Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='Linssi'] Trzymaj sie malutka!![/quote] Akurat jej to sie pewnie nie spieszy do nowego domku:evil_lol:.Doopka rozwalona na wyrku,mizianko po brzuniu...gdzie jej będzie lepiej:razz:
  2. Satunia obmierzona wzdłuż i w szerz,wymiary ma jak modelka!:razz: Czekamy zatem na kubraczek,a potem obfocimy się w nowym stroju pokażemy cioteczkom:loveu:
  3. Biedny Dropsik,zapomniały cioteczki o Tobie?:shake:
  4. Ale wklej chociaż jakieś foteczki:modla:
  5. No i co z psiną?
  6. Ano mało,ale te cioteczki co są,to wytrwale walczą o Morwisiowy dom!
  7. Coraz zimniej na dworku,a sunia czeka...
  8. Michasiu syneczku,nie smuć się,pomożemy Ci znaleźć domek
  9. Kto pokocha Bruna?
  10. [quote name='kometa'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img379.imageshack.us/img379/3593/obraz168ze5qr8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img379/obraz168ze5qr8.jpg/1/"][IMG]http://img379.imageshack.us/img379/obraz168ze5qr8.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL][/quote] Tutaj wygląda jak mała bezbronna foczka:loveu:
  11. No bo sztandarowe hasło pani kierownik to ponoć nie usypianie psów...:shake:
  12. Ło matko!! Ten psina z lecznicy to Bruno!Jestem tam teraz często i zawsze widzę jego uśmiechnięty pychol! On jest naprawdę słodki i kochany,macha ogonkiem cały czas,jest taki przytulasek...Sama słodycz.Jemu w schronisku po prostu serce pęknie z żalu.On jest taki średniaczek,akurat do mieszkania.
  13. Ten kubeczek po jogurcie mógłby służyć jako kaganiec dla łasuchów.Jakbyś wyszła z Dosią na miasto,to zrobiłaby furrorę w takim "ubranku"na pyszczku.A Ty mogłabyś to opatentować i też trochę kasiorki za patent by wpadło:evil_lol:
  14. Bardzo mądrze napisane...nawet tu na dogo nie wiemy z kim mamy do czynienia niestety.W większości znamy się przecież tylko wirtualnie
  15. Jestem i ja,chociaż daleko.Jedyne co mogę,to podnieść...
  16. Czyżby na pyszczku miała ranę?Pewnie psy wyczuły jej słabość i ją atakują...bidulka:-(
  17. Co u lisiczki?A może ma już domek?
  18. Jak maleńka się czuje po sterylce?
  19. [quote name='jkp']Jak tam Maja ? nadal płacze ? A Poznań , gdyby mi się udało znależć DT , to można jakoś transport zorganizować ??[/quote] Tu na dogo wszystko da się zrobić,aby tylko psinę wyrwać z koszmaru...
  20. Cichutko tu tak...a sunia nadal czeka,bidulka:-(
  21. Morwisiu słonko...ile ty jeszcze wytrzymasz...:shake:
  22. No faktycznie dupcie to ona ma "konkretną":evil_lol:.Ale damy radę podrzucić,prawda suniu?
×
×
  • Create New...