Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='mgie'][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-264.gif[/IMG] gdzie to pudle,gdzie to pudle Ja z kolei wszystko pięknie napisałam o Osie,o warunkach adopcji itp a Pani odpisała ''nie bierzemy'' [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-106.gif[/IMG][/QUOTE] Marlenka dała mi link do wątku,no i przyleciałam...wprawdzie z opóźnieniem,ale jestem:) No i sie zlałam ze śmiechu jak przeczytałam to o pudlach i "nie bierzemy" :D A to taki mały prezencik dla pani od pudli i tej drugiej:cool3: [IMG]http://download1.klimacik.pl/e-gify.com/1289.gif[/IMG]
  2. Bardzo mi się podoba mail od potencjalnego domku:)Oby wszystko się dobrze ułożyło dla Yogusia,trzymam kciuki,bo gdzie On będzie miał lepiej jak nie we własnym,kochającym domku?:)
  3. Jessuuu,czy ja dam radę opiekować się tak chorym psem:-(
  4. [quote name='madcat1981']Przelalam 145 zł - 80 za leczenie i 65 na szczepienie. Rozliczenie troszkę później wstawię.[/QUOTE] A ja potwierdzam,pieniążki otrzymałam-dziękuję:)
  5. Pytałam wetki o koszt szczepień.Wirusówki i wścieklizna kosztować będą 65zł.Jest jedna szczepionka na wszystko,jest wprawdzie troszkę tańsza,ale nie jest ona zbyt dobra,dlatego będziemy szczepić osobno na jedno,a potem na drugie.Na wszystko będą rachunki.
  6. [quote name='mru']może dobrze :( nie wiemy bo danych nawet nie ma... boże...[/QUOTE] Nawet danych z dowodu nie spisano? Matko...z jednej strony ratują,a z drugiej wydają w świat nie wiadomo gdzie i do kogo:-( "Wiejska giełda"...brrr jak to złowrogo brzmi:shake:
  7. Dopiero koło 10 maja,bo wtedy będą ukończone prace w hoteliku.Wcześniej nie dam rady:-( A jakby jakimś cudem termin był bliższy,to od razu dam znać:)
  8. Facet jest kawał sk***na,więc nie zdziw sie,jakby Ci nawtykał w rozmowie telef,że zagłodziłaś jego ukochaną suczkę,a była taka pięknie grubiutka...:-(
  9. Oj Edunia,już za chwileczkę będziesz w SWOIM kochającym domku:loveu: [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3660/pakamera075.jpg[/IMG] [B][SIZE=3]Doszło 80zł-dziękuję[/SIZE]:)[/B]
  10. Dzięki Goniu za rozliczenie końcowe finansów Edunia:) Jak przyjdzie 80zł(tyle ma być,nie 90zł) to dam znać:) A teraz jedne z ostatnich fotek Edusia:-(,potem fotami będzie nas raczyła Syla:loveu: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3713/pakamera069.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/7114/pakamera070.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/2679/pakamera071.jpg[/IMG] [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/8885/pakamera080.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/6281/pakamera079.jpg[/IMG]
  11. No:):cool3: \ O boziulku...Kochany nasz Fifulek:-(:loveu:
  12. [quote name='fizia']Dostałam taką odpowiedz [I]ona jest średniej wielkości [B]w kłębie około 25-30 cm,[/B] waga myślę max 15 kg jest naprawdę fajna od razu przykuła moją uwagę[/I][/QUOTE] To niemożliwe,żeby była taka mała,no i do tej małości waga sie nie zgadza.Myślę,że sunia jak jest średniej wielkości,to ma w kłębie koło 40-45cm,wtedy waga 15kilo byłaby ok;) Moja Niunia ratlereczka sięga mi do kostki i ma 21cm:)
  13. [quote name='dorcass']o nie... co za pech . biedak ciagle pod gore:([/QUOTE] Ale już wszystko jest dobrze.Dzeruś nie musiał brać dłużej leków,bo wszystko pięknie się goi i nie ma już objawów alergii.W razie gdyby coś się zaczęło niepokojącego dziać,to znowu podamy leki.W tej chwili nie ma już takiej potrzeby i mam nadzieję,że już wszystko co złe,będzie omijało naszego chłopaczka:).Czyli leczenie wyszło 80zł. [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/307/skanuj0003.png[/IMG]
  14. Naumiałam sie skanować,więc wklejam Opalisiowe badanie krwi:)
  15. [quote name='Romka']Wiesz jako kobieta odchudzająca się permanentnie,doszłam do wniosku,ze Balbinie nie zaszkodziłby gotowany kurczaczek i serek 0%...i tak sobie myslę ,ze jak przyjedziemy z wizytą to jej przywiozę tego kurczaczka.Co Ty na to?[/QUOTE] Może niech Balbi zje najpierw ten swój worek karmy,nie będziemy jej robiły smaka na kuraka;) A to wyniki krwi Balbisi,te co miała robione u mojej wetki na dzień dobry:) [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/4826/skanuj0002n.png[/IMG]
  16. Widzę,że jest lekka nadwyżka na dt,ale to będzie na leki,bo pewnie Mietusek jakieś bierze. Martka jak już pisałam wcześniej poproszę o zrobienie badań przed wyjazdem Miętusia i mam jeszcze jedna prośbę.Czy mógłby go ktoś w chronie jeszcze raz obciąć,żeby wyglądał tak jak na tym zdjęciu? http://img697.imageshack.us/img697/3672/mitus02.jpg Ja póki co nie mam maszynki do strzyżenia,a Miętusek już troszkę odrósł,a idą ciepłe dni,więc wygodniej mu będzie w króciutkiej fryzurce:).Da się to zrobić?
  17. Oczywiście przywieziesz Fifka osobiście do mnie,no nie?:)Bo byśmy se pogadały o tym i owym i o dupie maryni:cool3:
  18. Czekamy w takim razie na rozwój sytuacji i na nowe wieści:roll: To,że Jej nie głodził,to widziałyśmy...:shake: Mam nadzieję,że juz mu się "nie zgubi",a najbardziej liczę na to,że wróci do Ciebie
  19. Pieniążki na lek doszły-dziękuję:) Karsivan będzie w przyszłym tygodniu,bo wetka nie ma go na stanie,musi przywieźć z hurtowni
  20. Pieniążki już przyleciały-310zł.Dziękuje:) No właśnie...poproszę o milion ogłoszeń dla Opalisia:)
  21. U mnie też będzie miał gotowane,bo gotuję dla moich staruszków.Fifek będzie jadł to co one:)
  22. [quote name='Izis1984']A mnie ciekawi, w jaki prawny sposob "Pancio" udowodnil ze pies jest jego? paszport, zachipowana jest na niego? rodowód? A moze umowa kupna sprzedazy podpisana z osoba od ktorej ją kupil? Bo jesli mial tylko ksiazeczke to mogl sie pocalowac w cztery litery. Szkoda tylko Szuwar, ze nie zaadoptowalas jej od razu. Teoretycznie bylaby juz Twoja i nie byloby problemu... ...szkoda mi jej. Modle sie tylko, zeby znowu nie chcieli jej kryc :( Na całe szczęście Szuwar ją wysterylizowała... Szuwar-współczuję.W razie co,to mogę ja adoptować,jakby wróciła do Ciebie,a nie miałabyś co z nią zrobić
  23. Magenko,jak chcesz,to możesz juz wysłac za maj 310zł.Jak dojdą,to napiszę:) A dziewczynki proszę o ogłoszenia dla Opalisia:)
×
×
  • Create New...