Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Aż boję się zapytać jak Antoś przetrwał noc?
  2. [quote name='karol1234'] Zalezy mi na skontaktowaniu sie z osobą która go posiada.[/quote] Luka powinna niedługo zajrzeć na dogo,bo ona chyba ma kontakt z osobą,która ma teraz psiaka.Napisz do niej na pw,to jak wejdzie na dogo,to od razu będzie wiedziała,że chcesz się z nią skontaktować
  3. [quote name='luka1']A ja ich nie potępiam. Są sytuacje kiedy trzeba podjąć decyzję - zapewniam was dla nich była to trudna decyzja. Jedno co mogli zrobić to postarać sie by pies trafił w odpowiedzialne ręce -chyba trafił. Czy mogli odejść? - sama ich wypedziłam bo scena była mocno tragiczna.[/quote] Jeżeli oddawali psa z rozpaczą,to tym bardziej będzie im się śnił po nocach.Szkoda psa,ale w takiej sytuacji szkoda też ludzi.A nie brali pod uwagę,że sytuacja któregoś z nich się na tyle wyklaruje,żeby za jakiś czas wziąźć psinę spowrotem?Może o tym nie pomyśleli,a może pomyśleli i stwierdzili,że to nierealne?Tak,czy siak dom dla psa potrzebny.
  4. Mysiu,jesteś jego Aniołem w schronisku:loveu:.Czekamy z niecierpliwością na wyniki badań
  5. No to wyobraźcie sobie teraz,co czuje sunia-ich mamusia.Po tylu dniach,po tylu szczeniorkach,to mleko chyba będzie jej uszami wychodzić:shake:,a jak bardzo za nimi będzie tęsknić:-(.Suni żal,okropny żal...:shake:
  6. Pixie,chyba czytasz w moich myślach...dokładnie o tym samym myślałam:shake:
  7. [quote name='luka1']Miczel jest sliczny, ale bardzo chciał iść za swoją rodziną.[/quote] Jak ona/on mogli tak po prostu odwrócić się i odejść zostawiając swją psinę,te oczki ,które błagalnie patrzyły nie wiedząc co się dzieje...:-(Niech ta psina śni im się do końca życia,niech wyrzuty sumienia dręczą ich dzień i noc.Tego im z całego serca życzę:angryy::angryy::angryy:
  8. Okropne wieści...:placz:Oby przeżył noc,jak on taki poddany jest i słaby.Ale co dalej?:shake:
  9. Ale chodzi o to,że oni nie mają i dlatego proszą o pomoc w zakupie. Dobrze zrozumiałam,o to chodzi?
  10. Dziewczynki wiadomo już coś o Szreku?
  11. Kto może pomóc maluchowi?:placz:
  12. A może jakieś imię dla psiny?Przecież nie może być taki bezimienny... Walmy propozycje:razz: Ja proponuje : Aster.No bo i jesienią znaleziony,i ma takie rude, futerko,zupełnie jak listki jesienne,a Astry to właśnie takie piękne jesienne kwiatki. Kto da inne propozycje imienia?Piszcie dziewczyny! A może on ma już imię?:roll:
  13. A może od bierzmowania...albo wogóle witamy wszystkich,którzy lubią to imię;).A jak nie lubią tego imienia,to i tak zapraszamy na wątek,bo piesio jest kochany i trzeba mu pomóc znaleźć domek.
  14. Trzymam kciuki za domek:thumbs:
  15. Baardzo się cieszę,że psiaki doszły do porozumienia i dziękujemy za domek dla jamniorka:loveu:
  16. Psy wysikane i wylatane,objad się robi,z psiną nie jest chyba tak tragicznie,nawet piękne słonko wyszło zza chmur.Może to dobry znak dla Niuniusia?
  17. Dowiedzcie się jaką dawkę leku przyjmuje Reks i ile u was kosztuje jedna kapsułka.Jeżeli ceny leków są różne w różnych miastach,to może u nas będzie taniej i wtedy bym Wam wysłała
  18. Trzeba watek rozpropagować,bo jak na razie niewiele osób tu zajrzało:shake:,a Antoś nie ma za wiele czasu:-(
  19. Dorośli ludzie się rozstają i jak zawsze najbardziej cierpią przez to dzieci i zwierzęta.Żal psiny,bardzo żal...:shake:
  20. A ja zamiast wziąźć się za robotę w domu,to siedzę jak ta gupia przed kompem,bo nie mogę na niczym się skupić.Obiad nie ugotowany...psy nie wysikane...:shake: Najwyżej w domu zjedzą dziś na sucho,obiad ugotuję na kolację,nic to:roll:. Ale z psami muszę lecieć...
  21. Madziu,słońce próbuj aż do skutku,może w końcu Mysia odbierze i dowiemy się co i jak,bo mnie to już prawie nerwy zeżarły:shake:
  22. Cholerne posty:angryy:-skaczą! On jest w Zabrzu
  23. Z tego co wiem,to tak.Mysia do niego chodziła i się nim opiekowała
×
×
  • Create New...