Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='fizia'][SIZE=3][B][I][COLOR=#4169e1]514 77 00 23[/COLOR][/I][/B][/SIZE] [SIZE=3]ten numer, to jest ten schroniskowy, adopcyjny, który odbiera Martyna[/SIZE] [SIZE=3]A Twój już dopisałam w szerloku, a w gumtree coś sie dziwnego dzieje, ale też dopiszę[/SIZE] [/QUOTE] A no tak...Clo ma jakis 509...ten jej mail mnie zmylił;) Dobra,już nie mieszam,ważne,żeby w końcu ktoś zadzwonił,boże,boże spraw:modla:
  2. No niestety nużyca wróciła i poprosiłam Migdalene o zgode na wdrożenie invermektyny,bo bez tego ani rusz.Jest za zimno,żeby Ladunie smarować,a nie moge dopuścić,żeby panienka nam z sierści obeszła:shake:.Już jedna dawka podana,myślę,że jeszcze 3 dawki trzeba będzie podać,potem już będzie coraz cieplej i znowu bedziemy się smarować.Oj biedna ta Ladunia jest...ale jakoś jej to nie przeszkadza;).nowy kolega przypadł jej do gustu i to jest najważniejsze:) tu wątek Stivusia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/136018-Stivi-już-w-dt-u-lioness-)-nadal-mamy-braki-w-deklaracjach.pomóż[/URL]
  3. [quote name='fizia']Reniu te namiary są już od jakiegoś czasu nie na Klaudię tylko na Martyne telefon i na mnie mail, ale zaraz dopiszę tez Twoje, jeśli się zgadasz, bo Ty wiesz najwięcej o Nim[/QUOTE] O,no własnie przeciez juz kiedyś prosiłam Ciebie o zmiane namiarów na Martyne i pisałaś,że zmieniłaś i sie ucieszyłam.Ale teraz jak zobaczyłam że są na Clo,to zapomniałam,że zmienione na Martynę:) Także możesz tez podac na mnie,ale na Martynę obowiązkowo niech tez będą.Dzięki Dziewczyny za wszystko:loveu:
  4. Tak,Asia Laskowska z Katowic wpłaciła łatusiowi 100zł.Bardzo,bardzo dziekuje:loveu: No właśnie prosiłam Fizie,żeby nie pisała w tytule,ze latuś pójdzie do schronu,bo w życiu tak by sie nie stało! i głupio mi było czytając ten tytuł:-(.W ogłoszeniu które napisała Lidan,tez proszę wykreślcie to,że psiak pójdzie do schronu,bo ja zadowolona trąbie wszystkim wokoło,że pies jest piękny,cudowny,mądry,kochany i jest u mnie na dt,potem ktoś przeczyta,że jak nie zapłacone będzie,to wywalę go do schronu i posypią się na mnie gromy,a ja przeciez bogu ducha winna jestem:roll:.Także plisss...ok? No i namiary dajcie nie na Klaudie,tylko na mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel.793-505-809 bo do Klaudii dodzwonic sie to jest mistrzostwo świata:p
  5. [quote name='Mysia_']kochana, a wyczarowałabyś jakis tekst do ogłoszeń? :loveu::cool3:[/QUOTE] Uuuuu do czarowania,to ja ostatnia,ale spróbuję coś wydziergać;) [B]Paulinken-[/B]dziekuję,jestes super księgową:loveu:Jak napisze tekst,to poprosze o pomoc w ogłoszeniach i koniecznie wydarzenie na FB,bo tam sporo psiaków znajduje domki:) Wszystkim Wam dziekuję:loveu:
  6. Żyjemy i mamy sie dobrze:) Pójdę w lutym,zrobię mu badania krwi i zaszczepie kawalera na wściekliznę i wirusówki. A teraz piękny Kajtuś:loveu: [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/3310/kajy.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1948/kajt.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/4055/kajteks.jpg[/IMG] [B][SIZE=2]Czy kajtek ma wydarzenie na FB?[/SIZE][/B] jak nie to koniecznie trzeba mu zrobic,żeby tam śmigał,bo dużo psiaków znajduje stamtąd domki.Może i Kajtkowi się poszczęści?
  7. Fotek nie mam,ale mam wieści z pierwszej ręki,bo Pani Miętuskowa do mnie dzwoniła:) U chłopaka wszystko dobrze,ma narzeczoną z którą spotyka się codziennie na spacerku o godz.22;).Mietusek na wszystkie spacerki wychodzi chętnie,bo ma kolegów i koleżanki,ale jak zbliża się 22,to Mietusio jest w siódmym niebie,bo wie,że zaraz spotka narzeczoną:cool3:.On kocha ją,ona kocha jego,no mówię Wam miłośc jak z bajki:loveu:Nereczki już ok,teaz Miętusio je karme watrobową,żeby troszke zregenerować wątrobę po lekach nerkowych.Czyli wszystko pod kontrolą i w jak najlepszym porządku.Miętusia zakochana w swoich właścicielach,właściciele w nim,po prostu cudna adopcja:loveu:
  8. [quote name='Asiaczek']Migdalena i Morisowa - to kiedy wstawicie foteczki Dżerusia? Pzdr.[/QUOTE] Migdalena robiła fotki,potem nie było Jej 2 tyg w kraju,potem ja dostałam fotki na maila i wstawiam:) Troszkę to trwało,ale foty mam.Wprawdzie tylko 3,no ale są;) Zobaczcie jaki to kochany,grzeczny psiak,taka popierdułka:loveu: I jak tu było dac go na łańcuch?:shake: [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/8485/dzery.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/9296/dzery1.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1926/dzery2.jpg[/IMG] No i zaliczyliśmy tez wizyte u weta,bo Dzerus znowu kaszle,łzawi i sie drapie:shake:.Podobno juz jakies drzewa zaczynaja kwitnąć:roll:No muszą,bo Dzerusiowi wraca alergia.Biedny psiak,no ale co zrobić...Az sie boję jak zaczną na maxa kwitnąć inne drzewa,trawy i nie wiem co jeszcze.Dżeruś musi brac zastrzyki p/świądowe i p/zapalne,bo inaczej zaflika się i zadrapie na smierć.Wizytę biorę na siebie [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8739/017fzv.jpg[/IMG]
  9. [quote name='migdalena']Zamiast[B] Hiszpańskiej Fanki[/B] jestem ja :lol: cicha wielbicielka Księcia. Bardzo dziekujemy za fotki, psiunio zachwycający. Nawet na zdjęciach widać jaki to spokojny i dostojny facet. Cieszę się,że nie sprawia problemów i że może czuć się bezpieczny i potrzebny. Pozdrowienia dla Królowej -Lady:p[/QUOTE] Migdalena wybacz,ale jakos tak dziwnie skojarzyło mi sie z hiszpańską muchą:diabloti: Sorry,sorry,wybacz:modla:;)
  10. Dopiero weszłam do Precelka i zobaczyłam Zębalka.Wlazłam prędko na jego wątek,a psiak już umarł:-( A u naszego Precelka bez zmian,chłopak grzeczny,bezproblemowy,cichutki,spokojny,no taka pierdułka:loveu: Byłam wczoraj u weta,Precelek waży 7,800,a wyniki ma książkowe:) [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/9633/016qe.jpg[/IMG] Jedynie mocznik ciut ciut powiększony,ale i tak niższy od ostatniej wizyty.Powinien wynosić do 45,a u Precla jest 53,także biorąc pod uwagę wiek i to,że kreatynina jest ok,to nie jest nic niepokojącego.Wątrobowe wyniki-rewelka:) Nasz Pan jamnik w fazie snu;) [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/133/precel.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/1443/precel1.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3451/001igk.jpg[/IMG] I tak jak grzecznie i aniołkowato wygląda jak śpi,to tak samo zachowuje sie jak nie śpi:) Czy Precelek ma jakieś ogłoszenia?
  11. Tak,pazurki obcięte,zadzwonię do Morisowej i poprosze o adres do wysyłki:) U Księcia wszystko dobrze,chłopak cud,miód i orzeszki,no po prostu bezproblemowy facet-co sie rzadko zdarza u facetów;) Ksiąze chodzi samopas koło domu,ale na działkę obok wychodze z nim na smyczy,bo rzeka nam wylała i kry rozpieprzyły ogrodzenie:angryy: Kilka fotek dzisiejszych-chłopak wyczesany z najgorszego puchu,wypieszczony i chyba ciut przytyty;).Nie je dużo jak na takiego psa,ale staram się,żeby było treściwie,no i on nie skacze,nie wariuje,chodzi sobie wszędzie spaceriem,albo siedzi na schodach od ganku pod dachem,także jakiś tam tłuszczyk sie odłożył [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/7328/002cgc.jpg[/IMG] Tu zakopuje swoje sik-bardzo porządny piesek:) [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/3269/003mhz.jpg[/IMG] No a tu zapachów,a zapachów:p [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/3191/004qz.jpg[/IMG] O,tu gdzie się kończy śnieg,powinno byc ogrodzenie,ale kry rozwaliły:mad:-dalej jest rzeka [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4136/005oav.jpg[/IMG] No i zdjęcie koło domu,książe juz na luzie:) oczywiscie nos w sniegu,bo może cos tam ciekawego wyczuje;) [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7245/006sxr.jpg[/IMG] Pozdrawiamy wszystkich gorąco i czekamy,moze pojawi sie na forum Jego największa Fanka:loveu: Buziaki dla wszystkich:loveu:
  12. Pieniążki dostałam-dziekuję bardzo:):loveu: ja sie nie rozdrabniam na dni,tylko tyle za miesiąc i już:) Dziewczynki poróbmy zmasowany atak ogłoszeniowy dla Bartusia.On juz jakiś bardzo inny nie będzie:shake:,a czas go niestety nie odmładza.nie ma na co czekać i trzeba go ogłaszać jako psiaka wycofanego,ale spokojnego,absolutnie nie agresywnego.Potrzeba mu duuuużo ludzkiej cierpliwości i wyrozumiałości.Nie jest dla ludzi chcących mieć psa-przytulankę,bardziej jest dla koneserów pragnących poświęcić sie psu i mających ogrom miłości i cierpliwości.I wydaje mi się,że Bartuś lepiej będzie się czuł w domku z ogródkiem,gdzie będzie mógł spędzać czas,niż w bloku.Bartuś kocha przestrzeń,swobodę i wolność.Teraz uczymy go bycia z człowiekiem i przy człowieku,ale jak do wiosny nie znajdzie domku,to będzie dużo czasu spędzał na podwórku,bo to jego żywioł. Zdjęcia lepsze nie będa,bo bartek nie lubi pozować i chowa sie pod ławę,dlatego wykorzystajcie prosze te ze schronu.Piękne są,a Bartus wiele sie nie zmienił,nawet wcale.Także poproszę o dużo,duzo ogłoszeń,może mu sie poszczęści jak Władziowi:),tylko niech nie siedzi u mnie tyle co Władzio u wiosny;).Do domu marsz Bartusiu!:)
  13. [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1972/047vvm.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8262/049iyl.jpg[/IMG] I to by było na tyle:)
  14. [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/9847/034hu.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9611/037ri.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4063/038qi.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2871/041s.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4081/045om.jpg[/IMG]
  15. ciąg dalszy zdjęć:) [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/737/028lx.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8838/030aj.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9704/031zg.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1504/032mc.jpg[/IMG] I znowu fruwa:mdrmed: [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2425/033bk.jpg[/IMG]
  16. No i Dantuś od nas pojechał:sad: Ale dom ma cudowny,po prostu CUDOWNY!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu: Kilka fotek jeszcze u nas,to ostatnia sesja,następne będą z nowego domku:) Kąpiel :cool3: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2189/014tnz.jpg[/IMG] :p:p:p [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5359/016xkb.jpg[/IMG] I schnie...trochę sam,trochę z pomocą suszarki;) [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2183/019fm.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/240/027ac.jpg[/IMG] I fruwa:evil_lol: [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/2525/024ej.jpg[/IMG]
  17. Lidziu są przecież puszki.Drogie to cholerstwo jest,ale pomaga i Arielek ma na to pieniążki przecież.Takie jest moje zdanie.Nie wiem co mówi Wasz wet,ale ja to przerabiałam ze starym psiakiem,który mial mocznicę,był kroplówkowany i karma lecznicza w tym stanie to podstawa,no chyba,że ktoś umie przygotowywać specjalne posiłki dla takiego psa,bo na zwykłym jedzeniu,to takie kręcenie się w kółko.Pomyślcie o tym,proszę.Jak Arielkowi stan by sie unormował,to można wrócić do normalnego jedzenia,ale teraz specjalistyczna karma to mus.
  18. No:) A główkę ma ubarwioną jak Myszka Miki:)
  19. I dzisiejsze kolacyjne.Do gotowanej kolacji dodatek,coby psiaki sobie popracowały przed snem-surowe kurczakowe,Stivus baaardzo lubi:)
  20. Nie mam słów na Stivusia!Nawet sobie nie wyobrażacie jaki to kochany pies!!!:loveu::loveu::loveu:Taki wielki misiek do kochania i całowania:loveu:Jest większy od Lady,ale to taka ciapa kochana.Nic by nie robił tylko sie tulił:) Obiecane fotki:) To są z dnia przyjazdu,kiedy Stivuś odsypiał jazdę i na pewno stres związany ze zmianą miejsca pobytu.Przepraszam za jakośc fotek,ale robię telefonem Te szramy na główce już miał i to są stare sprawy,tylko na zdjęciu jakoś tak wyszły jakby były świeże
  21. A wiesz Bjutko,ze ja tez cały czas jak sie loguje,to najpierw wstukuje Renata5 i jestem ogromnie zdziwiona,ze sie nie mogę zalogować:evil_lol:.No teraz to juz troche sie przyzwyczaiłam do nowego nicku,ale przeciez ja napisałam do nich o zmianę ponad półtora roku temu! A oni sie dopiero teraz przebudzili...mają powera:p.Dlatego nie zmieniałam banerków i przy avatarze tez napisałam,że to ja-Renata5,bo mnie ludzie nie poznawali:razz:...ba...sama sie nie poznawałam,bo juz zdążyłam 10 razy zapomniec o prośbie o zmianę nicku:diabloti: Buziaki i pozdrawiam:loveu:
  22. Pieniążki doszły-dziekuję bardzo:):loveu: Zdjęcia wstawię troszkę później,bo syn wziął telefon i nie zdążyłam fotek przesłać na komputer O boże!!! Co to za pies!!!:loveu: Cudo!!!:loveu: Jaki grzeczny,jaki kochany,jak bardzo pragnie człowieka...tuli się tym swoim przekochanym łebkiem i tak mądrze patrzy tymi niewidzącymi oczkami...takie oczy są najkochańsze ze wszystkich:-(A przytulał się do mnie,jakby mnie znał od zawsze... Dobra,dosyć wzruszeń,bo się rozbeczę.Kocham wszystkie psy,ale te niewidome są moją największą miłością.Gdyby Stivuś był mniejszy,to bym go wzięła do domu i miała przy sobie,ale to duzy psiak,a w zasadzie to kawał psa,bo i tłuściutki jest:) Ma apetyt i to mnie cieszy,ale mam nadzieję,ze więcej nie przytyje,bo to niezdrowe będzie szczególnie dla jego stawów.Będzie miał dużo ruchu,bo codziennie chodzimy z psami dalej na działkę ,żeby się wyszalały,no i Lady też nie da mu się nudzić;).Przyjęła go dobrze i chyba jej się spodobał,co bardzo mnie cieszy,bo to kapryśna kobitka jest i charakterna,ale ma dobre serce-jak każda z nas,bo przecież tym się charakteryzują prawdziwe kobiety:) Potem będa fotki:)
  23. No to melduję,że moje grosiki za styczeń i luty tez dzisiaj będą na Redisiowym koncie:) Buziaki dla Redisia w czubek noska:loveu:
  24. Jezu...nie było mnie tu 100 lat i takie cudne wieści:multi:Może i strachajcowi Bartusiowi tez znajdzie sie gdzieś taki świetny domek?:) Moja dola za styczeń i luty poleciała do Władzia,jak w razie nie będzie już potrzebna,to Bjutko przekaż proszę dla Redisia na następne miesiące
  25. O mój świecie:-( Wiem,co to znaczy jak psiak jest tak chory:-(.Lidziu,za tą nadwyżkę kupcie mu karmę dla nerkowców,on nie powinien jeśc teraz innego jedzenia.Ipakitine też by sie przydało,to pomaga... Moje pieniążki za styczeń i luty poszły. ARIELKU kochany-trzymaj się piesku i Pani Arielkowej też życzę duużo zdrówka:loveu:.Pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki z całych sił!!!
×
×
  • Create New...