Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Kto weźmie staruszka?:placz:On umrze w tym schronie niedługo...:placz:
  2. Na jej widok nie da się nie rozpłynąć:-(...Kto ją pokocha i da jej domek,no kto...?:-(
  3. Tymczas płatny się szykuje,a jak z pieniążkami?
  4. Ponawiam prośbę o banerek,bo ja niestety nie umiem...:shake:
  5. Dobrze,że Ewcia ma trochę tłuszczyku to zawsze jest jej cieplej...ale co to za ciepło jak domku brak i gorącego serca,które ją pokocha?:-(
  6. Podniosę i proszę o wsparcie dla psiny...:modla:
  7. Co Wy tam w Zabrzu wojsko macie za wolontariuszy,że te psiaki takie szkolone?:evil_lol:
  8. ZABRAĆ GO DO DOMKU:placz::placz::placz:
  9. [quote name='jusstyna85']Już rozumiem :) TY też jesteś normalna :) [/quote] .......:roflt:......
  10. A jak to jest...na kogo kontakt podawać...?
  11. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: :splat:ale tego... ALE POROBIĘ dziecku mojemu ,niech ma:eviltong:
  12. [quote name='jusstyna85']Na gg napisała dzisiaj bardzo konkretna i kulturalna Pani... Boże...jak dawno nie rozmawiałam z taką normalną osobą... [COLOR=#000000] [/COLOR][/quote] hmm....:mad:;)
  13. Dark,podaj mi na pw swoje namiary-adres,numer telefonu...
  14. [quote name='malawaszka']i jak tam psiuniek po kapieli? będzie na pewno pięknym kudłaczkiem :loveu:[/quote] Pewnie tak...czekamy zatem na zdjęcia...:razz:
  15. Podaj mi proszę,bo jakoś ani widu,ani słychu ogłoszeń...:shake:W wolnej chwili porobię
  16. Hopamy tak i hopamy...a domku nie widać...:shake:
  17. No to czekamy do jutra,a tymczasem wędruj na górę maleńka...
  18. Dark Lord,dziewczyny być może były by chętne na Twój dt,ale KAŻDY nawet dt się sprawdza na zasadzie wizyty przedadopcyjnej,czyli również Twój brat musiałby być przy tym obecny,ze względu na to,że mieszkacie razem ,macie jedno podwórko,itp.Napisz,co Ty na to? No i ile masz lat,czy uczysz się...
  19. DOKŁADNIE! Dark Lord odpowiedz proszę na pytania...
  20. Sunia jest grubiutka,bo tłuściutka,czy grubiutka,bo może będzie miała małe? Patrząc na zdjęcia odnoszę wrażenie że jest tłuściutka,ale przy porzuconej suni to wszystko jest możliwe...:shake:
  21. [quote name='luka1']Przychodzę na ten watek choć nie zawsze sie dopisuję - żeby zbędnie nie dobijac hopków. [/quote] Zbędnie?:mad::razz: Ciotka hopajmy nawet co minutę,bo suni pomoc potrzebna,a tu ani widu,ani słychu i tak mało nas...:shake:
  22. Ten maleńki wybieg to cały jej świat?:crazyeye:
  23. Aaaa,no to sorki:roll::oops:.Na którymś wątku mi się po prostu obiło takie coś odnośnie wpłat na konto fundacji...
  24. A tu dziewczyny mnie gonią.Perełka jest szybka no i ...się ucięła:roll: [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/509/zdjcie0925ey2.jpg[/IMG] A w słońcu to i moje zdjęcia są piękne...:eviltong: Fela goni Perłę,a mój cień robi fotkę:evil_lol: [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4965/zdjcie0932xh0.jpg[/IMG]
  25. Nie orientuje się jak to jest,ale czy fundacje nie biorą sobie jakiegoś procentu z wpłat na jakiegoś psiaka?Jeżeli tak,to może od razu lepiej wpłacać na prywatne konto?Tutaj liczy się dosłownie każdy grosz,bo wpłat jest mało...:-(
×
×
  • Create New...