Teraz jest w szpitaliku,za 2 dni idzie do boksów!Psy go zagryzą,bo on warczy na inne psy,ze strachu,ale warczy.Obija się o ściany,chce gryźć wszystko co go niechcący nawet dotknie,także nie wyobrażam go sobie w boksie z psami:placz:.Może ktoś mógłby pomóc?A może go uśpić.Lepsze to od zagryzienia:placz:.Pomóżcie chociażby radą!!!