Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Hmm...jutro ,czy dzisiaj:hmmmm:.Jako,że godzina deklaracji była 00.40,to nie wiem o jakie jutro Ci chodziło?:roll::evil_lol:
  2. Ceny są podane zawsze...tak średnio cena za dobę dla takiego psa jak Kier-15zł,a bywa,że więcej(ale to już chyba jest hotel 5-cio gwiazdkowy:hmmmm:)
  3. Dziękujemy i Tobie dobra duszyczko i dziewczynkom,które do tej pory zadeklarowały wpłaty:calus:.Ja tu jestem tak trochę gościnnie,kibicuję pieskowi,bo też kocham starowinki i też mam już w domu...tak więc z wiadomościami i numerem konta musimy poczekać na dziewczynki z R.Śląskiej A tymczasem PROSZĘ cały czas o pomoc dla psiny...On jest bez szans w schronie...jejku,a czy on jeszcze żyje :crazyeye:?
  4. Kasieńko...odezwij się:razz:
  5. Maleńki..czy znajdziesz domek?:shake:
  6. Oby Morwiś się doczekał na ten cud...:shake:
  7. No to wyprawa się szykuje,że ho ho! Mikołaju drżyj...ekipa z dogo nadchodzi:mad:
  8. Cześć wszystkim...zaznaczyłam sobie temat,więc będę tu wpadać:razz:
  9. Słonko nie doczekało...:-( [*]
  10. Kto jeszcze wspomoże biednego,pogryzionego Eryczka?:-( Justynko,on jest teraz odizolowany od innych psów...prawda?
  11. Widzę,że Kinia jest fanką Stevena Segala-przystojny facet,tylko starszawy już,ale fajny:razz:
  12. Piękna jest...i taka biedna.Zupełnie nie radzi sobie w schronie:shake::-(
  13. Kto jeszcze wspomoże staruszka...on w schronie jest bez szans..:shake::-(
  14. Boszsze..to spojrzenie rozwala :shake::-(
  15. [quote name='Isadora7']Jestem... Potrzebne normalne zdjęcia, najlepiej nie przerabiane. Jak możesz podełsij mi na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].. Jak ona duża - do 5 kilo czy więcej? :loveu:[/quote] Ha..! Ciocia Izadorka bystrzejsza niż prędkość światła.Nie zdążyłam napisać do końca,a ona już jest:cool3:
  16. O! Cioci Izadorki jeszcze nie ma...Pewnie jak zerknie temat wątku to zaraz tu przydrze :razz:
  17. O!Super..ona jest "od nas"więc koszty transportu -niewielkie.Oby się zgodziła na szczeniorkę
  18. Hej! Pisz do AlinyS(ogłasza się na dt).Oferuje ona bezpłatny tymczas za zwrotem ewentualnych kosztów weta,leków,szczepień.Mieszka w sumie niedaleko.Ale nie wiem czy szczeniaka by wzięła,bo ona pracuje i zeby jej domu nie przemeblowała sunia.Ale napisz-zobaczy się
  19. No tak,racja.Ale te co zabieramy ze schronów,to idą do dt,albo hotelików,albo ds,a nie na ulicę.Jeżeli psiak wg p.Tereski jest bezpieczny,to super.Chociaż nie wiem czy można mówić o bezpieczeństwie bezdomnego psa... W takim razie pewnie potrzebna jest mu na cito masa ogłoszeń i dt(marzenie ds)...
  20. Jeżeli pies trafiłby do sochaczewskiego schronu,to nie miałby źle,bo tam jest ok..tylko wolności brak(jak to w schronisku),ale byłby chociaż bezpieczny,bo ludziom to różne rzeczy do głowy przychodzą jak zobaczą bezdomnego psa..:shake:
  21. Alina S nie ma już tymczasów,bo znalazły domy,więc ma póki co 2 wolne miejsca dla niedużych psów.W razie co,to piszcie do niej
  22. Chórek to już jest..Puszek szczeka,a ona uskutecznia szczeko-wycie:p No ale oczywiście nie cały czas..dopiero jak uzna,że coś jest warte obszczekania.Tak na byle co to ona swojego głosu nie niszczy:eviltong:
  23. Justynko a ile potrzeba na ten dt?
  24. Maleństwo jest gdzieś ogłaszane,czy "pocztą pantoflową" szuka domku?
×
×
  • Create New...