-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
APEL O POMOC! Satelita. DT, DS NATYCHMIAST!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Lionees replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Nie zapeszam,nie zapeszam,ale już się ciesze:multi: -
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ok zaraz powiem Justynce,że ma allegro -
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ponawiam pytanie,czy Michałek ma jakieś ogłoszenia i gdzie?Żeby sie nie dublowały -
Ona nawet ogonkiem merda,jak mnie zobaczy,bo ja jej zawsze kiełbaskę przynoszę:p Bardzo lubi drapanie za uszkiem,tak fajnie wtedy łebek przechyla;)
-
Sati jest bardzo grzeczna,nawet posiedziałyśmy sobie dzisiaj na ławeczce [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/9742/zdjcie0850px3.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9792/zdjcie0849ey6.jpg[/IMG]
-
Niusio, drżąca, mała kupka nieszczęścia....MA DOMEK!!!
Lionees replied to kikou's topic in Już w nowym domu
ALE SUPER!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi: -
Dziewczyny jaki Miki jest na wielkość?Tylko w miare precyzyjnie poproszę,bo ostatnio wzięłam na tymczas płatny sunie,która miałabyć nie za duza,a okazało się,że sięga mi powyżej kolana(mam 172cm),więc nie chciałabym "niespodzianek".Po prostu nie moge brac duzych psów.ALE...nie mam juz miejcsa w domu,mógłby spać jedynie w ganku na posłaniu(ganek prowadzacy do mieszkania,zamykany,z drzwiami)a w dzień chodziłby po podwórku.Nic innego nie moge zaproponować.10zł za dobe wliczone jedzenie,ale leki wasze.Jeżeli pasuje,to musiałybyscie go dowieźć.Tyle Na podwórku jest też Sati (ma wątek),jest bardzo łagodna,razem byłoby im raźniej.Ale decyzja Wasza
-
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Justyna85 ma porobić ogłoszenia dla Michałka.Czy ktoś mu jakieś już zrobił?Jeżeli tak to prosiłabym o podanie gdzie,żeby się nie dublowały -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ewuniu,słonko gdzie ten domek dla Ciebie,no gdzie??????:shake: -
2+1 Ratlerki seniory -schron Kotliska -w DT u Bianki-mają domy.
Lionees replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Podnoszę----Pilne!!! Kruszynki szukają domków:-(