Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Założycielka wątku wysyła konto na pw:) U mnie rzeka wylała i jest juz na działce,ogłosili alarm p/powodziwy:look3:
  2. Podnosze wątek,bo pieniążki pilnie potrzebne!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Majku ja na razie zapłace za swoje,bo nie wiem dokładnie ile to wszystko bedzie kosztowało.rozliczymy sie po wszystkim
  4. On teraz dostaje puszki royal renal i wcina ze smakiem.To tak ładnie pachnie,że sama bym zjadła:evil_lol:.W sobote bedzie miał suche dla nerkowców i zobaczymy jak to będzie.mam nadzieje,ze polubi,bo te puszki sa od groma drogie.jedna puszeczka 430 gram kosztuje 11zł,a on zjada trzy czwarte puszki dziennie,takze strasznie drogo to kosztuje
  5. Takie jest zalecenie weta,dostaje pół tabletki dwa razy dziennie
  6. Mietusek nie śpi z innymi psiakami,wybrał sobie pokój młodszego syna i tam sobie spi na posłanku.Indywidualista z niego jest:) No niestety,ludzie są jacy są,ale te 60zł to i tak nie jest dużo,bo jakby wieźc Mietuska tylko po kosztach paliwa,to i tak wyszłoby sporo drożej.Dobrze,ze Mietusiński juz jest u mnie i nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.Trza zapłacic i już,Miętusek ma na szczęście troszke zapasu w pieniązkach
  7. Teraz spi,ale w dzień jest przygaszony,dużo leży,jest chyba zmęczony tym wszystkim
  8. Tak,morfologia i wszystkie badania,typu watrobowe,trzustkowe i inne z krwi są u nas robione,tylko,ze taki zestaw kosztuje dobrze ponad 100zł.Robiłam swego czasu Satce taki komplet badań i tyle kosztowały
  9. Dzery znowu się wygryzł,ale w innym miejscu,tamte łyse placki juz ładnie zarastają.Kurcze,co mu jest?Dzisiaj lecę do wetki
  10. leków dzisiaj mu nie podam,zobaczymy jak to bedzie do 17 z ta kupą.Ale tak,czy siak badania trzeba zrobic,bo nam sie pies wykończy.najgorsze jest to,ze on jakby nie czuje,że robi ta kupę,bo wcale się nie podnosi ,tylko robi pod siebie
  11. Jeżeli teśc będzie miał dzisiaj samochód służbowy,to zawiezie mnie,ale dopiero koło 17.Myślę,że do 17 poczekamy Fifek ciągle głodny,bo daje mu mało jedzonka,a on przyzwyczajony do ogromu jedzenia,ale im więcej je,tym więcej i częściej robi kupę:-(
  12. No niestety,ale naprawdę jest mi ciężko i Fifciowi też.nie mam samochodu,bo się reperuje,ale jakos postaram sie dotrzec do weta,bo na dłuższą metę nie dam rady jak Fifek będzie się tak załatwiał,bo psy które śpią z nim na posłaniu tez się w tej kupie brudzą,a i Fifek nam się wykończy:-(
  13. Nic nie piszę,bo jestem zarobiona po uszy,ale obserwuję wątek.Dzięki dziewczyny,dzięki Gisic,dobra robota:)Jesteście Kochane i niemożliwe:) Kurcze mam 6 niekastrowanych psów,także priorytetem byłoby wysterylizowanie suni,bo nie upilnuje jej gdyby zdarzyła się cieczka,także około 250zł potrzebne jest na już:roll:
  14. Niestety dzisiaj kolejne posłanie do wyrzucenia,Fifek po pas osrany:-(
  15. Jest problem z Fifiaczkiem.U Elmirki miał mega rozwolnienie,dostał leki zatrzymujące i było w miare ok przez jakiś czas,póki leki działały.Niestety mimo cudów niewidów jakie mu gotuję i eksperymentuję z jedzeniem niestety kupa jest brzydka.Dzisiaj dałam mu puszkę royal renal i było znacznie lepiej.Wygląda na to,że psiak jakby nie trawił pokarmu,bo wszystko przez niego przelatywało,może dla tego mimo ogromu jedzenia jakie pochłaniał jest chudziutki.W sobote bede miała dla innego psa suche dla nerkowców,to zobacze jak Fifek reaguje na suche.jeżeli kupki będą w miare fajne,to będziemy musiał drogie kobitki sie jakoś sprężyc i kupić mu tą specjalistyczna karmę,bo niestety zwykłe gotowane jedzenie i zwykłe suche mu nie służy.Nie mam pojęcia jak on przez tyle lat przetrwał w schronisku na różnorakim żarciu:roll:. Boszsze...jaka burza i deszczysko przywaliło u nas przed chwilą:-o.Grad,sodoma i gomora i koniec świata:shake:
  16. [quote name='Monika z Katowic']A imiona? Ja dla staruszka proponuję imę [COLOR=blue][B]NIUNIEK[/B][/COLOR]. Bo z Niego taki niunieczek kochany...[/QUOTE] Moniś mam juz psa Niuńka i sunie Niunie:-D
  17. Mietusek jest bardzo kontaktowym psiakiem:)Wczoraj pokłócił się z Opalikiem,naszczekali na siebie,ale juz jest ok.Nie daj panie boże,żeby jakiś pies był przy jego misce,jak on je.Normalnie rzuciłby sie i zagryzł:evil_lol:Jest przytulaśny,zaczepia do głasków,chce byc blisko człowieka:loveu:Taka mała pocieszka:loveu:.Jest szczekliwy,jak usłyszy psa,to mu wtóruje,a że głosik maaaa:cool3:,to go słychać na pół wsi:diabloti:.mam jakies wrazenie,ze on widzi cos na to oczko,bo stanął przy lustrze i zaczął szczekać tak jakby na swoje odbicie,no bo na co?Muszę go poobserwować jak to z tym oczkiem jest.Chodzi u mnie między spacerkami w pieluszkach,bo bardzo często posikuje ze względu,ze bierze furosemid.Nagram mu filmik,to same zobaczycie jaki z niego aparacik:evil_lol: W nocy pięknie spał na posłanku,rano obudził się rześki jak morska bryza:)
  18. Gisic,przestań sie obwiniac!!! Sunia i tak ma lepiej na ulicy niz w tym schronisku:angryy:.Uratowałaś jej zycie,nawet jak jest teraz na ulicy.Szkoda tego starowinki:-(.Boszsze...a wszystko w nocy wyglądało tak dobrze... i niestety słowa Yaagi sie sprawdziły..."były pieniądze,był transport,był dom,tylko psa zabrakło":-(
  19. [quote name='kamilawa']Dziś wpłacam 20 zł na Kładeczkę. W końcu...[/QUOTE] A ja 15zł dzis przelewam
  20. Nawet nikt nie zajrzał do ślepaczka kochanego...:-(
  21. Jestem:) Na razie nie ma za bardzo o czym pisać,bo mały spał prawie cały dzień i jeszcze śpi.jak się obudzi to idziemy na dworek,kolacyjka i może wtedy troszkę się nam rozrusza:) Póki co fotki zrobione zaraz po przyjeździe:loveu: Mietuska na dniach wykąpie,bo siersc jest nie za ładna i ma duzy łupież. Jest fajniutki i tłuściutki,taka kluseczka puchata.Śliczności po prostu:loveu:
  22. Mietusek juz jest:) Strasznie fajny psiak,potem napisze więcej i wkleje fotki:)
×
×
  • Create New...