Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Sie naumiałaś buźkować,to tera buźki lecą po 15 sztuk w jednym poście:evil_lol:
  2. Ze niby dosłownie,czy w przenośni;).Wiem,wiem,Fifek ma pewnie syndrom jajka-kogo zobaczy/poczuje pierwszego,to jest jego mamą,czyli Twój Tzcik był pierwszy:cool3:
  3. Bo ma je tylko starszyzna plemienna:diabloti: A tak na poważnie,to jak klikniesz w opcje zaawansowane przy pisaniu posta,to obok okienka masz buźki,a jak nie masz,to nie będziesz miała:p.Serio,niektórzy po tej przemianie dogo nie mają wielu funkcji,nie mogą edytowac postów,pisac pw itp:shake:
  4. Jostel,Fifek jest dopiero kilka minut u Elmi,a Ty juz byś chciała wszystko wiedzieć:eviltong:
  5. No,super wieści:) A opis Fifka-powalający:evil_lol: Teraz czekamy na fotorelację:razz:..no ale teraz w sensie,ze nie teraz,a jutro na przykład:grins:
  6. Elmi,wypuść Fifka na sekundę z uścisku i napisz nam dziecioku choć słówko:modla::loveu:
  7. [quote name='Figafiga']Renatko dzis przelałam na Twoje konto 230 zł za Balbinkę za miesiąc maj, daj znać jak pieniążki będą. OK. Dziękuję ;-)[/QUOTE] Doszły-dziękuję:) Ale jaki wpis w tytule przelewu Figusia zrobiła:razz:... "Opłata za miesiąc maj z góry 230 zł za naszą kochaną łowicką Balbinkę":mdrmed: [quote name='Romka']Balbinka pewnie była dzis na spacerku bardzo dłuuugim bo pogoda cudna![/QUOTE] Była,była i to na kilku spacerkach:)Wszystkie psiaki,a szczególnie Balbi wracały z jęzorkami do ziemi:cool3::evil_lol:
  8. Elmi już dostępna:cool3:,pewnie zaraz sie odezwie:loveu:
  9. Cholercia no...przeciez łatus jest takim fajnym i ładnym psiakiem,czemu więc taka cisza?:-(
  10. Siedzę jak na szpilkach i nie mogę sie doczekać wpisu Elmirki:)
  11. Dziergaj Laruś to allegro,dziergaj,ma być najpiękniejsze na świecie,jak nasz Królewicz:loveu:;) APSA-dzięki za Robisia:loveu:
  12. APSA,wolontariuszka z Palucha napisała na wątku Opalisia odpowiedź na moją prośbę o zajrzenie do Robisia... "Z Dziadkiem/Robinem zobaczę, co się da zrobić.":) czyli czekamy na świeżutkie info;)
  13. No właśnie ja tez wcześniej pisałam o pobraniu moczu do badania i jeżeli to możliwe,to bardzo prosiłabym o zrobienie Miętusiowi wszystkich niezbędnych badań,żebym nie musiała juz na dzień dobry biec z nim do wetki.Mam nadzieję,że wszystko sie uda i jakoś się ułoży:)No i że dam radę:roll:;)
  14. Wiem,czytałam,że byłaś tam od początku:) i że wszystko jest już dobrze:)No i Mietusio gorszy nie jest:),a może nawet lepszy,bo ma lepsze badania,nie tak wysokie poziomy jak tamta sunia Jednak ja muszę dokładnie wiedzieć jak sie nim opiekować,no i w ogóle co i jak,bo od końca maja będę jeździła ze sobą na badania do szpitala,także domownicy(tesciowa i mąż)muszą być poinstruowani w kwestii opieki nad Miętuskiem.Miętusio w ciepłe dni będzie trochę czasu spędzał z innymi starowinkami na dworku,także mam nadzieję,że jak słoneczko przygrzeje,to mu ten gupi mocznik wyparuje;):)
  15. [quote name='Ulaa']Powód zawsze się znajdzie... [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Nowy-dom-albo-schronisko-PILNE-W0QQAdIdZ201368885#"]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki...dIdZ201368885#[/URL] [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE] Łał...nieciekawie:shake:
  16. Takiej to dobrze;) Pozdrawiamy również i życzymy miłego wypoczynku:)
  17. Napisałam do dziewczyn prośbę na wątku Opalika,ale na razie cisza w tej sprawie:-(
  18. Zaczęłam czytać i sie przeraziłam:-( Dziewczyny spójrzcie na pierwszą stronę tego wątku i na koszty leczenia tej suczki...
  19. U mnie będzie Fifek za 300zł,będzie miał moje jedzonko i witaminki dla staruszków w gratisie:) Ciocia Elmirka się pewnie nie upomni,ale pamiętajmy,że u Niej Fifek będzie coś około 2 tygodni;)
  20. Goniu tu nie chodzi o moje wyczerpanie,czy tez nie wyczerpanie,bo moje zdrowie jest w tej chwili na drugim planie.Chodzi mi głównie o opiekę nad takim psem.Nigdy w życiu nie miałam do czynienia z psiakiem chorym na nerki.Poczytałam troszkę o tej chorobie i wiem,że będzie ciężko,szczególnie,że mam same stare,chore psy.Muszę dokładnie wiedzieć co i jak robić przy Miętusku,będą mi tez pewnie potrzebne pieluszki dla niego,bo taki psiak sika tez w nocy,bo pewnie nie wytrzyma do rana podczas brania furosemidu. A tak swoją drogą,to ta wetka co miała wziąć Miętuska pisała mi w mailu,że opieka nad takim psem jest ciężka i pewnie przeanalizowała sobie to i owo i dała sobie spokój:roll: No nic...trzymam kciuki,żeby małemu sie poprawiło po kroplówkach,bo inaczej cienko widzę jego zdrowie:-(
×
×
  • Create New...