Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Oto dzisiejsze zdjęcia.Jutro będą ładniejsze,bo dzięki uprzejmości Luki1:calus:będziemy mieć profesjonalną sesję zdjęciową:loveu: Codzienność Feli,po prostu każdy spacer zaczyna tym samym:p [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/4565/zdjcie0906mr3.jpg[/IMG] A tu dziewczyny jak zwykle się ganiają,a Tosia jak zwykle chodzi swoimi drogami,nie interesują ja głupoty w wykonaniu Feli i Perełki.Ona jest na takie wybryki za poważna:obrazic: [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1415/zdjcie0910vi6.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3554/zdjcie0909rs1.jpg[/IMG]
  2. No nie mogę...:placz:
  3. Sati jest grzeczna,już tak mnie nie ciąga,bo poznała wszystkie zapachy,oznaczyła teren swoimi i jest spokój.Cieczki nie ma(uff)więc bawi się z tym gówienkiem co jest na podwórku.Taka śmieszna to jest zabawa,bo on jej do kostek sięga:evil_lol:.Śpi na razie w ganku,bo mąż przychodzi do domu wieczorem i po ciemku nie ma jak zrobić budy,a ta co była po mojej suni jest za mała.A budę trzeba zrobić porządną ocieplaną styropianem,a nie taką na odczepnego.Zdjęcia wstawię jutro bo ma przyjść do mnie luka1(dogomanka,wolontariuszka z naszego schroniska)i porobić zdjęcia moim krężlowskim tymczasowiczkom,bo zaraz trzeba je zacząć ogłaszać.Ona ma cyfrówkę,więc zdjęcia będą piękne.Zrobimy też Satuni sesję:loveu:
  4. [quote name='agniecha82x']kto pisal wczesniej, ze ma caly czas allegro i allegratke - wyrozniona. [/quote] Oby ją jw końcu domek wypatrzył..
  5. Kto się zakocha w Morwisiu i da mu domek,no kto?:-(
  6. Jeszcze nie wiem co z ogłoszeniami,Justynka nie odpisała,więc na razie podniosę "syneczka":loveu:
  7. [quote name='luka1']dzis zaczynam dzień od hopków[/quote] No to ja jestem następna w kolejce do hopania;).Kto jeszcze jest chętny? A może ktoś da domek maleńkiej?
  8. O mój boże,cóż ja mogę?NIC:placz:.Mogę tylko podnieść...:-(
  9. Nie zapomniały;).zaraz napiszę do Justynki czy zrobiła ogłoszenia
  10. No i chciałam zaznaczyć,że on tu wcale nie spada.On tak sobie leży:p
  11. Im dłużej Prysio jest u mnie tym bardziej zaskakuje mnie swoimi pozycjami nasenno-leżącymi:evil_lol: Może jak pupa w górze,to lepsze krążenie? :eviltong:
  12. Ja chcę!!! Ale już takie mam.Morwisiu...:-(
  13. Pilne---Pomocy!!!
  14. A może niech będzie takim przerośnięty ratlerek?:cool3:
  15. No właśnie,pokazujemy się ślicznotko!
  16. Orzeszku słodki...gdzie ten domek?:-(
  17. Dzięki dziewczyny.Im więcej ogłoszeń,tym lepiej;)
  18. Kurde podnoszę staruszka,tyle tylko mogę zrobić...:shake:
  19. [quote name='Paciucha']Ok ja juz robie ogloszenie spróbuje go wstawic na gumtree poznan lub na warszawe[/quote] Zrób mu ogłoszenia gdzie się da.Ważne żeby domek się znalazł,a transport to nie problem
  20. Ewuniu...:-( tak długo czekasz... Dziewczynki,a Ewcia ma jakieś ogłoszenia aktualne?
  21. Halo,halo co już wszyscy śpią?:razz: A tu sunia czeka na domek:-x
×
×
  • Create New...