-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
ciężarna suka ONka z LASU - bezdomna...SPRAWA PILNA
Lionees replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']Renatka mi odpisała, że nie mogłaby jej wziąć, nie ze względu na wielkość tylko na sunię która jest u niej i nie toleruje innych suk[/QUOTE] Jestem:)tak,zgadza się,mam sunię ON,która nie koniecznie toleruje inne suki,za to z samcami jest ok.niestety nie mam jeszcze kojcy,takze nie miałabym jak odizolować dziewczyn szczególnie w nocy:shake: -
Sznaucerka mini - STARSZA, bez zębów -już w DT i ZOSTAJE :)))
Lionees replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Kurcze,podniosę chociaż malutką bide:-( -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny nie ma sprawy:)Ja tez dziekuję,że mogłam poznać taką świetną suczkę:) UMilka no pisz Kochana jak tam Balbi,gdzie sobie wybrała miejsce do spania,no w ogóle jak sie czuje:) -
[quote name='Mysia_']ja mam dwie prywatne staruszki w domu i roboty przy nich jest sporo... Już nie wspomnę o wydatkach i ciągłych wizytach u weta :-( A dzisiaj np. o 4:30 miałam pobudkę, bo się mojej starowince kupkę zachciało :D Bardzo jestem ciekawa kto taki mądry jest i się takiego biznesu dopatrzył..... gameta:):D
-
Sznaucerka mini - STARSZA, bez zębów -już w DT i ZOSTAJE :)))
Lionees replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Renatko, bardzo dziękuję,że przyszłaś :) Może to nic zaraźliwego jednak.[/QUOTE] Może to nużyca,może jakaś alergia,a może po prostu z osłabienia jej te włosięta wyszły,bo to bardzo delikatne psiaki są.No ale to wszystko jest "może",a ja przy swoich starowinkach musze mieć pewność,że to nie jest nic groźnego... -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Fizia,chcę wysłać Ci pw,ale jesteś zapchana:eviltong: -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='UMilki']Balbina była z nami na jej pierwszym wspólnym spacerze, szła dość żwawo, ale wracała jeszcze szybciej ;) Z Milką i naszym tymczasowym gościem Blakim od razu się dogadały i teraz w trójkę leżą na tarasie. Tu jest najprzyjemniej w ten upał. Amelka (moja córcia) spojrzała na Balbi i spytała "cioto?", a ta w odpowiedzi wylizała jej ucho :) Czyli z dziećmi nie ma problemów. Zapewniam, że ze mną Balbinka o cudnych oczach, będzie mieć trudny orzech do zgryzienia, bo ja tak łatwo nie ulegam słodkim minkom. ... Wago bój się!!! Będę informować na bieżąco co u nas słychać.[/QUOTE] Super:)Bardzo się cieszę,że Balbi tak szybko się zgrała z nowym otoczeniem:) A myslałam,że baba jedna będzie choć troszku tęsknić:placz::D [quote name='mamanabank']No to po tych dwóch dzisiejszych spacerach już pewnie schudła z 5 kilo ha ha, co prawda to prawda, Balbina szybciej wraca niż idzie ale na szczęście potrafi już w ogóle chodzić, bo wcześniej to i chodzenie było na [B]lewarek i walec, pamiętasz Renata?[/B] :-D[/QUOTE] No pamiętam:D Słodka suczka,niech jej sie wiedzie w nowym miejscu:loveu: -
Sznaucerka mini - STARSZA, bez zębów -już w DT i ZOSTAJE :)))
Lionees replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']jasna sprawa - trzeba mieć możliwość izolowania suni w takim wypadku[/QUOTE] No własnie,a ja nie mam żadnych keneli,czy innych cudów do odizolowania,moje psiaki chodzą po całym domu.Gdybym miała młode,zdrowe psiaki,to inna gadka,bo młodzież tak szybko nie łapie infekcji jak stare,słabe psy... -
Sznaucerka mini - STARSZA, bez zębów -już w DT i ZOSTAJE :)))
Lionees replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Napisałam jeszcze na wątku hoteliku Renatki - jest jeszcze jedno wolne miejsce dla małej suni.[/QUOTE] Mała_czarna jestem:) Dziewczyny sprawa jest taka.Dopóki nie dowiem się na co mała choruje,czy to jest przede wszystkim zaraźliwe,to nie mogę jej wziąć,bo mam stare psiaki z obniżoną odpornością,chore,także nie mogę narazić ich na dodatkowe niebezpieczeństwo zarażenia się czymś od tej suni.Przepraszam,ale zrozumcie mnie.Mam psiaka 19(!)letniego co ledwo się kołysze,mam Mietuska z chorobą nerek...nie mogę ich dodatkowo niczym zarazić:shake:. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
No piszcie,piszcie co u Balbi,jak pierwsze wrażenia dziewczynki po zapoznaniu się z nowym domem,nowym psem,nowym otoczeniem?Bo jak ode mnie odjeżdżała,to była zdezorientowana,robiła wielkie oczy,nie wiedziała co sie dzieje:roll:W nowym domku pewnie będzie przez kilka dni taka trochę wystraszona,może będzie tęsknić...ale to jest taka świetna suczka,że szybko przystosuje się do nowych warunków:) Czekam w takim razie na jakieś info i fotki;) -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='danka4u1']Idź spać, bo jutro tylko ja mam wakacje. Tez super pomysł na życie- polecam- leżę, a kasa płynie ciurkiem bez przerwy.[/QUOTE] Kochana ja jestem na rencie,ktoś mi kiedyś powiedział "ale masz dobrze"...ta...no super mam:roll::p i całe 400zł mi daje ZUS:multi: -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Lionees replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Mój nietoperek jedyny:loveu: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1787/pakamera650.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1937/pakamera649.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9991/pakamera668.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/7623/pakamera669.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1484/pakamera671.jpg[/IMG] -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='danka4u1']Przeraziłaś mnie:diabloti::diabloti:[/QUOTE] No bój się,bój,bo ja juz się boję:nerwy::diabloti: -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='danka4u1']Masz rację, zamierzam założyć taki dochodowy biznes w bloku na 10 piętrze. Bedzie super. Kupi sie pampersy i kasa leci. Moze cos mi jeszcze doradzisz?[/QUOTE] Hmm....wiem:thinkerg:.Uważaj z kim się zadajesz,bo....możesz trafić na CZK:diabloti: -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='danka4u1']Pracuj, pracuj, a ....garb Ci sam wyrośnie....i dojdziesz może do luksusu. Pod warunkiem oczywiście, że wyzbierasz wszystkie stare psy z dogo, ale to jest oczywiste....[/QUOTE] No właśnie...stare psy to podobno niezły biznes....nie narobisz się,a pies będzie żył u ciebie aż do śmierci,a kasa leciiii na konto:p -
[quote name='danka4u1']Grzeszysz kobieto takimi słowami:angryy::angryy:[/QUOTE] A wiesz...jak byłam w szpitalu i mówiłam lekarce,że musze schudnąć,to ona powiedziała mi tak "prosze pani,jak przyjdzie bida,to te grubsze przezyją,bo mają z czego schudnąć,a te chude obrócą sie w pył"....kurcze coś w tym jest:roll:Ale i tak chciałabym mieć z 10 kilo mniej:p
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Goniu a co ja mam do roboty?A NIC,no bo jak ktoś powiedział na jednym z wątków,że przy starych psach,to aby się liczy kasę spływającą na konto,bo roboty przy takich psach nie ma żadnej:roll:.No więc liczę kasę i cykam fotki:p -
[quote name='marysia55']to nie przecieki :shake:, to intuicja :-):roll:[/QUOTE] Maryś toć Danuś sama mówiła,że jest drobniutka,pisała to na jakimś wątku,normalnie aż znajdę i pokażę:cool3: A u Miętusia stara bida,dobrze,ze nie ma nowej:)W tym tygodniu podjedziemy do wetki,zbadam mu ten mocznik.Az sama jestem ciekawa,jaki on wyjdzie:roll: