[quote name='Ziutka']Luka nic nie pisze :mad: Renia też nic nie pisze :shake:[/quote]
Bo my nie pisate:eviltong:.
A tak na serio,to ci moi znajomi mają iść do schronu i sobie wybrać psiurka,bo o sunię były podobno do Luki dość konkretne telefony.Jezeli ci od telefonów nie wypalą,to mała pójdzie do moich znajomych