Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Ja nie mam o tym pojęcia,ale popytam i poproszę kogo się da.Narazie w górę psinko!!!!!!!!!!!!!
  2. W górę Iskierko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Góra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. Góra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  5. Do góry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  6. Szukaj domku piesku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. U nas ok!!!!!!!!!!!!!!!!!Lecę dalej pracować na następną łapkę;)
  8. Abi,w górę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. Nie śpij pieniu,w górę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  10. Stefanek w górę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. W górę piesku!!!!!!!!!!!!!!
  12. Tak się udzielałam na tych wątkach,że nawet nie zauważyłam,że mi ŁAPKA się zrobiła :multi:!!!!!!!!!!!!!:bluepaw:!!!!!!!!!!!!!!!!! A Tobiś i inne staruszki są mi teraz tymbardziej bliskie,odkąd mam Prysia.Ale miałam też Kuleczkę-16lat przeżyła [*],miałam ją od 4-tej klasy szkoły podstawowej,bo tata ją przywiózł jako szczeniaka,żebym wreszcie dała sobie spokój z tymi bezdomnymi koło bloku(było ich 15 i tata gotował im jeść w wielkim garu).Kuleczka zrobiła się ''tatusiowa'',a ja dalej karmiłam te 15 psin.Jak Kulka miała cieczkę i rodzice szli do pracy-to 15 ich''odprowadzało'' i wracały pod blok.Jak zamieszkałam u teściów to była Dianka-przeżyła 15lat [*].Tęsknię jeszcze za nią(i za Kuleczką też bardzo,mimo,że nie ma jej już11lat,Dianki 2 lata)Rambuś chyba jeszcze bardziej tęskni do Dianusi,bo to była jego pierwsza i jedyna miłość,bardzo odwzajemniona.Dlatego los staruszków jest mi bliski.Oby znalazły domki.
  13. Hej,psinko.W górę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. Jesteśmy z Wami dziewczynki i ze staruszkami-Renata i Prysio;)
×
×
  • Create New...