Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Całe szczęście,że się nie obudził,bo musiałabym go na nowo utulać do snu i bajki opowiadać:evil_lol:
  2. Rewelacja.Trzeba jej duuużo ogłoszeń,a domek na pewno się znajdzie;)
  3. [quote name='Renata5']Namiar na osobę do kontaktu jest w pierwszym poście;).[/quote] Sama siebie cytuję:evil_lol:,ale te cholerne posty skaczą:mad:
  4. Namiar na osobę do kontaktu jest w pierwszym poście;).
  5. Psinka musi być zawsze wysoko,żeby jak najwięcej osób tu weszło.Trzeba tez porobić ogłoszenia.Jak najwięcej ogłoszeń,a wtedy domek na pewno się znajdzie bo to śliczna bestyjka:loveu:.
  6. No po prostu CUDO:loveu: Kto da domek maluszkowi?
  7. Piękna sunia:loveu:Kto da maleństwu domek?
  8. Podnoszę psinki,one nie maja dużo czasu niestety...:-(
  9. A może tutaj Cię ktoś wypatrzy psinko?
  10. [quote name='oktawia6']ciekawe jaki problem:oops: ale znając zycie nic nie wyjdzie-to oczywiście tylko moje przeczucia:oops:[/quote] Czytam wiele postów Oktawii i jakoś tak się dziwnie składa,że Oktawii przeczucia nie mylą:shake:. Obym ja się myliła...
  11. Mały kochany misiaczek.Kocham pekinki,miałam przez 16 lat( [*])taką słodką rudą wredzioszkę wyrwaną z wiejskiej pseudohodowli:angryy:
  12. Luka jak możesz zrywać psinę o 5-tej rano?:shake::evil_lol:
  13. Znając Lukę to będzie maglowała domki,aż wybierze ten naj,najlepszy :razz:
  14. Ja mogę tylko podnieść:-(
  15. [quote name='magda z.'] u ZuziaM tak dziewczyny mają fajnie, i nawet w 4 się dogadują:)[/quote] U mnie 8 się dogaduje(5 dziewczynek i 3 chłopaczków)+kocurek.Dlaczego Ewcia nie ma takiego szczęścia?:-(
  16. [quote name='Weronia'] Czy ktoś ma jakiś pomysł...???[/quote] Z tymi pomysłami to już jest gorzej:shake:,ale może jak nas będzie więcej,to może wspólnie coś wymyślimy?
  17. [quote name='KasiaO']Super, widzę,że nasz dwuosobowy wątek się rozrasta:p:p Rewelacja, dzięki !![/quote] Ziarnko do ziarnka,a zbierze się miarka:razz:.To ja tez dołączam do kółka adoracji suni;)
  18. Jak się Morwiś czuje?Bardzo mi go żal,on przypomina mi Prysia...:-(
  19. [quote name='malagos']...ależ spokój przebija z tego postu, a my tacy niecierpliwi i ciekawi :diabloti:[/quote] Cała luka...spokojna,opanowana i konkretna.Super babka:loveu:
  20. O luka!!Chyba dziewczyny nas telepatycznie ściągnęły jednocześnie:razz:
  21. [quote name='Ziutka']Luka nic nie pisze :mad: Renia też nic nie pisze :shake:[/quote] Bo my nie pisate:eviltong:. A tak na serio,to ci moi znajomi mają iść do schronu i sobie wybrać psiurka,bo o sunię były podobno do Luki dość konkretne telefony.Jezeli ci od telefonów nie wypalą,to mała pójdzie do moich znajomych
  22. [quote name='Mysia_'][URL]http://img407.imageshack.us/img407/5440/zdjcie0833kh4.jpg[/URL] kto by pomyślał :loveu: [/quote] No nie?Tez się zdziwiłam:crazyeye::evil_lol:
×
×
  • Create New...