-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
Lionees replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
No przecież on sobie całą dupinę pościera,jak będzie chciał wyjść:-( -
STARSZY POGRYZIONY ,uratowany dzięki PODOBIEŃSTWU w DS
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justynko nie dobijaj mnie PROSZĘ:placz: -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
Lionees replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
boszsze...co wątek to gorsza tragedia:shake: -
wychudzona i zaniedbana Rea po 11 latach wyrzucona z domu! ;( MA DOM!
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
A tutaj to mnie jeszcze nie było...no ale jestem:p -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Kurde,ale jak sunię sprawdzić?Tam nie ma chyba wolontariatu:shake: Trzeba odezwać się do KasiO,bo pieniążki to chyba by się znalazły -
[quote name='Worel']a co to "nk"?[/quote] Nasza klasa-dziewczyny wstawiają tam psiaki Ja niestety też nie wiem jak...:shake:
-
Ale super wieści:multi::multi::multi:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Lionees replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']To co mru? Przewietrzyć Ci psiuta?[/quote] :crazyeye:hmm...ciekawie zapowiada się ta noc:eviltong: Łoj..dobrze że na końcu nie ma [B]"e"[/B] :roll::oops: -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No co chcesz...mądry psiak.wiedział,że ze stolika będzie Ci łatwiej sprzątnąć,bo jakby zrobił na podłogę,to musiałabyś się chylać:p -
SZREK- młody i wesoły psiak z Zabrza MA DOM
Lionees replied to sara_rokitnica's topic in Już w nowym domu
Dobrze,że nie jest jakoś przeraźliwie zimno...ale pewnie głodny jest nasz Szrekuś:-( -
10 Lat W Schronisku!!! Ewa Szuka Domu!!!-LOS SIĘ DO NIEJ UŚMIECHNĄŁ:) :D
Lionees replied to zonia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonia13']I jeszcze reniferom się należy:mad:przynajmniej mogły by być solidarne z Ewcią i Mikołajowi przypomnieć!!![/quote] No! I śnieżynkom się należy po gołej du...:mad: I elfom też...:p -
Śpi już nie na ziemi i ma Pana...MORUS ma już dom!
Lionees replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Jestem..... ;)[/quote] :klacz::sweetCyb: Ciocia Ziutka przydarła... Jeszcze ciocia luka i będzie cały Sochaczew:p -
Śpi już nie na ziemi i ma Pana...MORUS ma już dom!
Lionees replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Jest w Sochaczewie. .[/quote] No to wołam ludzi z Sochaczewa... -
Dziewczyny walcie po prośbie do Aliny S,ona jest z Jaktorowa k/Grodziska Maz.Oferuje bezpłatny dt,za zwrotem ewentualnego leczenia lub leków...
-
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='DIF'] Ale żeś się zapsiła, ciotka!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nawet nie wiedziałam!!![/quote] Do czego to dogo doprowadza...:shake::evil_lol: -
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='DIF'] Renatko, może dasz radę go jakoś upchnąć... Tak tylko pytam, bo nie wiem jaką masz sytuację, [B]ale kiedyś czytałam, że oferujesz DT. [/B][/quote] No właśnie ktoś kiedyś też to czytał....no i oprócz Ramba i Prysia mam jeszcze 4 suczki:p -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kikuś ja przeleje jutro,bo dopiero przyjdą mi kody,żebym mogła przelewać przez internet.Ale za zwłokę wpłacę 5 zł więcej,no bo odeszła mi opłata za przelew "ręczny".Zamiast dawać bankowi,to przeleje przez internet,a to co miało iść na zapłatę przelewu,dorzucę do karmy;) -
[quote name='Ada-jeje']Chetnie bedziemy wspolpracowac z wolontariuszkami z Jaworzna, ale na wspolprace z[SIZE=3][B] TOZ[/B][/SIZE] po stokrc mowie [SIZE=3][B]NIE.[/B][/SIZE] :shake::shake::shake: to wlasnie jest Tozowskie schronisko w Myslowicach. [SIZE=3][B]TOZ[/B][/SIZE] powinien zniknac raz na zawsze z polskiego terneu a sutuacja zwierzat ulegnie zdecydowanej poprawie. [SIZE=3][B]TOZ[/B][/SIZE] :diabloti: to najstarsza mafia na terenie Polski, ktora broni wlasnych stolkow, posad, dysponuja samochodami, maja swoje biura ful wypas, wyposazone w telefony i internet i kazdy, na to przede wszystkim idzie kasa darczyncow :angryy::angryy::angryy: a nie na zwierzata.[/quote] Smutna i tragiczna,ale prawda...:shake:
-
Sochaczew - DOSIA z najpiękniejszymi oczami MA DOMEK
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Super fotki!:loveu: Ja też widziałam Mikołajów na motorach:multi:...byli u nas pod Kauflandem,ale nie tak dużo jak u Was:shake: -
mix cane corso&pitbullterrier szczeniak pilnie szuka domu!!!
Lionees replied to tifet's topic in Już w nowym domu
Mieszanka pitbulla z cane corso...kto na to pozwolił..:shake: -
Piniu-dla Ciebie piesku [*]
-
Chyba tak,bo zaczęła wtórować Puszkowi w szczekaniu.Wprawdzie sama nie szczeka,ale jak Puszek na coś dziamoli,to Satka też:p
-
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Dobrze,że to tylko(albo AŻ) o to chodzi.jak miałam tylko Ramba i Pryszczyka,to miałam latać do schroniska,wyprowadzać psiaki i takie tam... A teraz kompletnie nie mam na nic czasu:shake: Przy 6 psach w domu jest co robić,nawet do sklepu latam biegiem,bo przecież trzeba szybko przyjść,żeby psy wyprowadzić na dwór...a jeszcze ta nowa suczka ma padaczkę:shake:Koniec świata:-(