-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Iwonko,dogomaniaczka Drina(nie znam jej) oferuje dt płatny dla jednego psa.Może warto się zapytać?Psiak mieszkałby w domu,więc warunki wydaja się być idealne.Drina ogłasza się na domach tymczasowych.Zerknij tam.
-
REKS Z CHORYM SERCEM.Pilnie DT I PIENIĄDZE NA LEKI. JUŻ W DOMKU
Lionees replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Reksia,macie już leki dla psiny? -
Depresja= Apatia, Smutek I Żal Staruszek Ze złamaniem-MA DOM
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A co tak cichutko u Moruska?Zapomniało się cioteczkom,co:mad: -
Niestety nie mogłabym odseparować psiaka i suki,bo Sati będzie chodziła luzem,a upilnować tez nie dam rady:shake:
-
Maleńki Dinuś JUŻ SZCZĘŚLIWY, BO MA DOM!-Olsztyn
Lionees replied to Jagoda1's topic in Już w nowym domu
Kto pokocha słodziaka? -
Sati jest tez starowinką i bez szans na sterylkę,a nie chciałabym zostać "babcią".
-
Powiem Ci szczerze,że ja mam właśnie takie psy u siebie.Stare,chore,nie mające szans na życie w schronie,ani na adopcję.Nie wiem co będzie jak zaczną odchodzić,ale będę miała świadomość,że w tych ostatnich chwilach miały kogoś kto je kochał,kto tęskni i płacze za nimi.Ciężko mi będzie w takich chwilach,baardzo ciężko:-(:shake:
-
Mój post był raczej stwierdzeniem faktów,a nie propozycją,ponieważ pies i suka bez sterylki,to nie za dobre połączenie.A jeżeli uważasz,ze psiak na podwórku ma mniej miłości i serca niż ten w domu,to się mylisz.Trzymam kciuki za to,żeby psiak znalazł TYMCZAS Z WIELKIM SERCEM
-
[quote name='lolka']DT potrzebny na gwałt :modla:[/quote] :hmmmm:hmmm,ciekawa propozycja...:evil_lol::diabloti:
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Oj Ewuniu...codziennie tu zaglądamy,a Ty cały czas bez domku:-(:shake: -
Czekam na Ciebie Satuniu:loveu:
-
Do mnie przyjezdża Sati na taki właśnie dożywotni płatny tymczas.Niestety mogłabym mu tylko zaoferować ciepłą budę,bo w domu mam już 5,a zaraz będę miała 6 psów i nie dam rady trzymać go już w domu:shake:.Sati jest niestety niewysterylizowana,przypuszczam,ze on też nie jest wykastrowany,wiec chyba nic z tego...a mogłyby sobie razem mieszkać,byłoby im raźniej
-
A jaki jest przybliżony wiek suni?
-
2 WRAKI uratowane z CELI ŚMIERCI- wszystkie mają DOMY
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Seaside']tylko na to są potrzebne miejsca w DT lub hoteliku....[/quote] I niestety-PIENIĄDZE:shake: -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']To norma u psów, mój też wcina trawę żeby sobie wyczyścić żołądek a potem wymiotuje, że ulala :mad: [/quote] Jak jeszcze mieliśmy Diankę,a mój młodszy syn miał 3-4 latka,to wiele razy widział jak Diana wcinała trawę,w końcu któregoś razu nie wytrzymał,podszedł do niej i z przejęciem powiedział:"Diana nie jedz tyle trawy,bo krową zostaniesz":p. Życzę wam Kinguś dużo zdrówka:calus: -
Żeby go jakiś Anioł uratował,to psiak musi być cały czas wysoko!
-
Piekny czarny labrador z rodowodem pilnie szuka domu! ma dom
Lionees replied to Scheila's topic in Już w nowym domu
[quote name='Scheila']Jego pan stwierdził,że nie chce już tego psa [/quote] :crazyeye:Pojeb...ło go,czy co.Nie mam słów na ludzi:shake::mad:.Możemy liczyć na zdjęcia? -
Piesiu kto się ulituje nad Tobą:placz:
-
Zabawy ciąg dalszy:razz: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8186/zdjcie0690mb9.jpg[/IMG] Perła gania jak szalona,aż jej się ogon prostuje w biegu:diabloti: [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/8366/zdjcie0697vd9.jpg[/IMG] A tu dziewczyny razem,coś ciekawego w trawie wywąchały,albo słuchają co w trawie piszczy:cool: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8614/zdjcie0688sp5.jpg[/IMG]
-
Felka kocha i Prysia i Rambusia,także cężko stwierdzić,który jest jej "chłopakiem":evil_lol:.A gdybym wzięła gapę na spacerek,to na bank bym bez gapy wróciła.Zaraz stado kotecków nie wiadomo skąd by się zleciało,ale wiadomo,czym by się to dla gapy skończyło:shake: A teraz dzisiejsze fotki [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/5093/zdjcie0693qj9.jpg[/IMG] A to rutynowe zdjęcie-codzienność Feli [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/9261/zdjcie0689vb6.jpg[/IMG] Zabawa z Perełką [IMG]http://img380.imageshack.us/img380/4020/zdjcie0695bq2.jpg[/IMG]
-
2 WRAKI uratowane z CELI ŚMIERCI- wszystkie mają DOMY
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Podnoszę i czekam na nr konta -
Podniosę maluszka,domek potrzebny!!!