Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Oj Michałku,tak bardzo bym chciała,żebyś znalazł domek,no ale my możemy tylko podnosić Cię w górę:shake:
  2. A może znajdzie się jakaś zaufana osoba,która nie ma pracy,a mogłaby poświęcić swój czas na doprowadzenie psiny do "stanu używalnosci''?Może złożyłybyśmy się i poświęciły jakieś200-300zł dla tej osoby,coś na zasadzie domu powiedzmy tymczasowego płatnego?Do tego osoba ta miałaby też fundusze na leczenie...Nie wiem,tylko coś takiego przychodzi mi do głowy.Może to jedyny sposób na ocalenie mu życia i wzięcie go ze schronu,bo tam przecież długo nie może zostać.A jemu do wyzdrowienia najbardziej potrzeba człowieka na stałe,a nie tak jak do tej pory-na chwilę.Może ktoś ma w swoim otoczeniu taką właśnie niepracującą osobę,jakąś ciocię,znajomą,sąsiadkę,mogącą poświęcić swój czas i serce Asterkowi?Popatrzmy,popytajmy się,a może...
  3. No sati,kobitko wszyscy na Ciebie czekamy,ciekawe,czy Ci się u nas spodoba.Prysio nie narzeka,dziewczynki krężelowskie też nie mruczą,więc mam nadzieję,że Ty również się szybciutko zadomowisz.Już ja się o to postaram;)
  4. Ewuniu niziutko się znalazłaś:shake:.Wracaj na górę kochana sunieczko!
  5. :hmmmm: niby już jest po święcie,no ale czekamy dalej na mamusie:loveu:.Tymczasem wracaj Michałku na górę!
  6. A tu jak zwykle szalona Perełka:loveu: [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/9157/zdjcie0740cn7.jpg[/IMG] I szalone zabawy dziewczyn:loveu: [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/1250/zdjcie0745kp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/1743/zdjcie0735tf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8995/zdjcie0726yr2.jpg[/IMG] Od tyłu też jesteśmy piękne:razz: [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4415/zdjcie0723ay8.jpg[/IMG]
  7. No to czas na dzisiejsze fotki:loveu: [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/9310/zdjcie0743vs2.jpg[/IMG] Jestem piękna Fela,szukam przyjaciela;) [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/7082/zdjcie0739pn7.jpg[/IMG] A to mój piękny uśmiech:loveu: [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7559/zdjcie0741vv4.jpg[/IMG]
  8. A tu dla wielbicieli Prysiowego pycholka;) A tu nosek od wewnątrz:p
  9. Moje Słonko kochane:loveu: A tu mój mąż po pracy se kimnął,a psy razem z nim.Az się łóżko rozsunęło,bo nie mogli się zmieścić:p
  10. :-(:-(:-( [*] [*] [*]:-(:-(:-(
  11. Byłoby super:multi:.Trzymam kciuki za ten transport!
  12. Mysia ma rację.Najlepiej,gdyby Asterek mógł zamieszkać blisko Zabrza.Ja mieszkam 50km od Wa-wy,wiec pociąg tym bardziej odpada,ponieważ nie jest to pies chodzący,a do tego ślepy i wątpię,żeby ktoś dał radę go nosić z pociągu do pociągu,potem tłuc się z nim na rękach po autobusach,albo dźwigać go w klatce-mimo,że pewnie nie za dużo waży,ale jednak jest to parę godzin w podróży.Po prostu byłaby to męczarnia dla człowieka i dla psa.Zadecydujcie,co będzie dla niego najlepsze.
  13. Madzia,xxxx52 chce go zaadoptować,ale mieszka w Niemczech.Kikou jedzie za 2 tyg do Niemiec.Może dałoby rade to połączyć i zawieźć Antosia?
  14. Dziewczynki,jak się czuje nasz psiaczek?Wie któraś coś?
  15. [quote name='kinga-kinia'] znajomi mnie straszą ze może mieć alergie na zwierzaki ale jak to możliwe skoro ma ze zwierzętami od urodzenia do czynienia...[/quote] Alergii można się nabawić w każdej chwili,niezależnie od wieku człowieka i bez względu na to,czy kontakt z alergenem mieliśmy "od zawsze",czy po raz pierwszy w życiu.Także Patrysia może mieć alergie na sierść,aczkolwiek nie musi.
  16. A ile potrzeba Dropsikowi pieniążków na "już".Ma on jakiś dług?
  17. [quote name='kikou']planowali na dzisiaj.... [/quote] :eek2::placz:.....
  18. [quote name='Beata19']TO NIE JA:oops: POCHWAŁY DLA MAJGI[/quote] No tak...spodziewałam się tego,bo znowu oczy zaszły mi łzami:roll:. Majga! odkupujesz mi klawiaturę,bo od czytania Twoich tekstów jest już cała zalana łzami:p
  19. No właśnie tego nie wiemy:shake:.Jedynie iwa77 i ulvhedinn są w temacie Antosia i musimy na nie poczekać,aż przyniosą jakieś wieści...
  20. Odpisz mu niech zadzwoni do Ciebie.Czasami po głosie i po rozmowie możemy ocenić jaką wartość przedstawia człowiek.Oczywiście nieraz jest to mylące,ale spróbować warto...
  21. Wczoraj po południu byłam z doskoku na dogo,a teraz właśnie miałam zawitać do naszego Michałka.Czyżbyśmy tylko my dwie o nim pamiętały?:shake:
  22. [quote name='Fredzia:)']tak siedzi w 16 [/quote] Właśnie zdawało mi się,że na zdjęciu odnośnie innego psiaka(mającego też swój watek)widziałam Dropsika:shake:.Z tego co słyszałam,to 16-stka nie cieszy się tam dobra sławą i psy na własnych łapkach stamtąd nie wychodzą...prawda to?:-(
  23. Asiu ja na początku myślałam,że nikt nie przejmie się losem tej psiny,bo nikt nie wchodził na ten watek.Jednak w pewnym momencie coś drgnęło,dziewczyny zaczęły interesować się jego losem i bardzo chcemy mu pomóc.Magda222 chce opłacić jego leczenie,myślimy o domku dla niego...także to świadczy o tym,że go nie skreślamy!Tylko martwimy się,że nie je,a to jest bardzo ważne bo musi nabrać sił.My będąc daleko nie jesteśmy w stanie przyjechać i go nakarmić,także możemy tylko prosić osoby,które mają dostęp do schroniska,żeby tego dopilnowały.W takim stanie jak jest teraz,podróż gdzieś dalej też nie jest dla niego dobra,także musi na razie pozostać w schronisku:-( A to,że on chce żyć,jest niepodważalne!Samo to,że prawie tydzień przeleżał bez jakiejkolwiek pomocy lekarskiej świadczy o tym,że on walczy,że się nie poddaje!Ale cóż na odległość można zrobić...Możemy mieć tylko nadzieję,że psina zacznie jeść,zacznie nabierać sił i badania nie wykażą jakiejś paskudnej nieuleczalnej choroby.Nic więcej nie możemy zrobić na dzień dzisiejszy,tylko czekać...:shake:
×
×
  • Create New...