Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='agusiazet']A czy dysponujecie dowozem suczki?[/quote] No wreszcie ktoś jest:multi:!
  2. Qrna!!!Sama jestem na tym wątku,czy co:crazyeye:??
  3. Może zmieńcie tytuł np:"SOS Łódź...." Tamci tak mieli i pomogło.Trzeba się chwytać wszystkiego!!!!!!!!!!!
  4. Dołożę się!!!!!!!
  5. Może jednak przeczyta to jakiś DT?Jeżeli nie jest za późno...:-(
  6. Chyba nikt z nas nie umie...:-(.Bez DT dziewczyny się poddadzą,bo cóż innego będą mogły zrobić:shake: :placz:!!!
  7. [quote name='Renata5']No właśnie!!!W przypadku tej dogomaniaczki,to inna dogomaniaczka wynajęła jej mieszkanie-ciasne,ale psy i koty mogła wziąść.W przypadku KWL część jego psów poszła chyba do tymczasów.Wszystko rozegrało się w kilka chwil![/quote] Tylko,że dogomaniaczka była z Krakowa,a KWL z Wa-wy.Czy Łódź stanie na wysokości zadania i pomoże-nie wiem:shake:
  8. [quote name='pixie']Karilko trzeba zmienic tytul na ALARM DLA INKI! nie ma domu! czy cos w tym rodzaju.. i podrzucac no i ze LODZ![/quote] Popieram!!Czasu jest więcej niż MAŁO!!!
  9. Cudeńka!!!!!!Wszystkie:loveu:!!!!!!!!!!Pomyślcie o tymczasie płatnym!Sprawa cholernie pilna!!!!!!!!
  10. [quote name='Karilka']Mieszkanie mam znalezione, bardzo sie ciesze, ze chociaż to sie udało szybko znaleźć.Wymóg: jeden pies a najlepiej wcale. Mam ich 3. Inka MUSI ZNALEŹĆ dom lub COKOLWIEK. Iwaś tymczasowo zostanie z moją mama (pracuje po 10 - 12 godzin:placz:) Dolar zamieszka ze mną... Napisałam już do malawaszki, że potrzebuje dobrego domu dla MOJEGO psa. Moze coś sie znajdzie bo pies 12 godzin sam w domu to jest jakieś nieporozumienie. Do tego bez wybiegania... + częste delegacje paro dniowe... To jest krzywda...[/quote] No właśnie!!!W przypadku tej dogomaniaczki,to inna dogomaniaczka wynajęła jej mieszkanie-ciasne,ale psy i koty mogła wziąść.W przypadku KWL część jego psów poszła chyba do tymczasów.Wszystko rozegrało się w kilka chwil!
  11. Aż się boję tu zaglądać:shake:.
  12. Dziewczyny nie róbcie tego:placz:!!!!Q... MAĆ,że ciocia musiała akurat teraz wyjechać.Nie mogę NIC zrobić.Muszę czekać,a i tak nie wiem,czy nie na darmo:placz:.Tak bardzo bym chciała,żeby ją wzięli.Ale do października,to suni może już nie być:placz:.Jezuuu!!!Jaka jestem bezradna,a tak bardzo chciałabym pomóc!!!
  13. [quote name='Wyjątek'][COLOR=royalblue][B]Możesz przybliżyć temat? :cool3:[/B][/COLOR][/quote] KWL i jeszcze jakaś dogomaniaczka(sorki zapomniałam imienia)stracili dom(z powodu wypowiedzenia przez osoby,które im wynajmowały)praktycznie z dnia na dzień!Efekt-wielka akcja na dogo w poszukiwaniu domów dla nich i dla zwierząt.Efekt-domy się znalazły,dogomaniaczka przeprowadziła się z całym "inewntarzem",natomiast nie doczytałam już czy KWL wziął ze sobą psy,ale dom dla niego był.Przypuszczam,że wziął też psy,a jeżeli nie,to napewno nie poszły do schronu.Był ten wątek w sierpniu.Także POMÓŻMY też Karilce i Ince!!!!!!!
  14. Trzymaj się dziewczyno!!!Może zrzutka na płatny tymczas,albo hotelik,jeżeli nie ma innego wyjścia?Przecież ta psina nie może iść do schronu!!!!!!!!!!!!!!!!W razie co to się dokładam!!
  15. Dziewczyny-Pomocy!!! KWL i inna dogomaniaczka,którzy byli w podobnej sytuacji-otrzymali pomoc prawie natychmiast! Pomóżcie też Karilce!!!
  16. Coś wiadomo?W razie co,to też się dokładam do hoteliku!!!
  17. A jak wchodzę na inne wątki,gdzie robiłam wpisy,to one tam są.Tylko na Prysiu nie ma:mad::bad-word:.Nic tylko ...:2gunfire: to dogo!!!
  18. Przygarnęłam schroniskowego staruszka baardzo chorego na serce.Często kasłał,był apatyczny,nie chciał jeść.Wet dał mu Vetmedin,Enarenal i Furosemid,wszystko 2xdziennie po 1 tabletce.Po kilku dniach zrobił się nie ten sam pies.Nie kaszle,zachowuje się jak młodziak,a ma około 13 lat!Jeżeli jeszcze nie próbowałaś to polecam.W wypadku mojej psiny pomogło leczenie,chociaż wet od razu powiedział,że z takim słabym sercem,to on ma dni policzone.Wprawdzie leki bierze dopiero niecały miesiąc,ale poprawa-kolosalna!
  19. Dziewczyny co jest do Q..Y NĘDZY:angryy:!!!Od strony 45 czyli odkąd zaczęłam pisać posty NIE MA ANI JEDNEGO MOJEGO WPISU:angryy:!!!Wykasowały się,czy co:angryy:?Da się to jakoś naprawić?Wy też nie macie moich wpisów,czy tylko u mnie ich nie ma:placz:?Po tym szaleństwie z dogo tak się stało:comp26:!!!Dopiero są wpisy od strony 61 od popołudnia,jak dogo zaczęło chodzić!(miałam problemy 2 dni)
  20. Witaj Szrekuś!W górę!!!
  21. Dla Ciebie ślicznotko :-( [*] :-(
×
×
  • Create New...