Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Piękności,niech ktoś da Ci domek!!!!!!!!!!!!!!!
  2. Witaj piesiu,może by tak spacerek?
  3. Lionees

    Ozzy - Pozegnanie

    Ozzy dla Ciebie psinko [*] [*] [*] :-( Po raz kolejny...
  4. Żabciu na górę!!!!!!!!!!!
  5. Pięknotko w górę!!!!!!!!!!!
  6. Sreberko moje w górę!!!!!!!!!!!!!!
  7. Biegnij po domek Emilku!!!!!!!!!!!!!!
  8. Asieńko odwiedzam te bidy,bo inaczej nie mogę już pomóc.Niech chociaż wyżej podskoczą.Buziaczki Szrekuniu,jesteś troszkę podobny do Prysia.:loveu:.
  9. Z tego co czytałam,Figa zaginęła spod Tesco.OK.Wszystko się może zdarzyć,ale mimo wszystko ja nigdy nie zostawiam psa pod sklepem(Figa była tam ponoć półtorej godziny!!!),bo zawsze może przyplątać się jakiś dekiel,co odwiąże psa i pogoni.Dlategoteż Dolores jeżeli Zuzia zostanie u Ciebie,to nie zrób tak po raz kolejny.Wiem,że to ułatwia życie,bo i pies na spacerze i zakupy zrobione,ale ludzie są okrutni i sama masz przykład po Fidze,że ludzie nie zastanawią się,że potem człowiek tęskni za psem, a pies za człowiekiem.
  10. Łapeczki do góry!!!!!!!!!!!!!!!!Czemu ludzie chcą tylko zdrowe,młode piękne??
  11. Do góry kawalerze!!!!!!!!!!!!!1
  12. O mój Boże,widzisz i nie grzmisz!:angryy:
  13. Słodki psinko na górę!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...