-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Psiaki dziekują za zyczenia:) A teraz troszkę Mani;),kajtus bedzie jutro [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5840/pakamera758.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7103/pakamera757.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/5105/pakamera760.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4439/pakamera684.jpg[/IMG] Na balkonie [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/585/pakamera777.jpg[/IMG] -
[quote name='marta0731']Donka ma dobrze ale chyba daleko... Może być kłopot z transportem U Paji też dobrze, i blisko do zaglądania, i może mogłabyś Kizimizi podjechać i sprawdzić "organoleptycznie";) te ogrodzenia... U p.Marka dopiero za tydzień, a tu nie ma na co czekać... [B]Ja bym się pisała za Pają... tak z opisu[/B][/QUOTE] No i bardzo ważne jest,że Kizimizi miałaby bliziutko,żeby odwiedzać Astusia:)
-
Morus - przekroczył Tęczowy Most ;(;(:(...
Lionees replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='danka4u1']Morusku, do kogo przytulasz się teraz na posłanku w dzień i w nocy? Opaliś wybrał deskorolkę jako posłanko, inne psiaczki odeszły...Kto tuli się do Ciebie i do kogo Ty przytulasz się śpiąc?[/QUOTE] Danuś,Morusek śpi teraz z pluszowym króliczkiem:)Zdjęcia są na poprzedniej stronie;) A jak jest cieplutko,to wystawiam Moruska na balkon,żeby sobie pospał na powietrzu(dzisiejsza fotka)Robię daszek z koca,aby słoneczko nie dokuczało:) [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2637/pakamera789.jpg[/IMG] -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Opaliś dziękuje za życzenia i przesyła fotkę na balkonie:) Powiesiłam koc,coby było troszku cienia;) [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7920/pakamera779.jpg[/IMG] -
[quote name='mala_czarna']Wstyd, że tak dawno do Miętuska nie zaglądałam :( Renatko, wszystko u niego w porządku? [/QUOTE] U Miętusia wszystko dobrze:)mam okropną anginę,wszystko mnie boli,a gardło mnie boli tak,że nawet gadać nie moge i dlatego troszkę opóźniłam się z tym badaniem Miętusia [quote name='danka4u1'][IMG]http://kartki.onet.pl/_i/d/psy_d.jpg[/IMG] [B]:multi:MIĘTOLIŃSKI- DZISIAJ MASZ ŚWIETO:multi: 1 LIPCA DZIEŃ PSA:multi:[/B] [B] ŻYCZENIA OD CIOTKI DANUSI- ŻEBY CI JUŻ ZAWSZE BYŁO TAK JAK W RAJU U RENI :lol:[/B][/QUOTE] Dziękujęmy za życzątka i w podziękowaniu przesyłamy zdjątka:) [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/179450-RUDU%C5%9A-szuka-nowego-hoteliku-DT/page73[/IMG][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2881/pakamera785.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/1729/pakamera786.jpg[/IMG] [IMG]http://img8.imageshack.us/img8/9786/pakamera787.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/5771/pakamera788.jpg[/IMG]
-
[quote name='Szarotka']W sumie grunt, zeby nie byl w stanie uciec. No i, zeby nie siedzial wiekszosc czasu w klatce, dostal jesc i byl dobrze traktowany. Wiadomo, ze nawet jak sie ma jednego psa w domu, to ludzie musza pracowac i wyprowadzaja psa powiedzmy 2 razy dziennie, reszte pies kreci sie po ogrodzie lub w domu. I to tylko o to chodzi.[/QUOTE] Myślę Szarotko,że to dobre miejsce a Kizimizi mogłaby odwiedzać często Astusia,bo przecież z Pają w jednym mieście mieszkają:)
-
[quote name='kizimizi']i to jest problem z kazdym dt. Nie ma ogrodzenia an takei psy a przeciez nie o to chodzi zeby w kojcu siedziały. a czy istnieje taka możliwosc zeby u Ciebie pies biegał na lince gdy nikogo nie ma?[/QUOTE] U mnie zawsze ktoś jest,ale psy biegają cały czas luzem,także Asti musiałby byc na tej lince cały czas,bo ja na dzień nie zamykam nigdzie psiaków.A na takiej lince przez cały dzień to z lekka przegwizadne.
-
łoj....mam ogrodzenie z siatki,siatka jest takiej standardowej wysokosci.Kurcze,to może dajcie go do donki,bo u mnie psy sa cały czas na dworze,swoje pomieszczenie do spania mają otwarte,na noc są tylko zamykane.jakby mi zwiał,to bym sie pochlastała:-( Może Donka ma jakis murek,albo inne,lepsze ogrodzenie,bo po siatce psy tez lubia sobie uciec,jak koty łaża po niej.Psy sasiadów tak robią.Moje na szczęście nie
-
330zł z moim wyzywieniem,czekam tez juz na zatwierdzenie papierów w US,także niedługo będę mogła wystawiać rachunki[U].[/U]Kojce dopiero pewnie będa założone bliżej zimy,takze póki co ma przyjechac jeszcze jeden psiak z zabrza i na razie więcej psiaków nie biore.Gdyby Asti przyjechał,to bedzie ich tylko 4
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia świetne,Balbi z jęzorkiem do pasa,takie spacery jej sie baaardzo przydadzą:)Trzymajcie sie dziewczynki:) -
[quote name='kikou']... biedny ten Rediś, nie jego wina że "przyjaciel" człowiek zgotował mu takie piekło, a on sam nie potrafi się z tego otrząsnąć... tak jak u ludzi, niektóre osoby po traumie są w stanie sie pozbierać i żyć normalnie, a inne pozostają skrzywione już do końca swoich dni.... u nas "tradycyjnie", wstaliśmy rano, Rediś przybiegł jak wyszliśmy, nasikał na łózko i uciekł (to niemal rytuał, w sumie muszę prać kołdry jak poszewki co kilka dni) ;) ale! szanuję Rediśka, ma jedną poważną zaletę, nigdy nie wdaje sie w żadne międzypsie konflikty, warczanki i gryzanki, zawsze trzyma sie od tego z daleka... (bo Monguś tak sie rozbestwił, że warczy na inne samce, które choćby przechodzą koło kanapy jak on na niej leż, a leży na niej jakieś 23 godziny dziennie)[/QUOTE] Świetne są te Twoje opowieści Kikou:) Bjutko a moje dole na Redisia i Władzia doszły?
-
PILNE! 9 ratlerków z meliny trafiło do schronu! RADOMSKO
Lionees replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Podniosę w oczekiwaniu na fotki i info,a także na tymczasy dla krasnali... -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Gisic jeśli ktoś zapyta o jego wiek,to powiedz,że ciężko stwierdzić,bo ma dosyć zniszczone ząbki,ale może mieć ok 10 lat i że to zawsze loteria...[/QUOTE] No dokładnie,trzeba go odmłodzić troszku:)Potem wstawie fotki mani i kajtusia;) -
Kizimizi,jestem:)U mnie jest tak.Jeszcze nie mam kojcy w pomieszczeniu i mam aktualnie 2 psiaki z Palucha,sunię i psa,które się zgadzają i razem biegaja i śpią.Jeżeli Asti nie jest agresywny,to mógłby przyjechać,ale jeżeli nie koniecznie lubi inne psiaki,to przerąbane,bo póki co nie mam jak oddzielić psów:shake:.Hotelik nie jest zatłoczony,bo z Astim byłyby 3 psiaki,a docelowo ma ich być 6.
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='kikou']no wlaśnie nie do końca dobrze, zabieg poszedł ładnie ale jajuszki goją sie tak średnio, dość długo były podpuchnięte, w związku z tym pani Wet zdecydowala sie podać mu jeszcze leki przeciwzapalne..... i to niestety wygenerowało dodatkową dyszke... ... na dzień dzisiejszy torebeczka ciągle jeszcze nie idealna ale już prawie dobrze... [B]a dzisiaj Monguś to w ogóle wyskoczył mi na schody i przez taki mały płotek.... i chyc do nieogrodzonej części ogrodu.....aż mnie zmroziło...bałam sie że umknie ale pobiegał chwilke ...i później wrócił sam do domku :) Monguś to bystry nicpoń..[/B].[/QUOTE] Kikouś,a gdzie on by poszedł,gdzie miałby lepiej:loveu:Poszedł pewnie zobaczyć co jest w drugiej części ogrodu i wrócił:)Polatał,polatał i przyszedł....prawdziwy mężczyzna:diabloti: -
PILNE! 9 ratlerków z meliny trafiło do schronu! RADOMSKO
Lionees replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Podniosę...myslcie ludziska kochane nad tymczasami... -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']Balbina wszystkich zjadła a teraz siedzi i się zastanawia, co nam tu napisać :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Dobre,aż się uśmiałam:-D.Znając Balbi mogło tak być,bo ziarłok z niej jest nieprzeciętny:evil_lol: tfu,tfu,wypluwam te słowa...nie zziarła,nie zziarła;) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
kurcze,oby to coś dało,a jak nie no to dalej będe pilnowała "bohatera",coby mu Rambo dupska nie wygryzł,bo on Rambowi,to nie da rady,ale próbować,to próbuje:p Byłam na poczcie,ale pani z poczty nie mogła sie dodzwonić na tamta pocztę.Ale przypuszcza na 99%,że po prostu faktura była nieodebrana.Jeszcze rano polecę,może da rade sie dodzwonić do Warszawy.Ale prawdopodobnie musze czekać na zwrot listu,bo jak dziewczyny nie odebrały,to list do mnie wraca -
[quote name='Gonia13']Ze smutkiem stwierdzam, że też chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć. Rozumiem brak czasu ale jako osoby płacące regularnie na psiaka mamy prawo do informacji o nim. Daleko mi do tego żeby się wycofywać ale coś tu się musi zmienić. Niech psiak tam zostanie - jeśli ta pani sie zgodzi - tylko napiszcie jasno o co chodzi. Goniu,Lidka była w czerwcu na dogo,przecież już dawno mogła cyknąc jedną aktualną fotkę.Jeżeli do końca lipca takowej fotki nie zobaczę,to niestety nie będe płaciła w ciemno,bo póki co tak to niestety wygląda
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Hej,UMilka,żyjecie?:mdrmed: -
YORK 6-tygodni przeznaczony do uśpienia za TM. [*]
Lionees replied to AGA35's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='AGA35']Rokowania dla malucha są bardzo złe. Organy wewnętrzne będą mu rosły natomiast skóra i kości. Dzisiaj o godzinie 20. lekarki z kliniki podejmą decyzję czy da się maleństwo uratować i wyleczyć, czy konieczna będzie eutanazja. Jeśli zapadnie decyzja, że jest szansa na wyleczenie to wtedy w pierwszym poście podamy konto do wpłat na to biedne maleństwo. Ciotki proszę o trzymanie kciuków za maleństwo, oby dało się go uratować :( Matko:-(Kiedys pamietam Oktawia maiła takiego pekinusia Dudusia,tez miał mase wad wrodzonych,organy wewnetrzne rosły,kosci niestety nie chciały:shake:.maluszek zył chyba pół roku,ale były to w wiekszości jazdy po wetach,bo ciągle mu cos było i niestety w końcu odszedł:-( Kurcze,oby w tym wypadku było inaczej... -
PILNE! 9 ratlerków z meliny trafiło do schronu! RADOMSKO
Lionees replied to malagos's topic in Już w nowym domu
O kurcze:shake: