Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Ewcia starsi mają pierwszeństwo,więc zapraszam na górę,bądź pierwsza i szukaj domku!
  2. [quote name='matinestka']bossski PUNIO tylko i wylcznie do obsypywania wyżej wymienionymi płatkami róz, czerwonymi dywanami itp . :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :bluepaw:[/quote] jakbyśmy go zaczęły obsypywać czerwonymi dywanami,to cieniutko Orzeszka widzę,oj cieniutko...:evil_lol:
  3. A Kacperek z kolegą tak pięknie wypatrywali domku:shake:...i nic z tego:-(
  4. No to nie tak całkiem na goło:cool3:.A najlepiej,żeby wreszcie ten domek się znalazł:roll:
  5. A byłaby możliwość chociażby wystrzyżenia tego filcu w schronie?Faktycznie,pogody teraz do doopy,wilgoć w powietrzu i taki mokry wiecznie filc,to nic dobrego:shake:
  6. No ale 7,czy 15-lat,to domek i tak potrzebny.Kto przygarnie słodziaka?
  7. Zaczęłam czytać wątek przez przypadek i tak się wciągnęłam,że siedziałam przy nim z 1,5 godziny.Także muszę zobaczyć nowe zdjęcia Dzieciaka,bo NIE POPUSZCZĘ:mad::diabloti:
  8. Aż dziwne,że on ma 15-lat,ma takie "młode"ząbki
  9. Przeczytałam wątek od deski do deski!Ulaa jesteś super!macie może nowe fotki Dziecka?Zmienili jej imię,czy została Bianką?
  10. [quote name='Mysia_'] [IMG]http://i485.photobucket.com/albums/rr220/Mysia_/DSCF8590.jpg[/IMG][/quote] Proszę mi natentychmiast(to tak po naszemu:razz:) powiedzieć jak mają na imię te dziewczynki?Jak nie tu to na pw.Ta ślicznotka,która trzyma Szreka,wiozła mi Prysia do Wa-wy!A drugiej ślicznotki nie kojarzę:roll:.
  11. Hii,no to pewnie same dogomaniaczki by zostały na tym świecie:razz:
  12. Jakby miał swojego aniołka,co by go tulił głaskał i szeptał do ucha,że bardzo go kocha,to na pewno by walczył.A tak...pewnie przyjdzie mu odejść w zapomnieniu,samotności,po cichutku...jakie życie taka śmierć:-(
  13. No niestety nikt oprócz nas tutaj nie zajrzał:-(.A zatem czekamy do czwartku...
  14. Nie mogę już...po prostu pewne rzeczy mnie przerastają:-(:shake:
  15. Sunie podobno do końca swoich dni mają cieczkę.Co do hormonów,to pewnie opiekunka Sati nie zgodziłaby się,ponieważ Sati jest starowinką,prawdopodobnie z chorą wątrobą,więc nie wiem czy hormony byłyby wskazane w jej stanie.A może takie starsze samczyki nie pałają już taką wielką miłością do suń w cieczce?Nie wiem.Nie mam na razie kojca,więc ciężko byłoby mi oddzielić psiaki nawet na te kilkanaście dni,ponieważ Sati będzie chodziła luzem.Może znajdzie się jakiś domek?
  16. A co tak cichutko było dzisiaj u Ciebie Ewuniu:shake:
  17. Przypomnij o sobie owieczko!
  18. :placz:Baardzo mi go żal...kto może Przygarnąć psinę z jajeczkami,no kto?:modla:
  19. Jeszcze raz poprosimy o domek:modla:
  20. No to ja poprawię,bo niedługo doopka mu tak urośnie,że nie damy rady go podrzucać.Mam nadzieję że do tego czasu znajdzie domek i nie będziemy musiały go "dźwigać":evil_lol:
  21. A może znajdzie się chętny domek dla staruszka? On jest taki biedniutki:placz:
  22. Dzisiaj podobno są imieniny wszystkich buldożków francuskich...biegaj szczęśliwy ze swoimi koleżankami [*]:-(
  23. [quote name='jusstyna85']dzięki Agat aukcje obejrzało już ponad 1260 osób...[/quote] Oby tylko przyniosło to domek Moruskowi...
×
×
  • Create New...