-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Jesteśmy,żyjemy i mamy sie dobrze:) Niestety Migdalena nie dojechała,ale ma być kilka dni po nowym roku.W oczekiwaniu na jej profesjonalne fotki,wstawię kilka swoich-wczorajszych:) Precelka najczęściej można zastać chodzącego po przedpokoju i pokoju młodszego syna,bo tam sobie wybrał miejsce do przesiadywania i do spania:)Tu nie ma innych psiaków i Precelek czuje sie tu lepiej niz w duzym pokoju,gdzie są inne psiaki Wszystkie zdjęcia są podobne do siebie,bo Pan Jamnik(mój mąz mówi do niego-Panie Jamniku;)) jest powolny,spokojny,taki człapiący dziadzio,nie skacze,nie wariuje,także zdjęcia z szaleństw Pana Jamnika są niemożliwe do zrobienia,bo Pan jamnik po prostu nie szaleje;) Potem wstawię jeszcze parę fotek:)
-
[Sochaczew] Kochany, bardzo chory staruszek... Punio za TM
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='APSA']Puniek dostał 20 zł od Syli - dziękuję :-) Reniu, będą nowe zdjęcia? Mam nadzieję, że Księciu w końcu uda sie dojechać ;-) Syla-dziękuję :):loveu: Juz daję nowe fotki:) Myslałam,że Migdalena porobi,ale chyba jeszcze troszke musimy poczekać na Nią i na Księcia W wigilię rano było kąpanko-po całości;) Punio juz po wytarciu ręcznikiem.Teraz sam sie wycierał,a jakie odgłosy przy tym wydawał :evil_lol: :) Punio usypia... ...bo odgłos i ciepło suszarki kołysze naszego Punia do snu:)-kawałek suszarki widoczny na dole zdjęcia -
Danuś essentiale forte jest na wątrobę-gadają tak w reklamach,ze jak sie przeżremy(sorrki za słówka;)),to musimy sie nażreć eseentiale forte i wątroba jak nowa:-) Maryś,współczuję z powodu Saszy i przytulam:calus:...ja mam tymczaska pewnie dozywotniego,juz drugi miesiąc nie chodzi wcale,tylko leży...ale jest przytomny i chce żyć,tylko dupki nie może podnieść:-(...biedny biedny pies...ja tez juz opadam z sił :shake:...no ale trzeba zyc dalej i sie nie dawać:-) Gonia,a jak tam główka nie boli?Pewnie już wszystkie bóle Ci przeszły :evil_lol:
-
[quote name='gonia66']"A ja tańczyć chce, może nauczysz mnie jak tanczy się, ja bujam się bujam..:):);)" Cioteczki drogie, nie dośc, że zwierzeta moje osobiste i tymczasowe sparwiły, że ozdrowiałam, to jeszcze dogo mnie ożywiło totalnie;) A dlaczego..??:) Bo z okazji świat nie tylko [porządki w naszych domkach zrobione, nie tylko przewietrzony ten watek , ale całe dogo...!!!!TAki świeży powiew przywołał mnie własnie przed chwilką i dał ożywcze tchnienie:):) I zrobiłam takie wielkie UFFFFFFFFFFFFF....:):):) I już jestem zdrowa jak rybka;):)[/QUOTE] Wiem o jakich porządkach piszesz:cool3: No to dokładam jeszcze jedną śliczną karteczkę,bo przeciez święta jeszcze trwają:-) [IMG]http://kartki.duno.pl/kartki/48/132.jpg[/IMG]
-
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moje Serduszko,nie doczekałeś w domku świąt...:-( ...spij słodko kochany mój...:-( -
Satinko,dla Ciebie...
-
Morus - przekroczył Tęczowy Most ;(;(:(...
Lionees replied to Karolcia_ko5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem Morusku u Ciebie...nie dane Ci było w domku doczekać choineczki:-(,malutki...śpij słodko... -
Książę za TM :.( ... choć na koniec zaznał szczęścia
Lionees replied to morisowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem :-) Czekamy na Księcia,najbardziej mój mąż,bo On lubi duże... psy:grins: -
[Sochaczew] Kochany, bardzo chory staruszek... Punio za TM
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Padłam,o jesssu.......udało Ci się to :roflt:..dobre,dobre:-D -
[quote name='yumanji']To ja tez zmieniam nick...[/QUOTE] Yumanji nie szalej,bo juz jedna:razz: napisała,że jestem stara,a głupia:roflt:.Normalnie padłam...boszsze,jacy ci ludzie są ograniczeni i zawzięci w swoich hmmm-przekonaniach:peace:...bo wiesz... [LIST] [*](...) głupota jest uniwersalna i szaleje wszędzie. [LIST] [*]Autor: [URL="http://pl.wikiquote.org/wiki/Alosza_Awdiejew"][COLOR=#0645ad]Alosza Awdiejew[/COLOR][/URL], [I][URL="http://pl.wikiquote.org/wiki/Gimnastyka_umys%C5%82owa"][COLOR=#0645ad]Gimnastyka umysłowa[/COLOR][/URL][/I][I] .....:diabloti:[/I] [/LIST] [/LIST]A teraz coś przyjemniejszego:) Za 2 dni będzie u mnie Magda(migdalena),to porobi fotki:) Bartus się rozkręca na człowieka,ale boi sie głośnych rzeczy.Bedzie pewnie cięzko w sylwestra.Ale damy radę:) Mam rozwalona prawą ręke,także jest mi trochę cięzko pisać,ale jak mi sie podgoi,to napisze rys osobowości Bartusia i jedziemy z ogłoszeniami na całego.Fotki będą profesjonalne,takze nadadzą sie do ogłoszeń:)
-
[Sochaczew] Kochany, bardzo chory staruszek... Punio za TM
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='APSA']Renatko, jak tak Puniek? Dostałam 110 zł od p Kasi - dziękuję :loveu: I zrobiłam przelew za kolejny miesiąc. U Punia raczej bez zmian.I to mnie w sumie cieszy,bo fakt-zmian na lepsze nie ma:shake:,ale tez nie obserwuje zmian na gorsze...uff:) Byłam na kontrolnym pobraniu krwi i nie jest tak tragicznie.niestety ustawilismy się do zdjecia rtg i bach...zgasili swiatło:roll:.No,ale po świętach podlecimy,bo teraz mam zapalenie oskrzeli i ledwo dycham. Mocznik-126 Kreatynina-1,63 Przeszłam z podkładów na pieluszki,bo niestety podkłady juz nie zdają egzaminu.Punio jak robi siku,to z podkładu 'wychodzą' siki,a pieluszka ładnie to wszystko wiąże i Niuniuś ma suchą dupkę.Apetyt mu dopisuje,masujemy sie,oliwkujemy w dalszym ciągu,pionizujemy...ale szkoda mi go bardzo,taki biedny jest z tym leżeniem:-( i taki pokorny w tym swoim bycie..kochana to psina... Migdalena będzie u mnie za 2 dni,to porobi fotki:) APSA-jaki masz piękny,świąteczny avatarek:diabloti: -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Agatko,bardzo,bardzo Ci współczuję:-( Wszystkie psiaki opłakuje,bo każdy jest w jakiś sposób mój,nawet tymczasowicz,każdy jest jedyny i niepowtarzalny,ale Opaliś to był taki,taki...no same wiecie,taki mój ukochany:-(.I jego śmierć taka nagła,taka z dnia na dzień rozwaliła mnie kompletnie:-( A u Dżerusia wszystko dobrze na całe szczęście:) Za 2 dni będzie u mnie Magda(migdalena),to porobi nowe fotki:) [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [B][COLOR=red]Dostałam od Madcat 275zł-dziękuje serdecznie:loveu:[/COLOR][/B] -
U nas wszystko dobrze,byłam na kontrolnym badaniu krwi i wyniki są dobre:) Aspat-19,1 norma do 37 ALAT-26,9 norma do 50 mocznik-49 norma do 45 Czyli zdrówko dopisuje i to jest najważniejsze:) Za 2 dni będzie u mnie Magda(migdalena) i porobi nowe fotki chłopaczkowi i innym psiaczkom:) Dostałam w spadku po babuni-jamniczusi 70zł od Reno2001 dla Precelka-dziekuję serdecznie:loveu:
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Witajcie Kochani :):loveu: U nas wszystko dobrze,no prawie,bo ja chrycham jak stary gruźlik,bo mam zapalenie oskrzeli:shake:,a do tego 2 miesiące temu miałam uraz lewej ręki,która jeszcze mnie troche boli(złamany palec),a teraz mam uraz prawej ręki i ledwo co moge pisać.No siła złego na jednego:p.Ale to nic,co nas nie zabije,to nas wzmocni:cool3:.Za 2 dni będzie u mnie Magda(migdalena),to porobi fotencje psiakom:).Także niedługo zobaczycie 'świeżego' Kajtunia:) [SIZE=4][COLOR=red][B]Doszło od Justynki 734zł....dziekuję Wam Wszystkim [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE] -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysza2']to to jest Renatka :crazyeye::crazyeye: A ja tak nie chcę:placz::placz::placz::placz: wszyscy się przyzwyczaili do Renata5 :mad::mad::mad:[/QUOTE] No to sem ja:razz: Już po ptokach,zmienili mi i muszę mieć:roll: Ale pomału wycofuję się z dogo,bo muszę odpocząć i fiz i psych,bo wysiadam:shake:.Jeszcze trochę tu pobędę,bo mam psiaki,ale już mi bliżej niż dalej do końca.Nowych psów już nie biorę. -
[Sochaczew] Kochany, bardzo chory staruszek... Punio za TM
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
APSA-dziękuję za zdjęcia Opalisia-mojego Słoneczka:-(Piękny był i taki kochany....:-( U Punia raczej bez zmian,jakoś nie zaobserwowałam,żeby było gorzej,chociaz lepiej nie jest.miałam iśc z nim na rtg,ale wstrzymałam sie,bo on nie lubi weta,przychodni i tego zapachu,więc pójdę z nim jak będę robiła powtórkę badań.Za jednym zamachem zrobię rtg,bo w sumie rtg potrzebny jest nam do stwierdzenia/wykluczenia spondylozy.Wcześniej byłam sama u weta,wzięłam kolejną dawkę leku i zastrzyk p/bólowy o przedłużonym działaniu i jakos przędziemy z Puniem tą naszą bidę:shake:.Codziennie masaże,pionizacja,mycie,oliwkowanie...Apetyt Punio na szczęście ma,woła mnie jak robi siku,albo kupkę(w nocy też oczywiście)albo jak mnie nie widzi dłużej,bo jest niesamowicie kontaktowy i bardzo pozytywnie nastawiony na człowieka.Kochana psica:loveu:.Eutanazja póki co nie wchodzi w grę.Jak zobaczę,że będzie bardzo źle,to będziemy wtedy wspólnie myśleć co dalej.Teraz nie zaprzątam sobie tym głowy.I już:) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Co to za nowy nick?:)[/QUOTE] Justynko,ja półtora roku temu chciałam zmienić sobie nick,bo mi sie 'Renata5' średnio podobało i napisałam prośbę do adminów.I dopiero teraz mi zmienili,a ja juz z 10 razy o tym zapomniałam:p.Mają powera,nie?:cool3::diabloti:.No ale jak mi już zmienili,to muszę mieć;)