Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='Kisiaraf']Te dwa???????? A ja mam wyciągnąć tylko staruszka?! No i sznaucerke? Nawet nie mam tyle kasy na wykup by założyć...... Z trzema też nie dam rady podróżować. Ale na mieszane.....[/QUOTE] Gisic ma pieniązki na wykup "moich",chciała razem z Wami podjechac do schronu,ale dopiero około 16.
  2. [quote name='kurza stopa 39']Renata5 czyli do Ciebie jakie psiaki w końcu jadą bo się pogubiłam?[/QUOTE] Biore do siebie te dwa [url]http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-w-KARCERZE-%C5%9AMIERCI-naznaczone-U%C5%9APIENIEM-ZBIERAMY-DEKLARACJE/page2[/url]
  3. Gisic miała wziąc obydwa psiaki,tą czarna sunie i staruszka.Czy cos sie zmieniło?
  4. Matko...kolejna niewidoma maleńka sierotka:-(:flaming: jak sobie siedzi w tej miseczce...:-(
  5. Kilka minut temu dzwonił do mnie pan,który wiezie Miętuska.Będą za 2 albo 2 i pół godzinki:)
  6. Witamy sie z rana:)Dzisiaj póki co względnie na dworze,ciepło,na razie nie pada,chociaż chmurzyska są.My juz po spacerkach,zaraz śniadanko i leki dla psiaków,no i czekam na maleńkiego,stareńkiego slepaczka z Konina:)I na nim skończył się mój limit przyjmowania psiaków do domu,bo mam juz ich ponad normę:p
  7. [quote name='jusstyna85']Renatka dostała w formie gratisu :)[/QUOTE] Tak,bierzesz jednego,drugi gratis:-D
  8. [quote name='__Lara']Dwa? :o :o :o :D :D :D[/QUOTE] No:)ale jeden na awaryjny dt,a drugi dopóki nie znajdzie domku:)
  9. [quote name='Gisic87']Jejku ona jest cudowna z resztą już to dziś ode mnie usłyszałaś i powiem ci w sekrecie jakby Ci się kiedyś tymczas zwolnił to weź mnie tam u siebie w kolejce dopisz;) chciałabym być tak rozpieszczana[/QUOTE] Dobra,jesteś już zapisana do kolejki:-D
  10. [quote name='__Lara']Jakie ona śmieszne ruchy wykonuje :D :D :D :D :D hihihihihihihihih[/QUOTE] Zaczepia mnie w ten sposób do zabawy:mdrmed:Słońce moje ukochane:loveu:
  11. [quote name='Gisic87']Renatko to będzie kolejny psiak który ode mnie do Ciebie jedzie i powiem ci że już mu zazdroszczę bo psy u ciebie to raj na ziemi mają;)[/QUOTE] Dawaj,przyjeżdżaj do mnie,ale najpierw leć na wątek Niuni:mdrmed:
  12. Witam:) Mam prośbę do dziewczyn,które będą wyciągały psiaki ze schroniska,żeby nie zapomniały o tym biednym staruszku,który tez czeka na pomoc.Myślę,ze nie sprawi wam kłopotu wyciągniecie tego biedaka.Transport do mnie jest,Gisic:loveu: jego/ją przetrzyma chwilowo,także potrzeba tylko wyciągnąć psinkę.
  13. Jwst dopiero w trakcie wykańczania,ale te 2 psiaki mogą juz przyjechac:) To bedzie w budynku obok domu,w kojcach bedzie tylko 7 psiaków,kazdy bedzie miał swój kojec i swoje posłanko i 2 wybiegi:)
  14. Wczorajszy filmik:) [video=youtube;FBww0O9U8UQ]http://www.youtube.com/watch?v=FBww0O9U8UQ[/video]
  15. A Wy nie mata o czym gadać ino o mnie?:p Hej,dziewczyny i chłopaku,przydałyby sie ogłoszonka dla Fifiaczka,kto zrobi?:razz:
  16. No:) A dwa posłanka leżą puste,bo chłopaki na jednym sie gniotą:p
  17. Jutro przyjezdża do mnie maleńki,stareńki ślepaczek Miętusek z tego samego schroniska co Morusek:) A tymczasem fotki naszego kawalera z FIFIM-nowym kolegą,co przyjechał do mnie tydzień temu:) NO I NA KONIEC ŚWIĘTA TRÓJCA...Morusek,Fifi I Opalik:):loveu:
  18. Ewuniu podaj mi prosze swój adres na pw,prześlę dziewczynom.A miały sie z Tobą dzisiaj skontaktować,no:mad:;)
  19. [quote name='Madallena']z drugiej jednak strony, moze przeczekac te 3 tyg u Renaty :p chociaz nie wiem czy kolowac mu w glownie. To pies niewidomy, kazda zmiana warunkow to dla niego stres:( Dziewczyny, ja wierze, ze kazda wasza decyzja bedzie dobra decyzja. Jak juz wczesniej pisalam, na dogo bede sporadycznie wiec nie chce decydowac czy cos :([/QUOTE] Ja tez sie dostosuje do każdej propozycji,ale wydaje mi sie,ze nie ma co psu mącić w głowie.To stary,niewidomy psiak,u mnie bedzie nowe miejsce,nowe psy,nowe zapachy,za chwilę zmiana warunków,otoczenia,wszystkiego...ale będzie jak zadecydujecie
  20. [quote name='Madallena']Schronisko wydaje psa na DT ale pod warunkiem, ze DT bierze na siebie odpowiedzialnosc finansowa za psiaka. Nie ma mozliwosci, zeby pies zostal wydany, deklaracje sie skonczyly i schronisko utrzymuje go w hotelu. Pamietajcie prosze, ze wolnotariuszy w Glownie jest bardzo malo, nika i borowka. Ja bylam tam ze 4 razy i nie wiem kiedy znowu bede. (zadnym wolnotariuszem tam nie jestem, psy potrzebuja pomocy, przyjezdzamlam na miare swoich mozliwosci, tyle) Musimy znalezc osobe, ktora wyadoptuje psa na siebie. Musza sie znalezc deklaracje stale, czy do zuziaM czy do Renaty. Patrzac na stan konta Yogiego uwazam, ze jednek lepiej bedzie jak go do zuzi wsadzimy (70 zl to duzo). Mamy 3 tygodnie na znalezeienie osoby, ktora poprowadzi sprawe Yogiego od poczatku do konca i troche czasu na dogranie transportu i zebranie deklaracji do konca.[/QUOTE] Mówiłam,że 70zł to bardzo dużo i zawsze łatwiej zebrac kwote o te 70zł mniejszą.
  21. [quote name='kurza stopa 39']Szczerze mówiąc, jestem obecnie nieco zdezorientowana....[/QUOTE] Powiedz mi jak Ty to widzisz? [SIZE=1][COLOR=Black]fajny masz nick:cool3:[/COLOR][/SIZE]
  22. No to przywoźcie kawalera:)
  23. Dzwoniła dzisiaj do mnie Pani Prezes schroniska(chyba Pani Prezes).Niesamowicie ciepła kobieta z przemiłym głosem:)Opowiedziała mi co nieco o Mietusku,pytała sie o Moruska co u mnie jest z tego samego schroniska,Mietusek przyjedzie z lekami,puszeczkami i nastepna porcja puszeczek dojdzie pocztą.Co za schronisko,nie mam słów:loveu: Rozmawiałam tez z dziewczynami co przywożą mi na hotelik kojcowy 2 psiaki z Warszawy w sobotę i mają sie skontaktowac z EwaMarta(co ma dać Miętuskowi 9 kilo suchej karmy dla nerkowców:loveu:).Także w sobote bedę miała tez tą karme dla Mietuska:) Jak tylko Miętusiek do mnie dojedzie to dam znać:)
×
×
  • Create New...