Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. A najbardziej psiak!!!
  2. Czemu nikt nie zagląda do Misia,co:mad:?
  3. Amiku,co u Ciebie?Cioteczki jakoś ucichły:mad:
  4. A co tu tak cicho,no:mad:!
  5. [quote name='Ziutka']jak się go chce wyprowadzić z boksu to zamiera bez ruchu, tak się boi :shake:[/quote] Domku,gdzie jesteś?:placz:
  6. No to młodzieniaszku:cool3: szukaj domku!
  7. [quote name='Ziutka']Do nas wet to wpada żeby psiaka zaszczepić i wsio, chociaż czasami są leczone :cool1: [/quote] Hmm,CZASAMI...super:mad:!
  8. Pajdusiu,szukaj domku piesku!
  9. A może byś tak Ewciu w domku poszalała?Tylko gdzie ten domek,no gdzie:shake:?
  10. Wiem,że nie ma innego wyjścia,a psy nie mogą zostać same.Ja tylko stwierdziłam fakty po moich obserwacjach zachowania się suń.Nikt nie mówi,że on osobiście te psy katował.I nikt nie wymaga od niego,żeby je miział,głaskał i całował.Skoro nie ma chętnego na zajęcie jego miejsca,to dobrze,że się zgodził zostać.Psy mają czysto,nie są głodne,a to w tej chwili najważniejsze.
  11. I tak nie ma nikogo na miejsce p.Pawła,a psy nie mogą zostać same.Też słyszałam od osób,które tam jeździły,że psy mają czysto,mają jedzenie i wodę.Dobrze,że chociaż tyle.A co do bicia,to nie wiem,ale sądząc po moich psach i ich reakcji na podniesioną rękę lub jakieś machnięcia ręką,to raczej nie mam co do tego wątpliwości.Jest nawet jedno zdjęcie,jak facet wciąga psa do boksu.Wciąga-to za mało powiedziane!On go podnosi na sznurku(czy łańcuchu)do góry,mało go nie zaduszając,bo psiak nie chciał iść.Dla mnie wszyscy co tam pracowali i pozwolili na takie zaniedbanie psów,są oprawcami.Jeżeli nie znecali się fizycznie,to napewno psychicznie,chociażby dlatego,że nie przerwali tej masakry wczesniej!Takie jest moje zdanie.W tej chwili jednak jest najważniejsze to,żeby psiaki jak najszybciej opuściły tamto miejsce.
  12. Dorciu,tak bardzo mi przykro:placz:.Maltusiu [*]:placz:.Po prostu brak słów:placz:
  13. No to na pierwszą!Dobrze,że chodź nie jest w boksie,ale co własny domek,to własny:shake:
  14. Psiaczek się przypomina i prosi o domek!
  15. [quote name='medar'][B]Belula[/B] - pies którego zabrałaś, de fakto był z Maciejowic, a Paweł tam nie pracował.[/quote] Skoro pies tak reaguje na facetów,to i w Maciejowicach pracowali podobni temu Pawłowi:angryy:.Moje tymczasowe 3 sunie są z Kreżela i przez kilka dni myślałam,że im serca ze strachu wyskoczą jak zobaczyły mojego teścia,męża,albo 16-letniego syna.Nieważne było,czy facet młody,czy stary,sam widok mężczyzny wzbudzał w nich paniczny strach.Teraz jest już lepiej,ale pierwsze dni były ciężkie:shake:.Nie znam tego p.Pawła,ani jego stosunku do psów,ale mam nadzieję,że jeżeli on faktycznie był jednym z oprawców,to może chodź teraz się opamięta i pozwoli tym psom spokojnie doczekać,aż i one wyjadą z tej mordowni.Serce się kraje,ale nie pojadę ani tam pracować,ani sprawdzać,jak on pracuje.Pozostaje mi mieć nadzieję,że szybko się da wywieźć wszystkie psiaki.
  16. Łoo Matko:placz:Noce są takie ziiimne,a jamniczki taaakie delikatne:placz:Bidulek
  17. [quote name='kahoona'] Pamiętajcie również, że Paweł to nie człowiek przepełniony empatią, ale ktoś, kto tkwił w tym koszmarze i brał udział w dręczeniu zwierząt - Wyprowadzanie jej ze stodoły to była walka o życie, tak bała się Pawła.[/quote] :placz::placz::placz:Mogę tylko zapłakać nad losem tych psin,dobrze,że to jeszcze tylko miesiąc,albo AŻ miesiąc.
  18. Rufiku,gdzie twój domek?:placz:
  19. A będą jakieś zdjęcia z nowego domku:mad:.SUUUPER wiadomość:multi:
×
×
  • Create New...