-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Ło matko...no i jak tu się nie zakochać:placz:
-
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
"Siur"? a miała być karma,a nie siur :evil_lol::eviltong: Kikou na jakim portalu zamawiałaś tą karmę?:crazyeye::evil_lol: -
Morwi- coraz gorzej z nim ;( ma wspaniały dom! :) ZA TM
Lionees replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też już pilnuję Elii,bo ona kocha jeść.Chłopaki się najedzą i odejdą nawet jak jeszcze jest w miseczkach,a ona nie... Ale ona była chudziutka i leciutka,tylko nie było tak widać bo ma kupę kłaków na sobie.Jak przyjechała do mnie to ważyła 6,5kg,a teraz nie wiem,ale więcej.Będę z nią na dniach u weta,to zważę. Ona jak żebrze o jedzenie,to tak słodko wygląda,bo stoi,ślepkami nawet nie mrugnie, języczek jej "wylata"...no i jak nie dać takiemu słodziakowi smakołyka... No ale powiedziałam KONIEC.Nie ma żebrania:p -
Sochaczew - NIEWIDZIALNY - MA DOM - kochajacy dom
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Przeglądałam kiedyś wątek niejakiej Cykorii ,która potem dostała na imię Dusia.Pies kompletnie nieadopcyjny w schronie,agresywna niesamowicie(a małe gówienko z niej było)siedziała cały czas w budzie,albo za budą z wyszczerzonymi zębiskami.Miała iść do uśpienia,bo nawet miski nie można było włożyć do kojca.Dziewczyny się zlitowały i wyciągnęły(dosłownie) małą z kojca i zawiozły do hoteliku.Już w samochodzie okazało się,że to zupełnie inny pies niż w schronie..obraz słodyczy,wdzięczności i łagodności.Wystarczyło tylko wyjąć małą z kojca i zabrać za teren schroniska,a poczuła się bezpieczna.Teraz ma dom,a właściciele są z niej mega zadowoleni. Mam nadzieję,że wrrrmrrr przemyśli i da domek maleńkiej wystraszonej sierotce -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to w końcu jakie imię dostanie psiak?;) -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No super:multi:..parę minut i jest 100zł,oby brakujące pieniążki dało się tak szybko uzbierać:lol: -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No właśnie miałam poprosić o numer konta;) -
AGATEK z chorymi nerkami.... za TM :( :( :(
Lionees replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dorzucam 20zł do karmy.. -
Sochaczew - OSKAR - owczarek podhalański- MA DOM
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
:Rose: Dziękujemy:buzi: -
Oj tak...mam głuchego,to wiem coś o tym. Łokietku,mimo całego bólu...jednak Twoja śmierć nie była bezcelowa.Zobacz,jak wiele istnień będzie można uratować dzięki Tobie i dziewczynom,które stworzą wątek ostrzegawczo-pomocniczy. Dla Ciebie malutki Dla dziewczyn :Rose:
-
Wrocław.Czupurka znalazła swego anioła i ma DT/DS !!!
Lionees replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']Jeśli mogę poradzić, z własnych doświadczeń ciężkich przypadków. Mam w domu psa rezydenta i fakt na poczatku Foka Go nie akceptowała i chodziła dla bezpieczeństwa kiedy był Drops z kagańcu. Kiedy warczała na niego albo na kogoś z domowników, krzyczałam fe! nie wolno!. Głaskałam najpierw Dropsa potem Fokę, mówiąc przy tym "kochane pieski". Przytulałam córkę w obezności Foki, potem głaskałam Dropsa a na końcu ją. Tak trwało może tydzień. Po tygodniu, Foka chodziła bez kagańca, choć ja czuwałam na kazdym kroku. Siadałam na podłodze i głaskałam jednocześnie Dropsa i Fokę.[B] Dawała przysmaki najpierw Dropsowi potem Foce. Tak jest do dziś, że Foka głaskana jest druga, karmiona druga etc. Nigdy tez nie pozwoliłam wejśc jej do domu zanim ja i Drops nie weszliśmy[/B]. Trwało to jakis czas ale zrozumiała a Dropsa kocha jak wariatka i wariuje z Nim po całej chacie. A zaznaczam, wg wszystkich oraz wetów, to jest przypadek nieuleczlnie depresyjny. A jednak się udało:loveu::loveu::loveu: Myślę, że konsekwencja w prowadzeniu maleńkiej da równie oczekiwane rezultaty.[/quote] Pogrubiłam to,co jest najważniejsze!Stanowczość,konsekwencja i zastosowanie się między innymi do powyższego postu może dać dobre rezultaty.Ale na to trzeba czasu,którego zaraza chyba już nie ma?...A może... :razz: -
Sochaczew - OSKAR - owczarek podhalański- MA DOM
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='nika28']Zrobiłam se alegratke :roll:[/quote] Se ?:razz: A może i psiakowi byś zrobiła...;):evil_lol: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Lionees replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru'] dajcie czas moim rodzicom ;) na pewno nikt go nie wywali [/quote] A ja myślę,że Twoi rodzice już mu dali tymczas;) -
Wrocław.Czupurka znalazła swego anioła i ma DT/DS !!!
Lionees replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Co tam u Zarazy i innych zwierzaków? -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Lionees replied to mru's topic in Już w nowym domu
Kurna,mógłby zostać u Was do czasu znalezienia domku...on tak bardzo się z Wami zżył,jest teraz w ciepełku,szkoda by go było dać na podwórko:shake:.Jakby prosto z ulicy przyszedł do budki,to by było git dla niego.Ale z ulicy do mieszkania,potem znowu na dwór:shake:Jak przyjdzie pies ze schronu na podwórko to odczuje pozytywną różnicę,a Diego niestety nie.Fajnie jakby został u Was,albo znalazł domowy tymczas,a nie podwórkowy. Będę zaglądać do Diegusia i oby szybko znalazł domek;). -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
Lionees replied to mru's topic in Już w nowym domu
Jak tam Dieguś przespał drugą noc? -
Po 15 latach stracił właściciela-teraz znalazł nowy wspaniały dom
Lionees replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
No to faktycznie głęboko...:evil_lol: -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Lionees replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
No i co?Nadal jest obserwator?A ile panienka miała już wyświetleń? Niby to nic nie znaczy,bo czasem wystarczy jedno wyświetlenie i domek sie zakocha,a czasami jest 1000 i nic:shake: Ale tak pytam ...bo jestem ciekawa:razz: -
SZREK- młody i wesoły psiak z Zabrza MA DOM
Lionees replied to sara_rokitnica's topic in Już w nowym domu
Szrekusiu...zapadłeś się pod ziemię,czy co? Gdzie jesteś psiaczku?:-( -
czy musi umrzeć zapomniany??? Łaciatek ma dom ;0)
Lionees replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Hmmm...czyżbym sama została na polu walki? E,nie...na pewno któraś cioteczka do Ciebie zajrzy jeszcze Łaciatku;)