No tak,racja.Ale te co zabieramy ze schronów,to idą do dt,albo hotelików,albo ds,a nie na ulicę.Jeżeli psiak wg p.Tereski jest bezpieczny,to super.Chociaż nie wiem czy można mówić o bezpieczeństwie bezdomnego psa...
W takim razie pewnie potrzebna jest mu na cito masa ogłoszeń i dt(marzenie ds)...