Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='obraczus87']Mam to samo Ra_Duniu. Te same odczucia... Zapytajcie w Hoteliku u Donki. Ona ma rekomendacje, warunki kojcowe, ale kojce są wykonane w super sposób. Nic dodac, nic ujac.[/QUOTE] O! Najpierw spytajcie Donki:)
  2. [quote name='Dzika_Figa']O, Renata... właśnie do Ciebie priv napisałam...[/QUOTE] No już odpisałam....
  3. [quote name='Mysza2']Renatka mi odpisała, że nie mogłaby jej wziąć, nie ze względu na wielkość tylko na sunię która jest u niej i nie toleruje innych suk[/QUOTE] Jestem:)tak,zgadza się,mam sunię ON,która nie koniecznie toleruje inne suki,za to z samcami jest ok.niestety nie mam jeszcze kojcy,takze nie miałabym jak odizolować dziewczyn szczególnie w nocy:shake:
  4. Kurcze,podniosę chociaż malutką bide:-(
  5. Dziewczyny nie ma sprawy:)Ja tez dziekuję,że mogłam poznać taką świetną suczkę:) UMilka no pisz Kochana jak tam Balbi,gdzie sobie wybrała miejsce do spania,no w ogóle jak sie czuje:)
  6. [quote name='Mysia_']ja mam dwie prywatne staruszki w domu i roboty przy nich jest sporo... Już nie wspomnę o wydatkach i ciągłych wizytach u weta :-( A dzisiaj np. o 4:30 miałam pobudkę, bo się mojej starowince kupkę zachciało :D Bardzo jestem ciekawa kto taki mądry jest i się takiego biznesu dopatrzył..... gameta:):D
  7. [quote name='mala_czarna']Renatko, bardzo dziękuję,że przyszłaś :) Może to nic zaraźliwego jednak.[/QUOTE] Może to nużyca,może jakaś alergia,a może po prostu z osłabienia jej te włosięta wyszły,bo to bardzo delikatne psiaki są.No ale to wszystko jest "może",a ja przy swoich starowinkach musze mieć pewność,że to nie jest nic groźnego...
  8. Fizia,chcę wysłać Ci pw,ale jesteś zapchana:eviltong:
  9. [quote name='UMilki']Balbina była z nami na jej pierwszym wspólnym spacerze, szła dość żwawo, ale wracała jeszcze szybciej ;) Z Milką i naszym tymczasowym gościem Blakim od razu się dogadały i teraz w trójkę leżą na tarasie. Tu jest najprzyjemniej w ten upał. Amelka (moja córcia) spojrzała na Balbi i spytała "cioto?", a ta w odpowiedzi wylizała jej ucho :) Czyli z dziećmi nie ma problemów. Zapewniam, że ze mną Balbinka o cudnych oczach, będzie mieć trudny orzech do zgryzienia, bo ja tak łatwo nie ulegam słodkim minkom. ... Wago bój się!!! Będę informować na bieżąco co u nas słychać.[/QUOTE] Super:)Bardzo się cieszę,że Balbi tak szybko się zgrała z nowym otoczeniem:) A myslałam,że baba jedna będzie choć troszku tęsknić:placz::D [quote name='mamanabank']No to po tych dwóch dzisiejszych spacerach już pewnie schudła z 5 kilo ha ha, co prawda to prawda, Balbina szybciej wraca niż idzie ale na szczęście potrafi już w ogóle chodzić, bo wcześniej to i chodzenie było na [B]lewarek i walec, pamiętasz Renata?[/B] :-D[/QUOTE] No pamiętam:D Słodka suczka,niech jej sie wiedzie w nowym miejscu:loveu:
  10. [quote name='malawaszka']jasna sprawa - trzeba mieć możliwość izolowania suni w takim wypadku[/QUOTE] No własnie,a ja nie mam żadnych keneli,czy innych cudów do odizolowania,moje psiaki chodzą po całym domu.Gdybym miała młode,zdrowe psiaki,to inna gadka,bo młodzież tak szybko nie łapie infekcji jak stare,słabe psy...
  11. [quote name='mala_czarna']Napisałam jeszcze na wątku hoteliku Renatki - jest jeszcze jedno wolne miejsce dla małej suni.[/QUOTE] Mała_czarna jestem:) Dziewczyny sprawa jest taka.Dopóki nie dowiem się na co mała choruje,czy to jest przede wszystkim zaraźliwe,to nie mogę jej wziąć,bo mam stare psiaki z obniżoną odpornością,chore,także nie mogę narazić ich na dodatkowe niebezpieczeństwo zarażenia się czymś od tej suni.Przepraszam,ale zrozumcie mnie.Mam psiaka 19(!)letniego co ledwo się kołysze,mam Mietuska z chorobą nerek...nie mogę ich dodatkowo niczym zarazić:shake:.
  12. No piszcie,piszcie co u Balbi,jak pierwsze wrażenia dziewczynki po zapoznaniu się z nowym domem,nowym psem,nowym otoczeniem?Bo jak ode mnie odjeżdżała,to była zdezorientowana,robiła wielkie oczy,nie wiedziała co sie dzieje:roll:W nowym domku pewnie będzie przez kilka dni taka trochę wystraszona,może będzie tęsknić...ale to jest taka świetna suczka,że szybko przystosuje się do nowych warunków:) Czekam w takim razie na jakieś info i fotki;)
  13. [quote name='danka4u1']Idź spać, bo jutro tylko ja mam wakacje. Tez super pomysł na życie- polecam- leżę, a kasa płynie ciurkiem bez przerwy.[/QUOTE] Kochana ja jestem na rencie,ktoś mi kiedyś powiedział "ale masz dobrze"...ta...no super mam:roll::p i całe 400zł mi daje ZUS:multi:
  14. Mój nietoperek jedyny:loveu: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1787/pakamera650.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1937/pakamera649.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9991/pakamera668.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/7623/pakamera669.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1484/pakamera671.jpg[/IMG]
  15. [quote name='danka4u1']Przeraziłaś mnie:diabloti::diabloti:[/QUOTE] No bój się,bój,bo ja juz się boję:nerwy::diabloti:
  16. [quote name='danka4u1']Dobranoc, bo jutro trzeba od rana tłuc kasę. Dzisiaj Danuś,dzisiaj,w tym biznesie nie ma dnia wolnego,ba nawet godziny nie ma wolnej,bo cały czas cos tam sie robi....ale co ja gadam,przeca ja NIC nie robię:diabloti: DOBRANOC:loveu:
  17. Kolejne nowe fotki:) kawałek mnie,Niunius i Niunia:loveu: Niuniuś jadł,jadł,jadł i....usnął:evil_lol:,ale chociaz zjadł:) Moje słonko powichrowane...
  18. [quote name='danka4u1']Masz rację, zamierzam założyć taki dochodowy biznes w bloku na 10 piętrze. Bedzie super. Kupi sie pampersy i kasa leci. Moze cos mi jeszcze doradzisz?[/QUOTE] Hmm....wiem:thinkerg:.Uważaj z kim się zadajesz,bo....możesz trafić na CZK:diabloti:
  19. [quote name='danka4u1']To mi podrzuć te 10 kg, tylko żeby mi sie rozłożyło RÓWNOMIERNIE, bo z tym jest pewien problem. A bida nie przyjdzie na Ciebie, dopóki są stare psy...Tak mówili znający sie na rzeczy ludzie.[/QUOTE] Racja Danuś,racja...:grins:Biznes is biznes jak mawiał Wielki Manitou:smokin:
  20. [quote name='danka4u1']Pracuj, pracuj, a ....garb Ci sam wyrośnie....i dojdziesz może do luksusu. Pod warunkiem oczywiście, że wyzbierasz wszystkie stare psy z dogo, ale to jest oczywiste....[/QUOTE] No właśnie...stare psy to podobno niezły biznes....nie narobisz się,a pies będzie żył u ciebie aż do śmierci,a kasa leciiii na konto:p
  21. [quote name='danka4u1']Grzeszysz kobieto takimi słowami:angryy::angryy:[/QUOTE] A wiesz...jak byłam w szpitalu i mówiłam lekarce,że musze schudnąć,to ona powiedziała mi tak "prosze pani,jak przyjdzie bida,to te grubsze przezyją,bo mają z czego schudnąć,a te chude obrócą sie w pył"....kurcze coś w tym jest:roll:Ale i tak chciałabym mieć z 10 kilo mniej:p
  22. Goniu a co ja mam do roboty?A NIC,no bo jak ktoś powiedział na jednym z wątków,że przy starych psach,to aby się liczy kasę spływającą na konto,bo roboty przy takich psach nie ma żadnej:roll:.No więc liczę kasę i cykam fotki:p
  23. [quote name='danka4u1']Miłe określenie...170 to raczej nie drobiażdżek, tylko te kosteczki.....Mowiłam, DS u Reni i full wypas No własnie o te kosteczki mi chodzi,nie o wzrost:cool3: O mamo!ja też chcę,coby mi było widać kosteczki:placz:
  24. [quote name='marysia55']to nie przecieki :shake:, to intuicja :-):roll:[/QUOTE] Maryś toć Danuś sama mówiła,że jest drobniutka,pisała to na jakimś wątku,normalnie aż znajdę i pokażę:cool3: A u Miętusia stara bida,dobrze,ze nie ma nowej:)W tym tygodniu podjedziemy do wetki,zbadam mu ten mocznik.Az sama jestem ciekawa,jaki on wyjdzie:roll:
×
×
  • Create New...