Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='danka4u1']Reniu, nie będź taka skromna. [/QUOTE] Odezwała się ta co nie kocha takich Morusków i innych starowinek:mdrmed:
  2. [quote name='jusstyna85']Nie wierze,że nie na na dogo miłośników staruszków :([/QUOTE] No jak nie ma jak są;)
  3. Jestem.Dopiero niedawno włączyli nam światło:shake: U mnie Yogus może byc tak jak wczesniej pisałam za 320zł.Zuzia ma 70zł taniej,więc to jest baaardzo dużo zważywszy na wszystko,a najbardziej na to,ze Yogi ma tylko 130zł deklaracji stałych.Więc przemyslcie to,żeby potem nie było niespodzianek.Mam adoptowanych 5 starych,chorych psów i szóstego nie adoptuję.Cena jest taka,a nie inna,bo będe miała tylko 6-7 psiaków na hoteliku,a nie kilkanaście,nie mam bud,tylko pomieszczenie w budynku,które będzie zimą ogrzewane.Decydujcie,a w razie co,to w sobotę może Yogi do mnie przyjechac
  4. Wyłączyli łobzuny światło i dopiero teraz jestem:) Fifka przykrywam,bo wydaje mi się,ze lepiej sie czuje nakryty na te powichrowane nóżyny.W każdym razie się nie odkrywa,czyli mu pasuje:) Fifek z Rambem dogaduje się tak jak wszystkie moje staruszki,czyli Rambo nieraz na nie warczy,a one sobie nic z tego nie robią:)To znaczy on warczy,a one nie podchodzą do niego i jest spokój.Fifek tez nie szuka zwady i sie wycofuje.Fifcia lubi siedziec w pokoju młodszego syna,bo tam jest spokojniej i cieplej,a także lubi wtrynić sie na posłanie do Opalika i Moruska.Przytulą sie do siebie i tak usypiają.Fifek jest bardzo grzeczny,spokojny,ma apetyt,kupki póki co ładne:)
  5. Generalnie powinno sie sterylizowac suczki po pierwszej cieczce ze względu na ich zdrowie i gospodarkę hormonalną
  6. Martusiu,w takim razie czekam na termin przyjazdu Miętusia:)
  7. [quote name='Syla']Danuś...nawet mi nie mów.Na dodatek u nas już nie grzeją...paskudna pogoda.Chyba ani na chwilkę nie przestaje padać, wiać i w ogóle do dooopy ten tegoroczny maj :mad:Edziulek dostał "bojowe zadanie" musi się do swojej pańci przytulać i ją grzać :evil_lol:Dziunia mi się na coś przydaje :eviltong:;):lol:Ubranko ma Lejek, Edziowi niepotrzebne, jego sadełko grzeje.Miłego dzionka wszystkim :loveu:[/QUOTE] Buziaczki Kochana Moja:loveu: U nas tez wjaja wiater:p,leje,leje,leje i lać będzie podobno jeszcze kilka dni,a jutro ma byc do tego wszystkiego burza:pissed: Ucałuj od nas te skarby:loveu:
  8. [quote name='irenaka']Ależ mi się wątek trafił z samego rana:evil_lol:. Pól nocy myślałam o Renatce5 i przygnało mnie na watek Fifi. Lepiej chłopak trafić nie mógł:-). A do Renatki już piszę pw. O matko,Irenko,a czemuż to moja skromna osoba zaprzątała Ci głowę przez pół nocy?:hmmmm: A Wy wszystkie jesteście niemożliwe.Wychwalacie mnie pod niebiosa,a pytam się,czy u którejś z was psy mają gorzej niz u mnie? No pytam i prosze na tentychmiast tu napisać:czytaj:,u kogo z Was psy mają gorzej,no prosze pisać,śmiało:eviltong: A teraz fotka pośniadankowa:) Święta trójca...Morusek,Fifcio i Opaliś:loveu:
  9. Zaraz sprawdzę na ile jeszcze dni zostało tej karmy. Fotki z soboty,bo wtedy było jeszcze względnie na dworze.Od wczoraj pada,pada,pada i przestać nie może i będzie przez najbliższe dni padać.Także spacery trwają 2 minuty,szybkie siku,kupka i psy są szybciej w domu niż rakieta:p A teraz fotki...no i kto pierwszy jest pod domem nawet jak nie pada?:cool3: [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/7082/pakamera301.jpg[/IMG] W domu po schodach tez zasuwa nasza dziewczyna najpierwsza ze wszystkich psów:-D [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/5741/pakamera313.jpg[/IMG]
  10. Cześć kochani:loveu: u nas pogoda taka jak w całej Polsce.zimno,wiater wjaja (:p)i pada.Wczoraj padało,całą noc padało,dzisiaj pada,jutro będzie padać i pojutrze tez:mad:. Zaraz napisze więcej i wkleje fotke z dzisiaj,po sniadanku robioną;)
  11. [quote name='jostel5'] Ciekawe,co u Was słychać....? Pada,pada,pada:shake: Fifek nie mógł sobie dzisiaj znaleźć miejsca,więc zgonił Opalika z posłanka i sam sie tam połozył,a Morusek sie do Niego przytulił i tak sobie śpią po kolacji:)Najadło sie towarzystwo,odbiło im sie po jedzonku jak dzieciom i odpoczywają:) Musze uciekać z komputera,bo dzieci potrzebują do celów naukowych:roll::p.będę w nocy,albo rano.Pa:kiss_2:
  12. Kolejna porcja fotek na których Niuniuś zrobił sobie podpórkę z Niuni:p Nunek i Rambo jako ochroniarze Niuni:evil_lol:(Niunia śpi zakopana pod ręcznikiem:)) :diabloti::evil_lol:
  13. Maryś ma dzisiaj wolne,to lata od rana po wątkach:-D:loveu:
  14. Czyli Mietusek przyjedzie do mnie juz pięknie ostrzyzony,bo fryzjer w srodę:)
  15. Cały nasz Opalik:) ciocie APSE i ciocie Magde tez sobie zaznaczy,jestem tego pewna:p:cool3:
  16. [quote name='Florentynka']No, nie jesteś osamotniona w tych poglądach - [B]mój TŻ jak mu pokazałam, jak ładnie Balbina schudła to powiedział "no trudno..."[/B][/QUOTE] Dobre,dobre:-D A Balbi powolutku chudnie dalej;) [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2247/pakamera137.jpg[/IMG] I dzięki temu może turlać sie do woli:) [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4867/pakamera135.jpg[/IMG]
  17. E,lala,co sie tak patrzysz i tak ci nie dam nawet polizać-pewnie Fifek tak by powiedział do mnie,bo jego spojrzenie było baaardzo wymowne:mdrmed:
  18. [quote name='elmira']Oj, jak to każdy z nas:) Każdemu z nas latek przybywa:) No niestety:placz: A teraz milsze rzeczy;) Fifek kontra żeberka:)Zęby tsy na ksys,ale dzielnie sobie radził nasz bohater:cool3::loveu:
  19. [quote name='gonia66']Odezwała się ta co jest "niekochana":p Ale masz rację- Syla jest kochana i cierpliwa...dla Edwarda to wymarzony domek, [B]w dodatku bez Rambusia:D;[/B])[/QUOTE] Edusiowi sie chyba przykrzy bez Ramba,bo zaczepia i denerwuje Maję i Lele:p,natomiast Rambusiowi chyba niekoniecznie tęskno jest za Dziunią,bo jeszcze chyba pamięta bójkę sprzed 2 tygodni:shake:.Teraz oko ramba wygląda juz pięknie,ale na świeżo wyglądało masakrycznie,pół głowy było spuchnięte,a oko pokazało sie dopiero po tygodniu,jak opuchlizna troche zeszła.No ale pamiątka po zębach Edusia jeszcze długo zostanie:roll:.Dobrze,że oko całe [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/8341/pakamera280.jpg[/IMG]
  20. [quote name='__Lara']:D :D :D teraz mają "złoty ds" u Syli :D[/QUOTE] Oj tak,oj tak:loveu: Syla kochana jesteś,wiesz?:loveu:Pozdrowienia od mojego Krzyska:razz:
  21. [quote name='migdalena']Byłam z Lady dzis na spacerze,ale nic jej nie mówiłam o naszych planach.Gdyby wiedziała....:-o[/QUOTE] Myślę,że możesz Jej już szepnąć do uszka co nieco;)
  22. [quote name='ketunia']Juz parę groszy jest. Ja daję 400 zł. (na pierwszy miesiąc)[/QUOTE] Ketunia jestes szalona:loveu: Jeżeli Bartus miałby byc u mnie,to będzie za dobę 11zł.Mysle,ze nie jest to cena z kosmosu,tym bardziej,że pomieszczenie będzie zimą i w zimniejsze dni ogrzewane,nie będzie bud w kojcach,tylko posłanka,no i otwarte drzwi na wybieg cały czas
×
×
  • Create New...