Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Jasne,bardzo chętnie:):) A teraz nasza pięknotka:loveu: na dzisiejszym spacerku:) Opaliś ma łaskotki,poważnie:):D Nasze cudo:loveu::loveu::loveu: Tu był pocałunek z Manią,ale nie zdążyłam go uwiecznić;),ale złapałam chociaż końcówkę:cool3:
  2. [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/7789/pakamera831.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/8231/pakamera832.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3055/pakamera833.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1166/pakamera826.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9691/pakamera827.jpg[/IMG] Świetny z niego jest chłopak,prawda?:loveu::loveu:
  3. Herak,to świetnie,że nas odwiedzisz:loveu::loveu::loveu: Dantusia szykować do drogi?zabierasz go? ale póki co fotki;) Tylko musiały byc pozowane,bo dante jest jak burza,nawet na sekunde nie postoi dłużej,więc trzeba go było przytrzymywać,żeby fotki jako tako wyszły:) [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8934/pakamera823.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/487/pakamera824.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1530/pakamera825.jpg[/IMG] [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1607/pakamera828.jpg[/IMG] Dante i Lady-nierozłączna para;) [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9638/pakamera830.jpg[/IMG]
  4. Znowu śpiewa;) [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1313/pakamera821.jpg[/IMG] Tu z Dante:) [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9638/pakamera830.jpg[/IMG] Zapatrzona w mojego męża jak w obrazek :razz: [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/7789/pakamera831.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/980/pakamera815.jpg[/IMG] Śpiewaczka:cool3::) [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/1296/pakamera816.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/2263/pakamera817.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3545/pakamera818.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7278/pakamera820.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/5350/pakamera809.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/2803/pakamera810.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7913/pakamera811.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/6553/pakamera812.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6883/pakamera814.jpg[/IMG]
  7. [quote name='migdalena']Preparat na kleszcze ,to jedna tubka na miesiąc, zatem jest zabezpieczona na 3. Dobrze, że podajesz arthrofos ,ale ona powinna brać tylko 1 tabletkę. Na ulotce jest dawka,że 1 tabletka na 20kg. Jak rozmawiałam ze swoim wetem, to potwierdził, że jeśli ma dłużej(lub stale) to przyjmować, to należy podawać tylko 1 tab. Dzięki wielkie ![/QUOTE] Ok,już wszystko wiem,dzieki:) A teraz zobaczcie jaka Ladusia jest prześliczna dziewczynka:):loveu: Zdjęcia musiały byc pozowane,bo inaczej nijak nie dało rady zrobic,bo to takie żywe jest to stworzonko,że mój aparat nie nadążał za Lady;) [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4148/pakamera804.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4391/pakamera805.jpg[/IMG] wszystkie gołe miejsca pięknie porastają sierścią:) Jedna strona [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2033/pakamera806.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/1994/pakamera807.jpg[/IMG] Druga strona [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4788/pakamera808.jpg[/IMG]
  8. [quote name='Reno2001']... Póki co siedzę i ryczę,...[/QUOTE] Rycz,mała rycz Płacz maleńka, płacz ....taka Amelka trafia się 1 na milion:mdrmed: Będzie dobrze,Reno:calus: Amelka prędzej czy później znalazłaby domek,a jak widzę,to lepiej że to odbyło sie prędzej,bo byś wpadła po same uszy z miłością do Amelki:cool3: Dziewczynki,a czy nowy domek będzie podawał witaminki i stosował specjalna diete,póki te kosteczki w łapkach się nie wzmocnią?
  9. Dzisiaj Miętusio miał dzień dobroci dla Opalisia i go nie pogonił;):) [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7807/pakamera797.jpg[/IMG]
  10. 19 kilo! No pięknie:loveu: Oj tak,byłam okropna i nieprzejednana w kwestii podjadania:shake:,ale smaczki dawałam:p Balbi schudnij kobitko jeszcze troszkę;)
  11. [quote name='irenaka']Jeszcze jedno, nie uwierzycie, Kaszpirowski do mnie dzwonił i ujawnił następnego pdczytywacza:lmaa:. Renata5:loveu:, masz się ujawnić natychmiast na wątku Patoska:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Wydało się ;)[/QUOTE] Jestem:) Cały czas Was czytam i jest to wątek,który działa na mnie jak balsam:loveu:Dogo robi się coraz gorsze:shake:,ale zawsze jak tu wchodze to humor mi wraca:)Już kilka razy miałam wliźć do Was na bezczela,ale jakoś tak do tej pory nie wlazłam.Aż do dzisiaj;) No więc przybyłam,zobaczyłam i ...zostaję:grins:
  12. [quote name='Gisic87']Aż się nie chce wierzyć patrząc na filmiki że to jest 10 letni pies i jak on fajnie bryka:lol: a co on tak na to szczekanie się uwziął czy po prostu ty Renatko tak na niego działasz:evil_lol:[/QUOTE] Ona tak sobie ze mną rozmawia o życiu i w ogóle;)
  13. Mam 2 króciutkie filmiki z Kajtusiem,zobaczcie,jaki on żywiutki i jaka gaduła;) [video=youtube;qGu0mR9hlQA]http://www.youtube.com/watch?v=qGu0mR9hlQA[/video] [video=youtube;rxlKOX4nvwI]http://www.youtube.com/watch?v=rxlKOX4nvwI[/video]
  14. No i co dalej w związku z psiakami?Tymczasów póki co jak na lekarstwo,a i nie wiadomo czy wydadzą je ze schronu:roll:
  15. [quote name='Ra_dunia'][B]Kizimizi[/B] - co to była za rozmowa, że aż uważasz, że psy pilnie należy zabrać? Proszę napisz, bo musimy wiedzieć. W tej chwili Rudzik i Laps pojadą najprawdopodobniej do [B]Yumanji[/B], ale w tym wypadku musimy poczekać około tygodnia.[/QUOTE] Tu jest co nieco napisane,na ostatniej stronie,ostatni post:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180544-Zastraszony-Asti-ju%C5%BC-w-dt/page96[/URL]
  16. [quote name='Syla']Dziewczyny, ale ja naprawdę dałam im całe zdjęcie.Kurcze, nie umiem zdjęć ucinać ani obrabiać.Pani przyjmującej piesek bardzo się podobał.Mogę tam zadzwonić i zapytać dlaczego tak zrobiono.[/QUOTE] Syla,Kochanie,nikt nie ma pretensji do Ciebie!:loveu: to jasne,że oni,czyli gazeta zawiniła,tylko dlaczego Ciebie o zdanie nie zapytali:mad:Przecież duże pieniądze sie zapłaciło:angryy: i to ciężko uzbierane przez dziewczyny:-(
  17. I na tym zdjęciu widać,że jest malutki,ma króciutkie łapki....pewnie szybciej znalazłby domek,bo małe "lepiej idą",a na tej ucietej fotce,to jest taki nie wiadomo jaki na wielkośc:roll: małpy,no:mad:
  18. [quote name='AGA35']Właśnie zadzwoniła do mnie abrakadabra . Prosiła o przkazanie żę mały niestety musi być poddany eutanazji. :-( szczegóły wizyty dorota opisze jak sie otrząśnie bardzo wszystkim dziekuje za ofiarowaną pomoc[/QUOTE] [*]:-( Przykre,ale dziewczyny uwierzcie,że tak było dla niego lepiej,mimo wszystko:-(
  19. [quote name='Ewanka']Luksusowe warunki ma Opaliś i inne psiaki u ciebie Renatko ... nareszcie znalazłam ten wątek ;)[/QUOTE] Oj Ewanko,niektórzy mają inne zdanie:diabloti: Witaj w moim domu:loveu:
  20. [quote name='ketunia']Maksymalnie za tydzień. Czekamy aż boksy będą gotowe. Macie już hotelik?[/QUOTE] Kizimizi pisała do Donki
  21. [quote name='Ewanka']Renatko, żartujesz??? ... w S. nie ma USG ?????? To zpełnie niewiarygodne ....................... :([/QUOTE] No jest,ale tak jakby go nie było:shake:,to znaczy lekarz jest kiepski.Nie ma co ryzykować,ja do Warszawy jeździłam. Dobra,czekamy na wyniki diagnozy maluszka...
  22. [quote name='Ewanka']Też czekam na diagnozę, oby maluszek był zdolny do samodzielnego życia be bólu ... to chyba główny cel. Też mogę maluszkowi zaoferować DT ... jest u nas na miejscu wet, ale tu jest wieś, wprawdzie gminna, ale ... ;) Do Sochaczewa mam 20km i tam, jak się domyślam, jest lepiej ... to wie nasza kochana Renatka :) ... a może zainteresować sprawą szczeniorka jakąś fundację , żeby pomogła finansować jego leczenie i późniejszą rehabilitację. [B]A propos ... Renatko, musimy koniecznie się spotkać![/B][/QUOTE] :loveu::loveu::loveu: A propos naszych wetów,do takiego maluszka się nie nadają:shake:,przede wszystkim brak nam różnorakiej aparatury,Oktawia jeździła do klinik warszawskich i tam leczyła i ratowała Dudusia U nas nie ma nawet USG:roll:
  23. [quote name='kizimizi']Nie no masakra. O ile w ogole postanowiłam nei komentowac tego co sie w Obornikach dzieje bo nie bylam tam i na oczy nei widzialam całej tej sytuacji, to wlasnie ucialam sobie bardzo "przyjemna" rozmowe z P. Stefanem. Chciałam sie o Astula zapytac nie drążąc tematu i [B]usłyszałam kilka "przyjemnych" słow i ze mam "wyp***".[/B] No nie ma to jak konstruktywna krytyka.[/QUOTE] :crazyeye::angryy: jaki s***:mad:.wielki pan weterynarz....pieprzony:angryy:
  24. Właśnie mój mąż złozył reklamacje na poczcie odnośnie tej faktury co nie doszła.Poczta ma MIESIĄC:-o na rozpatrzenie reklamacji:angryy:
  25. [quote name='kizimizi']No cioteczki prosze sie wypowiadac co sadzicie o proponowanych domkach bo nie moge blokowac meijsca w kolku hotelach na raz. Chciałąbym abyśmy do zdis podjeli decyzje i jak najszybciej zabierali psa[/QUOTE] Kizimizi daj go do Donki,albo do Pai do Wrocka,te 2 opcje są najlepsze moim zdaniem
×
×
  • Create New...