Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Witam:) To u mnie Dante ma wstępnie zarezerwowany hotelik.Dowiem się dzisiaj ile kosztuje u mnie kastracja.W zeszłym roku kastrowałam psy za 150zł,dopytam sie,czy cena sie zmieniła
  2. Elmi widzę,że już dawno nie śpicie,tak jak i my:)
  3. Nie udała sie Panu Bogu starość,nie udała...:shake:
  4. [quote name='danka4u1']Reniu, piszę tutaj-ale Eduś wybaczy, Królewicz ?-bo nie wiem, gdzie Cię "dopaść". Co u mojego faworyta Moruska? Ucałuj mu pychol od ciotki Danki. Sobie też ucałuj od tej samej osoby.:lol:[/QUOTE] Eduś wybaczy,On tylko Rambowi nie wybaczał:diabloti: U Moruska wsio ok,w dzień polecę do niego na wątek:) dziękujemy za całuski:loveu:
  5. Smutny jest Monguś...wielka szkoda Mysiu,że Twoja sunia nie zaakceptowała Mongusia,On był taki szczęśliwy u Ciebie.Mam nadzieję,że jak misio pojedzie,to znowu uśmiech zagości na mordce Mongusia,bo Kikou się dwoi i troi,żeby psiakom dogodzić,ale pewnych rzeczy nie przeskoczy:shake:.U mnie tez był na dt psiak,co gryzł się na śmierc i życie z moim psem.Przekochany był okrutnie dla ludzi,ale ja się złapał z Rambem,to nie daj boże....no i niestety ale kagańce poszły w ruch,bo nie dało się inaczej.
  6. [quote name='danka4u1']Wiem, że są takie sytuacje, kiedy serce sobie, a rozum sobie, ale pozwolisz,że nadal będę pełna podziwu i .... nie zazdroszczę takich wyborów.[/QUOTE] Pozwolę;) Nie zazdrość:shake:człowiek czuje się potem okropnie:-( Ostatnia fotka Edzia u nas....ostatni dzień... [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8154/pakamera174.jpg[/IMG]
  7. To Majusia w swojej kapotce,którą ode mnie dostała i która jest w samochodzie u Nikusia:)
  8. Polubek już zaalarmowała Nikusia,że polarek wsiąkł w Jego samochodzie:cool3:.Auto wielkie,to i maleńki polarek miał prawo się zgubić;)No ale Nikuś będzie Cię musiał odwiedzić,coby oddać zgubę:razz:.A polarek był nawet nie tyle rózowy,co malinowy. Laruś-spoko,to nie Niuni kapotka,każda dziewczynka miała swoją,to była osobista kurteczka Majusi:)
  9. [quote name='polubek']ja już oszalałam. w drodze :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/QUOTE] No właśnie,wystarczy kilka chwil,a Edzio rozkocha w sobie każdego:loveu: [quote name='elmira']No właśnie zobaczyłam fotki. Świetny jest, tak, że się nie dziwię, że budzi zachwyt:)[/QUOTE] Elmi cofnij sie kilka,kilkanaście stron wstecz,tam są fotki i filmiki:) Danusiu,takie życie niestety,że trzeba czasami podejmować decyzje,które podyktowane są przez rozum mimo że serce inaczej mówi.Tak było w przypadku Edzia.Do końca mieliśmy dylemat,czy go oddać,ale ostatnia wojna Edzia z Rambem,w której prawie Rambo stracił oko przypieczętowała decyzję o oddaniu Edzia.Chodzenie obydwu do końca życia w kagańcach,na pewno nie byłoby powodem do uszczęśliwienia ich:shake:.Obydwaj męczyliby się,a tak wilk syty i owca cała,a że my tęsknimy....kiedyś to minie,ale będziemy kochać Edzia na zawsze:loveu:
  10. [quote name='elmira']Bardzo fajna psina.[/QUOTE] Witaj Emi:loveu: Edzio jest zarąbisty,szkoda,że nie miałaś okazji go poznać.Oszalałabyś na jego punkcie:cool3:
  11. [quote name='andegawenka']Podobno - jeśli nie pokręciłam - była podwyżka opłat:roll:[/QUOTE] Jestem i czekam w razie co na Yogusia:) U mnie jest 320zł/miesiąc Ja bym mimo wszystko napisała do tej Pani z Krakowa,żeby dała konkretną odpowiedź,czy adopcja dojdzie do skutku,czy nie.Lubię konkrety,wtedy praktycznie zawsze wiadomo na czym się stoi i co dalej robić
  12. Moja Dziunia słodka:loveu: [IMG]http://images42.fotosik.pl/204/b3d2bdf842028068med.jpg[/IMG] Ależ dziwnie sie patrzy na Edzia wiedząc,że jest juz gdzie indziej....miałam tu nie wchodzic na razie,ale nie wytrzymałam:shake: Dziunia,psiaku,bądź grzeczny i nie szalej,bo Syla kocha Cie całym sercem:loveu:
  13. Danusiu,rozpuścilismy Edzia jak dziadowski bicz i moze dlatego tak ciężko mu sie odnaleźć w nowym domu i tęskni za nami:-(...kurna a my za nim:-(
  14. Emi,normalnie my dwie siostry syjamskie jesteśmy.Napisałaś do mnie pw z prośbą o głos na Białą dokładnie o 23.28,a ja o tej samej napisałam post,ze głos oddałam:cool3: Daj pyska siostro:mdrmed:
  15. [quote name='elmira']Cześć Rela:) To ja jeszcze na wieczór zamelduję, że u nas wszytko ok. Maluch po ostatnim spacerku. Legowisko cały czas czyste, Fifi z resztą też. Fifi to jest mały, bezczelny typek. Wyszłam z nim, było ok, dopóki nie stwierdził, że mu się nudzi. Usiadł na schodach i szczekał. Wniosłam Królewicza do domu i przestał. No wziął mnie ochrzanił, że zbyt wolno spełniam jego zachcianki;) Link do głosowania na kandydata na maj http://www.dogomania.pl/threads/185270-KrakVet-ankieta-na-maj-wybierzmy-kandydata-razem!! No tak,następny Królewicz mi się trafia:)No nic,dam radę,mam wprawę w usługiwaniu i spełnianiu zachcianek moim staruszkom:cool3: Zagłosowałam na Białą,w krakvecie tez oddam głos i moi znajomi tez.Zawsze im mówie na kogo głosować i zawsze sie mnie słuchają;).No ale znajomi sa spoza dogo,więc im wsio rybo:) Emi nie przyzwyczajaj się do Fifka,mój Ci on niedługo:loveu: Ketunia-doszło już 300zł dla Fifka,dziękuję:loveu:
  16. [quote name='Madallena']Ja przepraszam ze tak z grubej rury ale ... (herak, nie bierz tego do siebie, pisze z doswiadczenia) a jak pojdzie cos nie tak? jak herak nie bedzie mogla zaadoptowac Dantego (rozne w zyciu bywa). Jak cos sie wydarzy,cos czego przewidziec nie mozna? [/QUOTE] Jestem:) A propo tego stwierdzenia....jest tu na dogo wątek Buby z Mielca.Buba była zaklepana przez Emigrantkę,która mieszka w UK.Wszystko było cacy i praktycznie zapiete na ostatni guzik,pies w hoteku czeka na wyjazd.Niestety okazało sie,że losy tak sie pogmatwały,że Emigrantka nie może wziąc Buby do siebie.Jednak Emi płaci sama za hotel Buby dopóki nie znajdzie sie dom.No ale właśnie chciałam tylko powiedzieć,że w zyciu naprawdę może byc różnie
  17. :flaming: APSA,chcesz mnie wpędzić do grobu?:-(
  18. No:) Takich trzech jak my dwie,to nie ma ani jednej:razz:
  19. I bardzo sie z tego cieszę:) Maja dostała w posagu legowisko-budkę,szeleczki i różowy polarek z kapturkiem na chłodniejsze dni:)W budce widze nie chce siedzieć(tak jak i u nas),ale mam nadzieję,że szeleczki i polarek sie przydadzą;)
  20. Już jesteśmy po słowie:)Fifek przyjeżdża do mnie w środę;)
  21. [quote name='Syla']Pojawiły się pierwsze problemy.Edziulek nie może zostawać sam.Tylko piszczy na razie, ale strasznie niszczy.Mam już podartą tapetę, pogryzioną wykładzinę, skacze na drzwi i meble.Ma sporo zabawek a jednak...Rano poszłam do pracy a syn z nim został, więc nawet nie był sam.Nie było mnie 2 godziny i tyle wariował.Nie pomagało głaskanie, chciał iść ze mną.Chodzi za mną krok w krok, pewnie mnie sobie upatrzył.Syna nie słucha wcale, mnie trochę.Będę musiała wprowadzić jasne zasady, uważa, że wszystko mu wolno.Nie niszczy celowo, po prostu chce wyjść z pokoju i to za wszelką cenę, nawet z drzwiami.:cool3:Ma sporo siły, łapki krótkie, ale pazurami mógłby orać :evil_lol:Oby uspokoił się, bo czasami muszę wyjść na trochę.Reszta ok.Dzisiaj poznał yorka i też w porządku.Na razie akceptuje wszystkie spotkane pieski.W domu już siku nie zrobił.:lol:[/QUOTE] U nas nic nie zniszczył,nigdy.Tylko zabawki rozwalał,nic więcej.Sam tez zostawał nie raz,nie dwa i nigdy nie było żadnego problemu.Edzio po prostu tęskni.a że nie widzi,to dodatkowo nie może sie odnaleźć w nowej sytuacji.Ale to minie,przyzwyczai sie do nowych warunków.My tez tęsknimy i to bardzo.Gdyby nie nienawidzili sie tak z Rambem,to Edzio zostałby u nas na zawsze.U Ciebie będzie miał spokój i taka samą miłośc jak u nas.I to nas,a szczególnie mojego Krzyśka pociesza,że będzie miał u Ciebie lepiej
  22. Z Majką to jest różnie.Raz naleje sobie na posłanie i na tym zasypia,a raz zejdzie z posłanka i wysika sie obok.Nie wiem od czego to zależy,ale tak jest od początku.Może właśnie przez to sikanie ktoś ją wywalił?Mnie to nie przeszkadzało,spała na miękkim kocyku,na kocyku położyłam folię,a na folii ręczniczek i zasikany ręczniczek zabierałam do prania i kładłam nowy.Maja taka juz jest i trudno,trzeba to zaakceptować.U Ciebie będzie spokojniejsza,może troche przytyje,bo u mnie jadła więcej niz moja ruda Niunia,a wygląda jak wygląda-chudzinka z niej jest,a z Niuni klucha.No ale Maja nerwowo reagowała na psy,nie lubiła żadnego,a u Ciebie zakolegowała się z Lele:)To dobry znak,cieszę się:)Czekam w takim razie na fotki i dalsze relacje:)
  23. Jestem,ale co ja mam napisać?Smutno,pusto,cicho...
  24. Będzie dobrze,to stary psiak,a u staruszków żołądeczki są wrażliwe.Dostanie trochę więcej niż potrzebuje i rozwolnienie,trochę tłuściejsze jedzonko i rozwolnienie.Ja juz sie nauczyłam gotować dla starych psów,ale wcześniej jak jeszcze nie miałam wyczucia jak karmić,to tez czasem rozwolnienie któregoś łapało.Przyjedziecie od weta to sie odezwij,musimy się umówić na odbiór Fifka:)
×
×
  • Create New...