-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
[quote name='gonia66']I co..???JAk tam nastroje i wydarzenia??:) [B]SMiech przez łzy????[/B][/QUOTE] Same łzy:-(:placz: [quote name='Syla']Nikuś już jest w Piotrkowie.Muszę się powstrzymywać, żeby go nie molestować telefonami :evil_lol:.Edzia zabrał na przód samochodu, bo z tyłu był niespokojny.Cały czas go głaszcze.Stres to dla niego na pewno wielki, został zabrany od ukochanego pana, TZ Renatki i jeszcze na dodatek nie widzi i nie wie co się dzieje.:shake:[/QUOTE] Ja się spłakałam w domu,Krzyśka głowa rozbolała...e,do dupy z tym wszystkim.Myślałam,że będę twardsza.łatwo jest komuś dawać rady jak sie rozstać bezboleśnie z psem,a samemu nijak nie można ich zastosować:shake:.Wiem,że u Syli będzie miał jeszcze lepiej niż u nas,ale mimo wszystko jak patrzyłam,jak Eduś nie wie co się dzieje,jak nie chciał iśc z Nimi do samochodu,jak głowinkę odwracał w naszą stronę,jak patrzył tymi niewidomymi oczkami nie wiedząc co sie dzieje,podkulił ogonek i chciał wracać...boszsze:-( SYLA-kochaj Edzia tak jak my,bo juz bardziej nie można...
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
No i Mysia nie zdecydowała się hotelikować Mongusia?:-( -
[quote name='gonia66']Jejoooo....dziś bedzie radośc przez łzy....za parę godzine Edus sie zdziwi:) Ale za to wspólczuje Tobie Reniu...jak miejsce Edusia w łóżeczku się zwolni, to Twoj TZ nie da Ci spokoju;) Ty sie powaznie zastanow:D[/QUOTE] Ło,Kochana,jeszcze Niunia i Niuniek śpią między nami:D,a to są psy nasze na zawsze:cool3:
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dostałam 300zł za dt.Dziekuję:) -
[quote name='Syla']Wiem Renatko, że będzie Wam, Tobie i Twojemu mężowi trudno.Okropnie się czułam , jak żegnałam Kapsliczka, a był u mnie tylko kilka dni.Pamiętasz? Dzwoniłam do Ciebie po wsparcie.Nawet sobie nie wyobrażam, bo Edziu, był u Was dłużej.Nikuś był przed 18stą.Zabrał pampersy i smyczki.Obiecuję, że będę o Edzia bardzo dbała, będę z nim spała.Od razu do wiadomości Danusi....kochana, ja nie molestuję dzieci, ani zwierząt :evil_lol:;) Gdybyście jednak zatrzymali Edzia to chociaż Majeczkę mi dajcie.:loveu:[/QUOTE] Syla,Kochanie nie możemy zatrzymać Edzia,bo niestety ostatnio wrogość między nim a Rambem nasiliła się do tego stopnia,że Rambo prawie stracił oko w starciu z Edziem i od tej pory obydwaj po domu chodzili w kagańcach,bo inaczej sie nie dało:shake:.Kup proszę Edziowi kaganiec,taki szmaciany,bo jak jakiś pies nie spodoba mu sie na spacerze,to Edzio go zaatakuje.Mówię poważnie. a to,że będziesz dbała o Edziunia i Majusię,to wiem Kochana,wiem i BARDZO CI DZIĘKUJĘ:loveu:. A na Edzia mówię Dziunia;)
-
To juz jutro... i nawet nie chce mi sie nic pisać:-( Wkleję tylko kilka nowych fotek Masz rację Awit,ze 2 dni albo więcej wcale tu nie wejdę,będę musiała najpierw przetrawić wyjazd Edusia:-(.Ja,to ja,ale mój mąż najbardziej sie zżył z Edziem,bo Edzio własnie Jego wybrał sobie na przewodnika Fotki-nówki sztuki,u mojego męża na brzuchu:p [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3856/pakamera104.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/5018/pakamera105.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1545/pakamera107.jpg[/IMG] Psy powciskały sie między mojego męza,a oparcie od wypoczynku,jedynie moja Niunia leży wyżej;) [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4190/pakamera108.jpg[/IMG] [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6132/pakamera110.jpg[/IMG]
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']wezmę to zdjęcie do allegro i jak mi się uda to filmik, może chociaż link.[/QUOTE] Bierz wszystko co chcesz:grins: -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']JEzu - jakie wspaniałe zdjęcia!!!! Cudo!!!! I daje się pogłaskać Mikusiowi!!! (Ja zmniejszam w Photo-paint9)[/QUOTE] Mysiu,to najwspanialszy dzień w życiu Mongołka,boszsze....jaki zadowolony psiak,jakie oczka śmiejące,a w schronie zawsze był taki smutny...Trzymam kciuki za chłopaka,bardzo mi mojego Niuniusia/Prysia przypomina:loveu: -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ano właśnie i tu jest mój problem...one wszystkie są rozpieszczone.Nie ma tak,żebym przygotowała jedno danie i wszystkie psiaki zjadły:shake:.Ten lubi to,a tamten tamto,a kolejny jeszcze coś innego:roll:.Jedynie mięsko z kurczaka lubią wszystkie psiaki bez wyjątku:p