Widać jaka bije z niej dobroć i łagodność,baardzo mi jej szkoda,ale jak większość tutaj jestem zapsiona,mam 5 sztuk w domu i nie dam rady:shake::-(.Chyba jedyna nadzieja,to ogłoszenia
Tosiu,a może załóż jej wątek,może czterem się nie poszczęściło,a do niej właśnie uśmiechnie się szczęście?W schronie jej nie widzę,ona jest zbyt delikatna i uległa,nie da sobie rady:placz: