-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
2+1 Ratlerki seniory -schron Kotliska -w DT u Bianki-mają domy.
Lionees replied to oktawia6's topic in Już w nowym domu
Albo mi się wydaje,albo tam jest ciemno jak w grobowcu,mimo,że za oknem dzień:shake: -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Zaniedbałam ostatnio Ewunie:oops:,ale już się poprawiam;) -
APEL O POMOC! Satelita. DT, DS NATYCHMIAST!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Lionees replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Też jestem bezradna.Warunki w schronie psina ma dobre,ale brak najważniejszego-człowieka,który pogłaszcze,przytuli,który po prostu by był obok.Satelita tak niewiele potrzebuje,a jednak nawet tego nie możemy mu dać...niestety:-( -
APEL O POMOC! Satelita. DT, DS NATYCHMIAST!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Lionees replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Tylko gdzie taki znaleźć?:-( Pełno teraz na dogo psiaków szukających DT nawet płatnych i naprawdę ciężko jest cokolwiek znaleźć:shake: -
APEL O POMOC! Satelita. DT, DS NATYCHMIAST!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Lionees replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
Masz rację,on w schronisku ma teraz prawie takie same warunki bytowe jak w hotelikach.Jemu potrzebne mieszkanie ze swoim panem ,który będzie z nim 24 godziny na dobę.Marne na to są szanse niestety...:shake:Nawet marne są szanse,że ktoś go weźmie odpłatnie do domu na nieokreślono długi tymczas.Po prostu wszyscy sa zapsieni,a dodatkowym utrudnieniem jest to,że Satelita jest duzym psem...Niestety te duże mają zawsze w życiu gorzej:-( -
No w końcu działa mi już program,wiec czas na najnowsze(dzisiejsze )fotki: Oczywiście tradycja i codzienność Feli:p [IMG]http://img360.imageshack.us/img360/9537/zdjcie0819my2.jpg[/IMG] A tu zaduma Feli... [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/8983/zdjcie0816zm9.jpg[/IMG] Coś ciepełko na dworku rozleniwiło Felę,zamiast bawić się z Perełką siedzi i ziewa z nudów:shock: [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/4493/zdjcie0813eu4.jpg[/IMG]
-
APEL O POMOC! Satelita. DT, DS NATYCHMIAST!! JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
Lionees replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
A już było lepiej...:shake:Niestety nawet dobre leczenie,ale bez swojego domku,nie zawsze daje efekty:-(.Satelitku nie poddawaj się,bardzo proś o domek:-( -
[quote name='zuzlikowa']I nic nie wyszło? A Renata5? Napisałam do niej na pw,ale tylko zaproszenie na wątek!:loveu:[/quote] Jejku dziewczyny w domu mam już 6 psów,a on do budy się nie nadaje:shake:. Pieniądze są,a tymczasu nie ma.Każdy już tak zapsiony,że nawet za pieniądze nie może wziąźć psiny:shake:
-
A tu oczywiście musi zaznaczyć swoja obecność:p [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7295/zdjcie0771eb5.jpg[/IMG]
-
[quote name='sati']Co tam u Sati?? Jak sie sprawuje ta schorowana babcia??:lol:[/quote] Schorowana babcia mówisz?:razz: A więc (podobno zdania nie zaczyna się od "a więc"),ta schorowana babcia sprawi to,że zaraz schudnę przy niej ze 20 kg(przyda mi się:evil_lol:).Dołączyłam do jej smyczy jeszcze 2 inne,tylko cienkie,żeby nie miała za ciężko i tak se latamy po działce sąsiada(1800m2,działka niezamieszkana od 30 lat i sąsiad prosił,żeby na działkę "zerkać",no to "zerkamy";)).To znaczy Sati lata,a ja za nią,bo inaczej się nie da.Ona ma w sobie tyle życia,że niejeden młodszy psiak się przy niej chowa:razz:.A ja myślałam,że to taka drepcząca staruszka będzie:cooldevi: Oto przykład:zasuwa,aż się "rozmazała":evil_lol: [IMG]http://img114.imageshack.us/img114/4408/zdjcie0775cr7.jpg[/IMG] A tu wącha nowe zapachy:cool3: [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4764/zdjcie0773ya9.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/683/zdjcie0774jf6.jpg[/IMG]
-
Sochaczew - o Suzi która waży mniej niż piórko MA DOM
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Maleńka rozglądam się za domkiem dla ciebie,może znajdę?:razz: Pokazałam znajomym sunię,bardzo im się spodobała,mają zajrzeć do schroniska,ale chcieliby,żeby była wysterylizowana.Jest możliwość? -
Spike w typie ONka bardzo prosi o dom ! - Odszedł za TM :(
Lionees replied to phase's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='AguusS__x33']Niestety mam złe wieści ... :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( Spike zdechł :placz::placz::placz: [/quote] Sam? Tak po prostu? Tak nagle? Przecież był młody,zdrowy...Dziwne rzeczy się dzieją:shake: -
Michałek nie doczekał się domku- Michałek za TM
Lionees replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Poproszę Justynę85,ona umie robić ogłoszenia,bo ja też nie kumata:shake: -
Jesteśmy po wizycie u weta,Tosia i Perełka były zaszczepione p/wściekliźnie,sterylka planowana na 22 listopada.Tosia waży niecałe 20 kg,czyli przez miesiąc przytyła prawie 0,5 kg.Perełka waży 8,9 kg,czyli przytyła około 40dkg.Sterylka razem z Tosią.Fela nie była jeszcze szczepiona na nic,dalej czekamy aż nużyca ustąpi,ale już sunia jest w lepszym stanie.Waży 25 kg,czyli przytyła przez miesiąc 2,5kg.Kochane to są dziewczynki:loveu:
-
Podnoszę psiaka,chociaż nie mam pojęcia co z nim dalej będzie:shake:
-
Oj Sati jest naprawdę silna.Sati je dwa razy dziennie,a w międzyczasie pije jeszcze mleczko,które bardzo lubi.To jest taki psi odkurzacz.Kochany pies do jedzenia. Pierdzielony program,nie chce sie naprawić.Udało mi sie ściągnąć z aparatu jeszcze jedno zdjęcie.Nie jest zbyt wyraźne,ale widać na nim,że Sati to słodkie psisko:loveu: