-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Zimno się robi,a ty Ewciu ciągle bez domku... -
Dziewczynki,Sati potrzebuje PILNIE kubraczka.Kupcie jej,uszyjcie,cokolwiek,bo jest jej zimno! W ganku jest ciepło,ale jak wychodzi na dwór(a często sika)to trzęsie się z zimna.A co będzie w zimę? Ona nie ma tłuszczyku i nie ma jej co grzać.Najlepszy byłby taki kubraczek pod spodem polar,a na wierzchu materiał skafandrowy nie przepuszczający wilgoci.Pomyślcie o tym bardzo intensywnie,bo za chwilę Satka nie będzie chciała wogóle wychodzić na dwór!
-
Rambuś też ją toleruje(tylko nie wolno ani jej,ani Prysiowi ruszać jego zabawek..:diabloti: Jest dobrze,bo oni mają w d...jego zabawki:evil_lol:) "Święta Trójca" Jednak Elia najbardziej lubi Prysia,a on też nie ma nic przeciwko temu.Tutaj śpią w nocy i dlatego trochę ciemne zdjęcie wyszło,ale błogi uśmiech Prysia-widoczny:razz:
-
[quote name='Margolka']No, to czekamy na efekty działań fotografa:loveu: A proszę:loveu:
-
[quote name='eurydyka'] nie podoba mi sie AIAT bo az 88 przy normie do 50, nie wiem co to oznaczac [/quote] Nie [B]AIAT[/B],tylko ALAT,czyli próby wątrobowe.Znaczy się,że coś nie dobrze z wątrobą.A może też tak być przez podanie nowej krwi.Trzeba za kilka dni zrobić ponownie
-
Normalnie jakbym nie widziała jak Michał robi te zdjęcia i ktos by mi je potem pokazał,to w życiu nie powiedziałabym,że ten biszkopcik na fotce,to moja Fela.Ona ma zawsze pychol roześmiany,a tu taka poważna.A i Tosia na tym ostatnim zdjęciu,jakaś taka mizerna jest...A to przecież kawał baby! No naprawdę zdjęcia do poprawki,dziewczyny są źle uchwycone:mad::eviltong: Luka1 zmawiaj Michała na następną sesję:razz: A Perełka cudna,szczególnie ten uśmiech na drugim zdjęciu:loveu:
-
Ano mieliśmy dzisiaj sesję zdjęciową dziewczynek z Krężla,bo szykowane są pomału do adopcji.Luka1 razem z synem zrobili sesję.Zdjęcia-piękne:loveu:.Luka1 była też w odwiedzinach u Prysia,Elii,Rambusia i gapa:p.Sesji moich psiaków nie było,bo się bardzo spieszyli,a i nie miałam śmiałości jeszcze prosić Michała o fotki,bo chłopaka już palce bolały od pstrykania zdjęć dziewczynkom.Także zdjęcia mojej produkcji muszą wystarczyć.Może se kupię kiedyś cyfrówkę,to i zdjęcia będą ładniejsze.Na razie muszą być takie jakie są:eviltong:
-
[quote name='Isadora7']Mała będzie miała zrobioną aukcję cegiełkową.[/quote] Koniecznie dajcie znać jak już będzie
-
Jesteśmy już po sesji zdjęciowej:p.Satunia nie bardzo wiedziała co się dzieje,bo zobaczyła nowe osoby,błysk flesza,ale była bardzo grzeczna i zdjęcia na pewno wyjdą ładne.Miała robione tylko w ganku,bo na dworze zimno,padał deszcz,więc robiliśmy w pomieszczeniu.Jak tylko Michał mi prześle,to zaraz wstawię;)
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Hej! Gdzie się podziało kółko adoracji sunieczki? Ona czeka na domek...! -
[B] :loveu: Pussydog Dolls[/B]:loveu:-świetna nazwa!!! No,jesteśmy już po.Sesja trwała godzinę,bo dziewczynki trochę zestresowane były na widok nowych twarzy,ale zdjęcia na pewno piękne wyszły,bo z Michała,to naprawdę super fotograf.I do tego jaki przystojny...:razz: Czekamy zatem niecierpliwie na efekty pracy Michała.
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
A ja zapraszam na poranny spacerek...Eh Ewcia,kiedy ty suniu znajdziesz domek?:shake: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Halo! Pobudka! Sunia nadal szuka domku! -
[quote name='Isadora7']Ona jest teraz w rękach Eurydyki, która ją przywiozła wczoraj z Sochaczewa.[/quote] Ważne ,że nie u nas w schronie...:shake:,bo tam ZERO szans.Nawet Luka nie dałaby rady nic zrobić,jakby mała trafiła do schroniskowego lekarza:shake:
-
Izadorko,w ostatniej chwili do Ciebie trafiła maleńka.Oby jej się udało.U nas w schronie to pod opieką naszych wetów byłaby bez szans:shake:
-
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ewcia zapraszam na spacerek wieczorny...a może ktoś Cię wypatrzy? -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84'], może allegro z prośbą o DT płatny może nawet?[/quote] Nie ryzykowałabym allegro z prośbą o płatny tymczas.Na prawdę nie wiadomo do kogo i w jakie warunki trafi sunia:shake:Lepiej poszukać tu na dogo,ale też ciężko:shake:.Ja sama mam taki tymczas płatny i zapchany aż do granic.Mam 6 psów w domu(3 swoje i 3 tymczasy) i na podwórku 2 w ocieplanych budach.Koszt zaczyna sie różnie,ale zazwyczaj 10zł za dobę za małego psa.U mnie jest wliczana karma,ale nie wiem jak u innych...