Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. No Fifek,po tym weekendzie będę rozmawiała z ciocią Elmirką o przyjeździe Twoim do mnie;)
  2. W takim razie czekam na decyzję Pani prezes i Pani wet,no i przede wszystkim na Miętusia.I tak jak pisałam wcześniej,praktycznie każdy termin po 8 maja mi pasuje:)
  3. [quote name='ketunia']Jak zwykle przytuleni:) Reniu przyznaj się masz tylko jedno posłanko;) No,oni sie teraz cały czas przytulają:),jak z Antosiem:-(... A posłanka mam 3 :mdrmed:,a oni i tak na jednym zawsze:evil_lol: A tu Morusek dokołysał się do posłanka i usnął;) A Opaliś się do niego przytulił:loveu: Jak zawsze razem:) Dzisiaj idę po karsivan dla Moruska
  4. [quote name='gonia66']To kiedy moze być u Ciebie Reniu?? Cos Ciebie mallo ostatnio z nami:( CHorutka jestes????[/QUOTE] Nie jestem chorutka,tylko miałam 18-stke syna i padłam na pysk:mdleje:. ale juz odetchnęłam i jestem:) Mietusek ma ponoć przyjechac do mnie 9 maja,także czekam.Zresztą każdy termin po 8 maja mi pasuje:)
  5. [quote name='Romka']Co tak pusto u Balbinki?[/QUOTE] A no własnie?:mad: Ja juz sie usprawiedliwiam...miałam 18-stke syna i padłam na pysk:mdleje: Ale juz odetchnęłam i jestem:) A oto nasza Balbi:cool3:. Zdjęcie sprzed odchudzania... [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2940/dsc0523y.jpg[/IMG] I w trakcie...:) Juz troszkę widać różnicę,co nie?;) [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/6425/pakamera129.jpg[/IMG] A tu filmik,jak Balbi robi piruety na pupie i szczeka:mdrmed: [video=youtube;aiUjqFqjsdQ]http://www.youtube.com/watch?v=aiUjqFqjsdQ[/video]
  6. No i jak tu nie kochać takiego słodziaka:loveu:
  7. No,wreszcie dotarłam z fotkami naszego Królewicza:) Taki z niego jest jadak:roll:.W miseczce pachnąca kiełbaska,a On tylko sie spojrzał i dalej leżał...i kiełbaska też leżała i pachniała:-( A tak kawalerka sobie śpi;)
  8. [quote name='Awit']A jak Opaliś? APsa a ten pięknotek od dawna w schronie? Opaliś jak to Opaliś:) Grzeczny,kochany,spokojny,wyjątkowy:loveu:.Potem wstawie fotki;) APSA-proszę Cie nie mów,że ten psiunio siedzi w jeszcze mniejszej klatce niż Opaliś:-( Lara-allegro cudne:loveu: Myszka Miki-dzięki za ogłoszenia:)
  9. [quote name='majku33krakow']ciocia elmirko zostaw fifusia u siebie,prosze cie na kolankach Witajcie,wreszcie jestem Majku,ja już pierwszego dnia jak Fifek przyjechał do Elmirki,pytałam się,czy może u niej zostać na tymczasie,bo tam ma zdecydowanie lepiej. Jeżeli mój Rambo nie zeżre Fifka na dzień dobry,to Fifek i u mnie bedzie w domu(jak wazy 7 kilo,to sie jednak zmieści;)),ale jeżeli od pierwszego wejrzenia Rambo jego /on Ramba nie zaakceptuje,to niestety będzie musiał byc w boksie:-(
  10. W pokoju,a 5 śpi z nami w łóżku....ja wiem,że jestem,no ale dzięki temu one wszystkie żyją jeszcze
  11. A mam,a mam No i jak ja go teraz do kojca wsadzę:-( A w domu nie mogę go mieć,słowo...mam już 10 psów http://aqq.wapster.pl/komunikator/dodatki_aqq/emotki/paczka/206.aspx;)
  12. ja nie z Tworek,a tez gupia jestem,pogadamy jak przyjedziesz No to rewelacja
  13. Kochany Fifek:loveu: Elmi,a On nie widzi wcale,czy coś jednak widzi,jak myślisz? O! zmieniłaś se "skąd"
  14. No i co ja mam napisać?Fifek jest cudny,taki dziadunio Kochany:loveu:.U Elmirki ma cudnie:),ale u mnie tez nie będzie miał źle;)
  15. Wszystkie ludzie z tego wątku juz śpią i Fifus pewnie też,więc przesyłam buziaczki na dobranoc
  16. Witaj w klubie:bigok: A....jakbys chciała więcej buziek,to pod tymi kilkoma co sie wyświetlają,jest napis MORE.Kliknij i będziesz miała buziek skolko godno:laugh2_2:
  17. Ło Kochana,ja do głupotów pierwsza:diabloti: A Ty tez niezła Kuba jesteś,skoro łapiesz w mig o co kaman:cool3::D
  18. [quote name='Lidan']Coś te łaciate gładkowłose psiury ostatnio nie cieszą się powodzeniem :nie wiem: A szkoda...[/QUOTE] Czarne tak samo...Dzerus juz rok siedzi u mnie:shake:
×
×
  • Create New...