-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Co u Antosia?
-
[quote name='pixie']hmmm jest juz kilka dni a badania nie zrobione wet dopiero dzisiaj Mysiu prosze bardzo prosze, przekaz JEJ ze BLAGAMY O TE BADANIA! Mysi nie ma na wątku,więc nie wiem czy nasze błagania cokolwiek wniosą,a może już jest po...:placz: Kto ma namiar telefoniczny na Mysię,może warto by zadzwonić i przekazać jej nasze prośby...,oby nie było za późno:shake::-(
-
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A witam!!!;).Tylko czemu tych mamuś tak mało?Przecież Michał to bardzo popularne imię.Czyżby nie było więcej mamusiów z Michałkami?:roll: -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
...i Ewcia coraz starsza...:placz: -
Boszszsze...:placz:.Nie mam słów,nie mam już łez....Dla Ciebie maleńka [*]
-
2 WRAKI uratowane z CELI ŚMIERCI- wszystkie mają DOMY
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Moje pieniążki na pewno dzisiaj dotrą,także będzie do sterylki brakowało mniej,bo 50zł.Ale jednak będzie brakowało.Kto jeszcze może pomóc ?:help1::modla: -
Ale nie ma najważniejszego--człowieka,który byłby przy nim,głaskał go,dotykiem swojej ręki dodawał mu sił do walki...:-(.Wiem Mysiu,że jesteście przy nim,ale to dla niego wszystko mało.On potrzebuje człowieka na stałe,nawet nie trzeba byłoby go miziać 24 godziny na dobę,wystarczyłoby,żeby on czuł,że ktoś cały czas przy nim jest,a tak miałby tylko w domu...:-(.Czekam z niecierpliwościa na to co powie wetka,ale już się boję.
-
SZREK- młody i wesoły psiak z Zabrza MA DOM
Lionees replied to sara_rokitnica's topic in Już w nowym domu
No ja nie mogę...:shake:.Wygląda na to,że Szrek jest nieadopcyjny! On po prostu tęskni za takim życiem jakie prowadził do tej pory,tęskni za schroniskiem,za kolegami z boksu,za Wami...Nie wiem,czy on będzie szczęśliwy przy jakiejkolwiek adopcji:shake: -
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No nieee! W Beniu instynkty macierzyńskie sie obudziły,czy co?:diabloti:A może on liżąc Dosię zaleca się do niej i chce,żeby została jego dziewczyną?:evil_lol: Tak,czy siak zdjęcia są debeściarskie:loveu: -
Ja bym bardzo chciała,żeby on te podstawowe badania miał zrobione w schronie,jeżeli to możliwe.Złożyłybyśmy się pewnie,czy jak,ale pieniążki na to by się chyba znalazły.Chodzi mi tylko o to,żeby wiedzieć w jakim pies jest stanie.Jeżeli stan jest agonalny,to po co dokładać mu jeszcze stresu i cierpienia wielogodzinnej podróży do mnie.Niestety ja też muszę myśleć o sobie i mierzyć siły na zamiary.Jestem bardzo chora,na moją chorobę nie ma praktycznie leku.Każdego dnia modlę się,żeby nie nastąpił nawrót,bo wtedy chwila i już po mnie.Dlatego nie mogę,mimo najszczerszych chęci wziaźć psa,który wymagałby wielu wizyt u weta,intensywnego leczenia itp.Po prostu fizycznie nie dałabym rady.Są dni,że czuję się lepiej,są dni,że gorzej,dlatego,nie mogę,naprawdę nie mogę poswięcić swojego zdrowia,nawet,gdyby mi zapłacono furę pieniedzy za tymczas dla niego.Także zrozumcie mnie,mogę go wziąźć,ale tylko wtedy,gdy będzie wiadomo,że tak naprawdę tylko spokoju i miłosci mu potrzeba.Tylko tyle mogę mu dać...:-(
-
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mój też nie jest maleńki,bo ma prawie 17 lat:p -
Dropsik - 7kilo ADHD....pojechał do nowego domku...
Lionees replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Czy on przypadkiem nie siedzi w 16-stce? -
Dziewczyny jest tak:ustaliłysmy z Doną i Mysią,że w czwartek wetka ma REALNIE ocenić jego stan i szanse.Jeżeli pies jest TYLKO stary i słaby,to ja go biorę.Ale jeżeli byłby chory,wymagałby leków,kroplówek,wielu badań,częstych wizyt u weta itp.,to nie dam rady fizycznie,a tym bardziej finansowo.Wszystko zależy od tego ,jak jego stan oceni jutro wetka.
-
:placz: aż się boje myśleć,co będzie jak domek się nie znajdzie,a zima idzie,a on taki starutki jest...:-(:shake:
-
SZREK- młody i wesoły psiak z Zabrza MA DOM
Lionees replied to sara_rokitnica's topic in Już w nowym domu
No wreszcie wiem z kim piszę:multi:Bez przerwy przewija mi się Asia,Sara Dona,Mysia,ale żadnej nie widziałam.Ciesze się,ze Was teraz poznałam wizualnie.Teraz czas na Done i Mysie:eviltong: Szrekuś-powodzenia w nowym domku,mam nadzieję,że jakieś fotki będą.A tobie Ottusiu,życzę takiego szczęścia,jak miał Szrekuś