Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Bajtusiu pokazuj się psinko!Boszszsze,11 lat w schronisku:placz:
  2. Bukieciku,co tak cichutko u Ciebie:shake:
  3. No to podnosimy panią kropkowaną,jakkolwiek wygląda;)
  4. [quote name='Pianka']Lek który teraz Reks dostaje nic nie daje:-( Vetmedin musiałby dostawać 3 razy dziennie, co daje jakies 250 zł na miesiac:-( Nie mamy tyle kasy:-( [/quote] Vetmedin tyle kosztuje:crazyeye:?Mój Prysio bierze 2xdziennie i płacę 90 zł na miesiąc za ten lek.Czyli jeden proszek kosztuje 1,50 zł.Dla Reksa miesięczna kuracja kosztowałaby zatem 135 zł na miesiąc!Jeżeli u Was Vetmedin jest taki drogi,to prześlijcie mi 135 zł,a kupię u siebie i Wam wyślę
  5. Przypominamy się ślicznochu!!!
  6. Witaj kropeczko! NIECH KTOŚ JĄ POKOCHA:placz::modla::modla::modla:
  7. Też będę do niego zagladać.Cudny piesio:loveu:
  8. Jak strasznie długo nikt nie zaglądał do suni:shake:.Trzeba to koniecznie nadrobić;)
  9. Jamniorko trzymaj się saamej góry!
  10. Podniosę psiaka chociaż:-(
  11. Nie liczy się ilość,ale efekt:razz:
  12. Zapewniam Cię Justynko,że daje,daje...:razz:
  13. [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/4710/zdjcie0633fx9.jpg[/IMG] [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/3656/zdjcie0630rv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5851/zdjcie0640lo4.jpg[/IMG]
  14. Przed chwilką wróciłyśmy z dworu i mamy sesje zdjęciową:p [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/9999/zdjcie0627rw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/6740/zdjcie0626ln9.jpg[/IMG] [IMG]http://img370.imageshack.us/img370/4278/zdjcie0621fk4.jpg[/IMG]
  15. Widać jaka bije z niej dobroć i łagodność,baardzo mi jej szkoda,ale jak większość tutaj jestem zapsiona,mam 5 sztuk w domu i nie dam rady:shake::-(.Chyba jedyna nadzieja,to ogłoszenia Tosiu,a może załóż jej wątek,może czterem się nie poszczęściło,a do niej właśnie uśmiechnie się szczęście?W schronie jej nie widzę,ona jest zbyt delikatna i uległa,nie da sobie rady:placz:
  16. Ona się wszystkim baaardzo podoba:loveu:
  17. Ewcia,już południe-pokazujemy się światu!!!
  18. Tosiu jak sunia nie ma własnego wątku,to wklej zdjęcia tutaj,ona nie ma czasu czekac,a zawsze ja ktoś zobaczy
  19. Tak,ale nie przeszkadza mu to i nie jest groźna.Przyjechał już do mnie z przepukliną
  20. Czy nikomu nie podobały się zdjęcia na poprzedniej stronie,coo?:mad:.No to proszę popatrzeć na to:
  21. To niedobrze:shake:,strasznie mi go żal,ale mam 5 w domu i nie dam rady na jeszcze następnego:placz:
×
×
  • Create New...