-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ewciu kolejny dzień bez domku...:-( -
Aż boję się zapytać jak Antoś przetrwał noc?
-
Sochaczew - BARDZO PINE - bigel z rozdartm sercem MA DOM
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='karol1234'] Zalezy mi na skontaktowaniu sie z osobą która go posiada.[/quote] Luka powinna niedługo zajrzeć na dogo,bo ona chyba ma kontakt z osobą,która ma teraz psiaka.Napisz do niej na pw,to jak wejdzie na dogo,to od razu będzie wiedziała,że chcesz się z nią skontaktować -
Sochaczew - BARDZO PINE - bigel z rozdartm sercem MA DOM
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']A ja ich nie potępiam. Są sytuacje kiedy trzeba podjąć decyzję - zapewniam was dla nich była to trudna decyzja. Jedno co mogli zrobić to postarać sie by pies trafił w odpowiedzialne ręce -chyba trafił. Czy mogli odejść? - sama ich wypedziłam bo scena była mocno tragiczna.[/quote] Jeżeli oddawali psa z rozpaczą,to tym bardziej będzie im się śnił po nocach.Szkoda psa,ale w takiej sytuacji szkoda też ludzi.A nie brali pod uwagę,że sytuacja któregoś z nich się na tyle wyklaruje,żeby za jakiś czas wziąźć psinę spowrotem?Może o tym nie pomyśleli,a może pomyśleli i stwierdzili,że to nierealne?Tak,czy siak dom dla psa potrzebny. -
Śmietnikowe szczeniątka... Panduś w domu, trzymamy kciuki!
Lionees replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
No to wyobraźcie sobie teraz,co czuje sunia-ich mamusia.Po tylu dniach,po tylu szczeniorkach,to mleko chyba będzie jej uszami wychodzić:shake:,a jak bardzo za nimi będzie tęsknić:-(.Suni żal,okropny żal...:shake: -
Sochaczew - BARDZO PINE - bigel z rozdartm sercem MA DOM
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']Miczel jest sliczny, ale bardzo chciał iść za swoją rodziną.[/quote] Jak ona/on mogli tak po prostu odwrócić się i odejść zostawiając swją psinę,te oczki ,które błagalnie patrzyły nie wiedząc co się dzieje...:-(Niech ta psina śni im się do końca życia,niech wyrzuty sumienia dręczą ich dzień i noc.Tego im z całego serca życzę:angryy::angryy::angryy: -
Okropne wieści...:placz:Oby przeżył noc,jak on taki poddany jest i słaby.Ale co dalej?:shake:
-
Ocalony od strzykawki z chorym sercem - DŻEKI ZA TM:(
Lionees replied to Helga&Ares's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale chodzi o to,że oni nie mają i dlatego proszą o pomoc w zakupie. Dobrze zrozumiałam,o to chodzi? -
SZREK- młody i wesoły psiak z Zabrza MA DOM
Lionees replied to sara_rokitnica's topic in Już w nowym domu
Dziewczynki wiadomo już coś o Szreku? -
Kto może pomóc maluchowi?:placz:
-
A może jakieś imię dla psiny?Przecież nie może być taki bezimienny... Walmy propozycje:razz: Ja proponuje : Aster.No bo i jesienią znaleziony,i ma takie rude, futerko,zupełnie jak listki jesienne,a Astry to właśnie takie piękne jesienne kwiatki. Kto da inne propozycje imienia?Piszcie dziewczyny! A może on ma już imię?:roll:
-
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A może od bierzmowania...albo wogóle witamy wszystkich,którzy lubią to imię;).A jak nie lubią tego imienia,to i tak zapraszamy na wątek,bo piesio jest kochany i trzeba mu pomóc znaleźć domek. -
Trzymam kciuki za domek:thumbs:
-
Baardzo się cieszę,że psiaki doszły do porozumienia i dziękujemy za domek dla jamniorka:loveu:
-
REKS Z CHORYM SERCEM.Pilnie DT I PIENIĄDZE NA LEKI. JUŻ W DOMKU
Lionees replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Dowiedzcie się jaką dawkę leku przyjmuje Reks i ile u was kosztuje jedna kapsułka.Jeżeli ceny leków są różne w różnych miastach,to może u nas będzie taniej i wtedy bym Wam wysłała -
Trzeba watek rozpropagować,bo jak na razie niewiele osób tu zajrzało:shake:,a Antoś nie ma za wiele czasu:-(
-
Sochaczew - BARDZO PINE - bigel z rozdartm sercem MA DOM
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dorośli ludzie się rozstają i jak zawsze najbardziej cierpią przez to dzieci i zwierzęta.Żal psiny,bardzo żal...:shake: