wyczesałam i wpakowałam na łóżko i nawet pospał przytulony trochę,ale chyba mu za gorąco przy człowieku,bo zaczął sie kręcić i go zsadziłam z łózka i poszedł do drugiego pokoju,tam gdzie śpi Balbinka,wypijając po drodze całą wodę z miski.Fifek juz sie chyba nauczył,że do ławy sie nie podchodzi:)Dzisiaj dokołysał sie do ławy,Rambo na niego nawarczał i Fifek odwrócił sie i odszedł.Mądra z niego psina:)
  11. Cześć Polubek i Jostel i wszystkie dziewczynki:) A ciocia Apsa niedługo odwiedzi Opalika:)Juz na dniach:)
  12. [quote name='Madallena']To przetarg zorganizowany :p[/QUOTE] I wygrany:) Zuzia ma świetne warunki dla takich psiaczków jak Yoguś,no i jest sporo tańsza.Ona ma same takie właśnie bidy,a ja mam też i młodsze psiaki. Zuziu,nie wcięłaś się,no co Ty:)Psiaków jest więcej niz miejsc hotelowych,bo hotelików,gdzie przyjmowane sa staruszki nie jest duzo.Chyba tylko 3 o ile dobrze mi sie wydaje.Ty,Kikou i ja i zaraz nam sie miejsca pokończą,a psiaków niestety przybywa:-(
  13. Jestem:) Ketuniu-na razie wszystko mam dla Moruska:) Niunius dostaje karsivan,witaminki dla staruszków i arthrofos na stawy.Ma apetyt,kołysze sie po domu i na spacerkach i na razie jakos sie trzyma:) Wczorajsze fotki:) Wczoraj była tez u mnie Elmira,przywiozła Fifka,jednak Morusek spał i nie przywitał sie z ciocią.Natomiast później przywitał sie z Fifkiem i wszystko było ok
  14. Cały czas te psy mnie zadziwiają.Generalnie mam same stare psy,po wielu,wielu latach w schroniskach i wszystkie pięknie i niemalże od razu przystosowują sie do zycia w domu,jakby w nim mieszkały od zawsze.To jest normalnie coś niesamowitego
  15. Na razie połozyłam mu kocyk,ale pomyślę nad jakimś wygodnym posłankiem.Dzisiaj wypróbujemy spanie w łóżku,moze mu sie spodoba;).Jednak w dzień będzie sobie odpoczywał na posłanku,bo jak łózka są złożone,to są wysokie i Fifek mógłby spaść. No i co więcej pisac....jest grzeczniutki,ma apetyt,lubi sie przytulac...sama słodycz z tego naszego Fifulka:loveu:. Potem nakręcę filmik :)
  16. u Fifka wszystko dobrze:)Noc przespał pięknie,nie piszczał,nie szczekał,tylko grzecznie spał:)Rano poszliśmy na dworek,ze schodów go zniosłam i wniosłam,bo chyba są za wysokie dla niego.Na spacerku zrobił siusiu i piękną zwięzłą kupkę:multi:.Jestesmy juz po sniadanku,leki podane i Fifek sobie śpi. Wczorajsze zdjęcia... Rambo jak widać nie jest wrogo nastawiony do Fifcia:Cool!: Fifek układa sie do snu:)
  17. Fifek jest debeściak:) Z psami sie zgadza,suczki adoruje,nawet przystawiał sie do Balbinki,która wazy 3 razy więcej od niego i do Niuni,która wazy 3 razy mniej.Także niezły z niego Romeło:evil_lol:. Będzie musiał nauczyc sie jednej zasady panującej w tym domu.Nie wolno zbliżac sie do ławy,bo tam jest Ramba królestwo.Żadnemu psu nie wolno tam się zbliżać.Fifek jest mądry i sie nauczy:)Fifek śmiga po domu jak mały samochodzik:),no i chyba mnie wybrał sobie na swoja panią,bo za nikim nie chodzi tylko za mną,nawet jak sie położył i ja wyszłam z pokoju,to Fifcia podniosła dupke i śmignął tam gdzie ja:)mam kilka fotek potem wrzuce,bo teraz ide z psami na sikanie;)
  18. Już pojechali,a Fifi zwiedza kąty:)Ze wszystkimi psami sie zapoznał ,żaden mu nic nie mówi,ani on nie pyskuje do żadnego.Rambo tez mu nic nie mówi:sweetCyb::bigcool:. Fifek witaj w domu:loveu: potem sie odezwę i więcej napiszę;)
  19. Syla,dawaj no tu wieści o Dziuni,bo aż mnie skręca z ciekawości:talker:
  20. Fifek juz w drodze:multi:,za pól godzinki będą u mnie,o ile nie będzie korków:watpliwy:
  21. [quote name='lidka_park']witajcie cioteczki i wujkowie nie wiem jak wy, ale ja dość często mam problemy z logowaniem się na dogo... i to mnie strasznie wkurza :( u Arielka wszystko dobrze, widuje go czasami na mieście myślę, że jego DT będzie już dożywotnim DT, zarówno dla Arielka jak i jego pani rozłąka byłaby czymś strasznym... co o tym myślicie ??? Dziewczyny proszę o wypowiedzi w tej kwestii.Ja jestem za:)
  22. Jaką plamę,co Ty gadasz!W tak wielkim aucie sama Majka mogła sie zgubić,a co dopiero polarek:evil_lol:
  23. Czesć Kochanie,dzięki za zmolestowanie Nikusia o polarek;)
  24. Nic się nie stało Nikuś:)Przeca lato przed nami,do zimy daleko.Syla się ucieszy z odwiedzin;).Wycałuj te dwa pyski ode mnie:loveu:...znaczy sie Edzia i Majusie,a Syle i Jej syna pozdrów gorąco:)
  25. Fajny psiak,fajne dziewczyny i chłopak,to i fajny wątek:)
×
×
  • Create New...